Agata Karolina Lasota: LBC INVEST

Założycielka oraz Dyrektor Zarządzająca LBC Invest. Doświadczony ekspert w dziedzinie rozwoju nieruchomości, zarządzania sprzedażą i aktywami, a także wykwalifikowany negocjator. Posiada wieloletnie doświadczenie nie tylko na rynku nieruchomości, ale również w zakresie wsparcia biznesowego dla przedsiębiorców. Uczestniczyła w wielu prestiżowych konferencjach, kursach i szkoleniach w Polsce i zagranicą, gdzie jest zapraszana w roli prelegenta. Od 2019 roku członek klubu dla przedsiębiorczych kobiet Lady Business Club.

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI LUKSUSOWYCH I INWESTYCYJNYCH

Od 2005 roku licencjonowany broker nieruchomości. Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości luksusowych, wynajmie korporacyjnym i w obsłudze inwestorów zainteresowanych lokowaniem kapitału w nieruchomościach na długi czas. Wspólnie z silnym i równie jak ona doświadczonym zespołem LBC Invest skutecznie zmienia marzenia swoich Klientów w rzeczywistość.

W roku 2019 za elitarny program dla biznesu otrzymała prestiżową nagrodę Polish Businesswoman Awards, a także – za współpracę międzynarodową na rynku nieruchomości luksusowych i inwestycyjnych – nagrodę Polish African Business Achievement Awards.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, historii i studiów podyplomowych z zakresu wyceny nieruchomości.

Zainteresowania: pasjonatka sportów wodnych i zimowych, koneserka kina i teatru oraz zapalona podróżniczka do najbardziej egzotycznych zakątków kuli ziemskiej.

W czym mogę pomóc innym: W sprzedaży nieruchmości luksusowych i inwestycyjnych, negocjacjach, inwestycjach, wynajmie nieruchomości dla firm (korporacyjnym) i instytucji rządowych oraz zagranicznych.  

lbc invest uksusowe nieruchmościO firmie: LBC Invest  obsługuje polskie oraz międzynarodowe przedsiębiorstwa w zakresie rynku nieruchomości oraz deweloperskim. Powstała w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających klientów prowadzących działalność na terenie Trójmiasta, jak również prestiżowych klientów z całego kraju. Firma specjalizuje się w międzynarodowych transakcjach sprzedaży nieruchomości inwestorom zagranicznym zainteresowanym lokowaniem kapitału w Polsce, sprzedaży nieruchomości luksusowych, inwestycyjnych, prestiżowych inwestycji deweloperskich oraz wynajmie korporacyjnego dla firm oraz instytucji polskich i zagranicznych.

Zakres usług  obejmuje:

  • doradztwo inwestycyjne, strategiczne w zakresie inwestycji, transakcyjne;
  • sprzedaż nieruchomości:
  • zarządzanie  projektami;
  • wyceny, zarządzanie inwestycjami oraz
  • usługi deweloperskie, konsultingowe i analityczne.

W roku 2018 firma z dużym sukcesem rozpoczęła ekspansję na rynek europejski – przede wszystkim w Skandynawii – jak również na Bliski Wschód – głównie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zajmuje się tam pośrednictwem w transakcjach sprzedaży nieruchomości. W roku 2019 za elitarny program dla biznesu firma LBC Invest otrzymała prestiżową nagrodę Polish Businesswoman Awards, a także – za współpracę międzynarodową na rynku nieruchomości luksusowych i inwestycyjnych – nagrodę Polish African Business Achievement Awards przyznaną przez Polsko-Afrykańską Izbę Przemysłowo-Handlową (PAIPH).

Siedziba firmy mieści się przy Alei Zwycięstwa w Gdyni Orłowie – Tritum Business Park, od kwietnia 2019 roku ma także swój oddział w Warszawie przy ulicy Złotej 59. Firma ma swoich przedstawicieli w Anglii, Monako, Niemczech, Szwecji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

LBC Invest  jest członkiem Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej (SPCC) oraz Polsko-Afrykańskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (PAIPH).

Kontakt: www.lbcinvest.pl