Projektanci chętnie prezentują je na licznych wybiegach mody, pokazując ich uniwersalność. Ich popularność stale wzrasta, a buty zyskują coraz więcej nowych zwolenników. Pasują do wszelakich stylizacji zaczynając od tych najprostszych, składających się ze zwykłej koszulki i jeansów, kończąc na tych ekstrawaganckich.

Buty muzyków oraz subkultur

Creepersy to z pewnością rodzaj obuwia, który wyróżnia się spośród innych dostępnych na rynku. Jedni je uwielbiają, a inni nigdy by ich nie ubrali na swoje stopy. Początkowo creepersy pojawiały się głównie na scenach muzycznych. Do stylizacji wykorzystywali je liczni artyści, których mogliśmy podziwiać na światowej arenie muzycznej. Każdy z nich chciał wyglądać inaczej i próbował to zaakcentować głównie przez swój ubiór. Wykorzystując creepersy do swoich stylizacji muzycy przykuwali uwagę oraz ciekawili swoim nietypowym ubiorem. Później subkultury, które zazwyczaj charakteryzowały się ciężkim charakterem swoich stylizacji, również zaczęły wykorzystywać creepersy, które genialnie współgrały z zestawionym ubiorem.

Pasują do ubrań w stylu grunge, punk czy rock, ale i do tych noszonych na co dzień do szkoły czy pracy.

Modne buty po dziś dzień

Creepersy to buty, które na pierwszy rzut oka przypominają zwykłe trampki. Posiadają sznurówki i tak jak trampki są dostępne w wielu kolorach oraz wzorach. Ich gruba podeszwa to ciekawy element dla osób, które z pewnością lubią wyróżniać się z tłumu. Dzięki temu, że buty pasują praktycznie do każdej stylizacji są bardzo często dobierane do zwykłych jeansowych spodni, ale nawet spódniczek. Pasują do ubrań w stylu grunge, punk czy rock, ale i do tych noszonych na co dzień do szkoły czy pracy. Dzięki temu creepersy nie znikają z naszych oczu, a ich obecność w sklepach w nadchodzącym sezonie jest pewna.

Buty stworzone dla każdego

Creepersy dzięki swojej popularności są dostępne w największych sklepach odzieżowych na całym świecie. Projektanci widząc duże zainteresowanie butami, zaczęli lansować nowe projekty oraz pomysły na ich prezentację. W wielu sklepach można znaleźć creepersy z motywami zwierzęcymi, na których pojawiają się liczne cętki czy panterka. Dla osób lubiących błyszczeć są creepersy wykonane z metalicznego materiału. Znajdzie się również para dla osób, które na co dzień lubią czerń oraz inne stonowane kolory.

buty | creepersy | obuwie | Styl

Czytaj także