Agata Nowak od 11 lat stwarza możliwości dla firm oraz ludzi, aby mogli stawać się efektywniejsi, bardziej produktywni, zwiększać swoje zyski nie wykorzystując przy tym dużych nakładów zarówno organizacyjnych, jak i finansowych.

agata nowak

Moją misją jest pokazywanie firmom, że podstawą ich sukcesu jest leadership + efektywne procesy. Pragnę uświadamiać pracowników jak duży mają wpływ na procesy biznesowe w swoich organizacjach. Chcę dawać ludziom pozytywne emocje, przywracać chęć do pracy, dzięki przyjaznemu środowisku pracy oraz poukładanym i wydajnym procesom.

Kariera

Swoje doświadczenie w pracy zawodowej zdobywała w organizacjach usługowych i tam gdzie nikt wcześniej nie myślał, że możliwe jest wykorzystanie japońskiej filozofii zarządzania jaką jest Lean Management.

Podczas swojej kariery związanej z optymalizacją procesów, współpracowała oraz pracowała dla różnych firm, takimi jak: CCC S.A., Impel Business Solutions Sp. z o.o., Hoist Finance, Manpower Group, Telka S.A., Kruk S.A specjalizując się w procesach windykacyjnych, finansowych oraz administracyjno – księgowych.

Wykładowca kierunku MBA Lean Management. Obecnie studentka magisterskich studiów Master of Business Administration w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Posiada także certyfikat Lean Six Sigma Black Belt. Nie są jej obce metodyki zwinne, stąd ukończyła certyfikację projektową AgilePM.

Agata Nowak prywatnie

Mama, amatorka biegania i tancerka. Żyje w przekonaniu, że ludzie dają nam niesamowitą siłę. Wierzy, że może swoją energią i pomysłami obdarować inne kobiety, dzięki czemu sama będzie czerpać odwagę i siłę do realizacji swoich celów oraz marzeń.

Zainteresowania

Innowacyjne metody zarządzania i analiza biznesowa, nowoczesne technologie, rodzaje osobowości ludzkich, tańce latynoamerykańskie.

W czym mogę pomóc innym

Mam doświadczenie w usprawnianiu procesów, dostarczaniu pozytywnych emocji i rozwiązywaniu problemów.

Leanpassion

lean passionLeanpassion istnieje po to, by firmy były WIELKIE, a ludzie SZCZĘŚLIWI w pracy.

Od ponad 15 lat pomaga klientom stać się Lean. Dla nas lean to nie szkolenia, nie projekty, nie wdrożenia, nie dedykowany zespół i nie narzędzia. Wypracowaliśmy własne podejście i zamiast narzędzi oraz projektów wdrożeniowych stworzyliśmy STRATEGIĘ LEAN. Nie skupiamy się w niej na tym, co chcemy wdrożyć, ale na tym, do jakiej sytuacji chcemy doprowadzić. Uwagę poświęcamy eliminacji zdefiniowanych przez nas 5 patologii biznesowych.

Główne produkty Leanpassion

  • Gry symulacyjne, warsztaty szkoleniowe i treningi narzędziowe umożliwiają poznanie podstawowych pojęć związanych z Lean i inspirują pracowników do ciągłego doskonalenia.
  • Diagnozy i audyty benchmarkingowe to pomoc w podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych.
    W zależności od obszaru, w którym przeprowadzona jest analiza stanu obecnego nasi klienci dowiadują się jaki jest potencjał dla wzrostu sprzedaży, efektywności procesów, skuteczności łańcucha dostaw czy też zaangażowania pracowników oraz liderów.
  • Certyfikowane Programy Rozwojowe: Green Belt, Black Belt, Lean Leadership. Jednym z podstawowych mitów na temat Lean jest to, że można się go nauczyć z sali szkoleniowej. W Leanpassion wierzymy natomiast, że uczymy się tylko wtedy, kiedy działamy. Nasze programy rozwojowe to połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznych ćwiczeń. Prowadzimy je również w formie online.
  • Transformacje – Nasze podejście do transformacji ma charakter strategiczny a nie narzędziowy i opiera się na eliminacji patologii, dzięki którym umożliwiamy klientom wzrost biznesu i zaangażowania pracowników oraz zdolność do budowania przewagi konkurencyjnej na rynku.

Z nami doskonalenie nie jest jednorazowym zrywem, a ciągłym procesem. Nasi klienci doceniają nas za wymierne rezultaty w czterech perspektywach strategicznych. Są nimi wzrost biznesu, zwinność, satysfakcja i zaangażowanie, wzrost produktywności.

Kontakt: www.leanpassion.pl

Poznaj również

Aleksandra Bobkowska

Ewa Wolaniuk - Kloc

Anna Zawadzka

Anna Nowakowska

Sylwia Petryna

Agnieszka Figielek

Iwona Woźniak Konopa

Agnieszka Plencler