Agata Nowak od 11 lat stwarza możliwości dla firm oraz ludzi, aby mogli stawać się efektywniejsi, bardziej produktywni, zwiększać swoje zyski nie wykorzystując przy tym dużych nakładów zarówno organizacyjnych, jak i finansowych.

agata nowak

Moją misją jest pokazywanie firmom, że podstawą ich sukcesu jest leadership + efektywne procesy. Pragnę uświadamiać pracowników jak duży mają wpływ na procesy biznesowe w swoich organizacjach. Chcę dawać ludziom pozytywne emocje, przywracać chęć do pracy, dzięki przyjaznemu środowisku pracy oraz poukładanym i wydajnym procesom.

Kariera

Swoje doświadczenie w pracy zawodowej zdobywała w organizacjach usługowych i tam gdzie nikt wcześniej nie myślał, że możliwe jest wykorzystanie japońskiej filozofii zarządzania jaką jest Lean Management.

Podczas swojej kariery związanej z optymalizacją procesów, współpracowała oraz pracowała dla różnych firm, takimi jak: CCC S.A., Impel Business Solutions Sp. z o.o., Hoist Finance, Manpower Group, Telka S.A., Kruk S.A specjalizując się w procesach windykacyjnych, finansowych oraz administracyjno – księgowych.

Wykładowca kierunku MBA Lean Management. Obecnie studentka magisterskich studiów Master of Business Administration w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Posiada także certyfikat Lean Six Sigma Black Belt. Nie są jej obce metodyki zwinne, stąd ukończyła certyfikację projektową AgilePM.

Agata Nowak prywatnie

Mama, amatorka biegania i tancerka. Żyje w przekonaniu, że ludzie dają nam niesamowitą siłę. Wierzy, że może swoją energią i pomysłami obdarować inne kobiety, dzięki czemu sama będzie czerpać odwagę i siłę do realizacji swoich celów oraz marzeń.

Zainteresowania

Innowacyjne metody zarządzania i analiza biznesowa, nowoczesne technologie, rodzaje osobowości ludzkich, tańce latynoamerykańskie.

W czym mogę pomóc innym

Mam doświadczenie w usprawnianiu procesów, dostarczaniu pozytywnych emocji i rozwiązywaniu problemów.

Leanpassion

lean passionLeanpassion istnieje po to, by firmy były WIELKIE, a ludzie SZCZĘŚLIWI w pracy.

Od ponad 15 lat pomaga klientom stać się Lean. Dla nas lean to nie szkolenia, nie projekty, nie wdrożenia, nie dedykowany zespół i nie narzędzia. Wypracowaliśmy własne podejście i zamiast narzędzi oraz projektów wdrożeniowych stworzyliśmy STRATEGIĘ LEAN. Nie skupiamy się w niej na tym, co chcemy wdrożyć, ale na tym, do jakiej sytuacji chcemy doprowadzić. Uwagę poświęcamy eliminacji zdefiniowanych przez nas 5 patologii biznesowych.

Główne produkty Leanpassion

  • Gry symulacyjne, warsztaty szkoleniowe i treningi narzędziowe umożliwiają poznanie podstawowych pojęć związanych z Lean i inspirują pracowników do ciągłego doskonalenia.
  • Diagnozy i audyty benchmarkingowe to pomoc w podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych.
    W zależności od obszaru, w którym przeprowadzona jest analiza stanu obecnego nasi klienci dowiadują się jaki jest potencjał dla wzrostu sprzedaży, efektywności procesów, skuteczności łańcucha dostaw czy też zaangażowania pracowników oraz liderów.
  • Certyfikowane Programy Rozwojowe: Green Belt, Black Belt, Lean Leadership. Jednym z podstawowych mitów na temat Lean jest to, że można się go nauczyć z sali szkoleniowej. W Leanpassion wierzymy natomiast, że uczymy się tylko wtedy, kiedy działamy. Nasze programy rozwojowe to połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznych ćwiczeń. Prowadzimy je również w formie online.
  • Transformacje – Nasze podejście do transformacji ma charakter strategiczny a nie narzędziowy i opiera się na eliminacji patologii, dzięki którym umożliwiamy klientom wzrost biznesu i zaangażowania pracowników oraz zdolność do budowania przewagi konkurencyjnej na rynku.

Z nami doskonalenie nie jest jednorazowym zrywem, a ciągłym procesem. Nasi klienci doceniają nas za wymierne rezultaty w czterech perspektywach strategicznych. Są nimi wzrost biznesu, zwinność, satysfakcja i zaangażowanie, wzrost produktywności.

Kontakt: www.leanpassion.pl

Poznaj również

Daria Prochenka

Daria Prochenka

Weronika Ławniczak

Weronika Ławniczak

Aleksandra Warsztocka

Aleksandra Warsztocka

Agnieszka Dziewicka

Agnieszka Dziewicka

Karolina Osowska

Karolina Osowska

Jolanta Suława

Jolanta Suława

Agata Wojcik

Agata Wojcik

Dorota Kotowska

Dorota Kotowska