Adrianna Kasprzak

 

Podczas swojej pracy i działalności rozwijała kompetencje z zakresu sprzedaży, rekrutacji i budowania zespołów, obsługi klientów, komunikacji, projektowania produktów oraz procesów sprzedażowych. Zdobywała doświadczenie, zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i polskich firmach czy manufakturach. Pracowała przy projektach B2B oraz B2C związanych kosmetykami, ale również z telekomunikacją, bankowością, telewizją czy usługami prawnymi.

Nie boi się wyzwań, lubi zdobywać wiedzę i często śmieje się, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Zdobytą wiedzę chętnie od zawsze przekazuje innym, lubi dzielić się tym czego doświadczyła.

Wrzucona na głęboką wodę – zmiana ze stanowiska, gdzie królował Excel i twarde kompetencje, na stanowisko HR-owe, gdzie była odpowiedzialna za ludzkie losy decydując, czy ktoś nadaje się do pracy i pomagając odkrywać kompetencje każdego z pracowników – poradziła sobie a jednocześnie postanowiła zdobyć kompetencje trenerskie, co było jednym z kierunków jej rozwoju osobistego.

Uwielbia pracę z ludźmi, tworzyć narzędzia, które odpowiednio wdrożone przynoszą poprawę wyników i satysfakcję z pracy. Kocha inspirować, motywować do działania i wspierać w rozwoju. Dlatego w swojej pracy wprowadza elementy treningu mentalnego i budowania pewności siebie. Specjalizuje się w rekrutacji, sprzedaży, komunikacji i kompetencjach miękkich.

Od 2019 z zaangażowaniem tworzy markę Naturalne Atelier, gdzie króluje zapach, naturalne składy, akceptacja, ciałopozytywność i #TheWomanPower! Głównie zajmuje się projektowaniem produktów, wdrażaniem ich do sprzedaży, tworzeniem strategii komunikacji i strategii sprzedaży.

Zależy mi nie tylko na tworzeniu produktów, ale też budowaniu społeczności pełnej szacunku, przestrzeni do wyrażania siebie i akceptacji. Moją misją jest by Kobiety (Złotka) traktowały się z czułością i miłością do swojego ciała. Kosmetykami pomagam im podkreślać swoje mocne strony, uczę ich relaksu i odpoczynku, a nawet stawiania swoich potrzeb i swojego komfortu na pierwszym miejscu. Tworzę projekty, które podkreślają kobiecość i dają przestrzeń do rozwoju. Jednym z nich cykl wywiadów SUPER WOMAN, w którym przedstawiam inspirujące kobiety, rozmawiając z nimi o tym co robią w życiu i #TheWomanPower.

Bycie CEO łączy ze wspieraniem przedsiębiorców w procesach rekrutacyjnych, tworzeniu struktur sprzedaży, wprowadzania nowych produktów i rozwijaniu ich kompetencji miękkich. Prowadzi konsultacje i szkolenia, które nie tylko uczą, ale także inspirują i motywują do działania.  Do niedawna prowadziła aktywnie rekrutację kandydatów dla swoich klientów, ale postanowiła, że zacznie uczyć rekrutacji przedsiębiorców lub ich współpracowników.

W ramach działalności Naturalne Atelier powstał projekt #TheWomanPower, który zrodził się w jej głowie jako nazwa kosmetycznej linii. Minęło kilka miesięcy, kiedy odkryła ogromny potencjał tego hasztaga. Nagle te trzy słowa stały się fundamentem jej działalności. Odkrywanie potencjału kobiety, wewnętrznej siły i wspieranie jej. Misja. Wartości. Kierunek.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Jestem po to, żeby rozmawiać i wysłuchać. Jeżeli któraś z kobiet potrzebuje rozmowy, otrzymać dużo pozytywnej i różowej energii – to jestem. Chętnie pomogę w ułożeniu planu pielęgnacji, odpowiem na pytania kosmetyczne, pokażę i wytłumaczę, jak wykonywać rytuały i sprawię, że poczujesz się Złotkiem!

Biznesowo pomogę w  procesie projektowania produktów, w tworzeniu strategii sprzedaży, strategii obsługi klienta, strategii  komunikacji, nauczę Cię rekrutacji, zaproszę na wywiad SUPER WOMAN lub stworzę z Tobą jakiś projekt – jestem otwarta na różne propozycje i gotowa do działania!

ZAINTERESOWANIA: Czytanie książek, rozwój osobisty, muzyka, taniec i kosmetyki. Uczęszcza na zajęcia burleski w toruńskiej szkole, które pozwalają mi nie tylko wyrazić siebie, ale poczuć kobieco i zrozumieć swoją siłę.

O FIRMIE: Naturalne Atelier swoją premierę miało w 2019 roku i od tego czasu regularnie wprowadza do swojej oferty kosmetyki, które podążają za trendami kosmetycznymi. Od samego początku ważne jest dla nas, by kosmetyk spełnił oczekiwania najważniejszych osób, czyli naszych Złotek.

Naturalne Atelier to marka, która jest spełnieniem moich marzeń, na początku bardzo cichych i schowanych gdzieś w sobie. Dopiero gdy wypowiedziałam je bardzo głośno wszystko w moim życiu nabrało tempa i sprawiło, że Naturalne Atelier to nie tylko sklep, ale cała filozofia, marka i relacje, które tworzę z ludźmi. Swoją kosmetyczną pasją zaraziłam rodziców, którzy są filarem naszej firmy, a dodatkowo ogromnymi fanami naszych produktów. 

Kosmetyki Naturalne Atelier nie zawierają szkodliwych substancji, parabenów, pochodnych ropy naftowej, np. silikonów, wazeliny czy parafiny. Jestem zakochana w naturalnych olejach i w składach, dzięki którym możesz docenić siłę natury. A to wszystko ubieramy w przepiękne zapachy, odpowiadające wymaganiom i trendom rynku.

Linia #TheWomanPower

Kiedy pierwszy raz powiedziałam Edycie, naszej graficzce która tworzy grafiki do naszych etykiet, że będziemy tworzyć linię #TheWomanPower zaczęła się dyskusja o tym czy nazwa linii powinna być w liczbie pojedynczej czy w liczbie mnogiej. Sypała się w moją stronę masa argumentów z nieba, która miała mnie przekonać do komunikacji skierowanej do kobiet, a nie do jednej kobiety. Nie zgodziłam się na to. Dlaczego? A dlatego, że kosmetyk, który trafi do Twojej łazienki ma przypominać Ci o tym, że jesteś WYJĄTKOWA i to Twoją moc należy pielęgnować i to Ty jesteś w tym momencie najważniejsza!

Nazwy kosmetyków są odzwierciedleniem kobiecych cech, ich zapachy hołdują je i sprawiają, że poczujesz się dobrze. Dzięki nietuzinkowym, naturalnym rozwiązaniom rozpieszczamy ciało i zmysły, dając Ci przestrzeń do tego byś była dla siebie dobra i z uwagą, czułością podchodziła do samej siebie.

Jesteśmy energetyczne, spontaniczne, ale też potrafimy być niezależne i zmysłowe. Znajdziesz w naszych produktach magię Twojej kobiecej siły, poczujesz się pewna siebie i gotowa zdobyć świat!

Jesteś piękna! Nie zastanawiaj się na tym, czy wpisujesz się jakiekolwiek kanony – bo jedynym słusznym kanonem jest to, że się dobrze czujesz i jesteś dla siebie dobra! Traktuj siebie z czułością i miłością. Kochaj swoje ciało, realizuj marzenia i nie bój się być sobą!

Poczuj to, że zasługujesz by mówić do Ciebie Złotko! Bo jesteś Złotkiem!

Dzisiaj to nie tylko linia. #TheWomanPower to grupa inicjatyw, które mają wspierać kobiety w ich rozwoju, postrzegania siebie i zrozumienia swojej siły i potencjału. 

#TheWomanPower Weekend to formuła kobiecych wyjazdów w duchu wsparcia, rozwoju, motywacji i inspiracji. Uczestniczki mają okazję zdobyć nowe umiejętności podczas warsztatów prowadzonych przez specjalistki w swojej dziedzinie, celebrować kobiecość i dobrze się bawić. Tworzymy przestrzeń pełną kobiecej energii, bazujemy na technikach treningu mentalnego i atmosfery motywującej do zmiany. W październiku 2021 odbyła się pierwsza edycja, która przeszła moje najśmielsze oczekiwania i spowodowała, że kolejna edycja #TheWomanPower weekend została ogłoszona i odbędzie się w lutym 2022. 

SUPER WOMAN – to projekt, do którego zapraszam kobiety z którymi rozmawiam o pasjach, marzeniach, kobiecości, ciałopozytywności, karierze zawodowej i ich energii. Kobiety, które swoim działaniem, pracą i postawą zasługują na miano SUPER WOMAN. Chcę w ten sposób pokazać, że #TheWomanPower drzemie w każdej z nas i każda z nas ma tę super cząstkę, którą jeśli tylko zechce pielęgnować i rozwijać przerodzi się w coś pięknego!

Kontakt: www.naturalneatelier.pl

Poznaj również