71-eliksir-butelki-z-pudelkamiJKK: Prowadzimy działania wspierające e-commerce, uczestniczymy w eventach, rozmawiamy z Ludźmi. Madame Justine posiada zespół Managerów Handlowych, którzy są wspaniałymi ludźmi. Moim marzeniem było stworzyć markę, w ramach której każdy będzie mógł zbudować Siebie. Tak więc nasz team, to nie handlowcy, a Ania, Rozalia, Ilona, Ola, Magda, Marcin… Ludzie, których podziwiam i kocham całym sercem. Sztuczny marketing nie jest nam potrzebny, ponieważ po prostu uwielbiamy to, co robimy. W przyszłym roku wybieramy się na Berlin i Mediolan Fashion Weeks. W najbliższym czasie będziemy promować nasze punkty dystrybucji (np. podczas cyklu eventów dla Fope). Myślę, że firmy oferujące kosmetyki naturalne wcale nie muszą ze sobą konkurować, ponieważ za każdym biznesem stoi inny Prezes Zarządu, który ma inne podejście i klientom oferuje różne rozwiązania. My robimy swoje, ciesząc się każdym sukcesem i dziękując za każdą porażkę, bo to one dają nam najwięcej motywacji i wiedzy.

AC: Dlaczego warto sięgać po kosmetyki naturalne?
JKK: Obecnie obserwuje się dużą zmianę w obrębie świadomości dotyczącej zdrowego stylu życia. Myślę, że najprościej będzie odpowiedzieć – ponieważ warto o Siebie dbać, a natura wie najlepiej, jak to robić.

AC: Czy może sobie Pani wyobrazić idealny kosmetyk dla kobiety – jaki powinien być?
JKK: Kosmetyk idealny… Kiedy po jego zastosowaniu Kobieta czuje zapach deszczu, kawy, chwili dla Siebie… Uśmiecha się. Taki powinien być. Od strony technologicznej, wypełniony po brzegi substancjami naturalnymi, pachnący. Uniwersalny.

AC: Który kosmetyk Madame Justine jest Pani ulubionym?
JKK: Kocham je wszystkie, ponieważ każdy ma swoją historię, zawiera w sobie jakiś kawałek mojego życia.
Najczęściej używam dezodorantu pozbawionego aluminium FAME ROLL- ON.

AC: Jaką ma Pani wizję firmy? W jakim kierunki chciałaby Pani ją rozwinąć?
JKK: Planujemy wprowadzić serię kosmetyków do pielęgnacji skór atopowych. Będą to kosmetyki o standardzie aptecznym, dla osób, które wymagają kosmetyków specjalistycznych. Teraz wprowadzamy świece do masażu oraz kosmetyki do pielęgnacji skóry pod oczami. W planach mamy także kremy arganowe i do cery trądzikowej.

AC: Gdzie można kupić Pani wyroby? Jak planuje Pani rozwinąć dystrybucję?
JKK: Posiadamy sklep internetowy: sklep.madame-justine.pl.  Ponadto obecnie krok po kroku wprowadzamy Madame Justine do sieci drogerii Kosmeteria w całej Polsce. Mamy swoje punkty w Poznaniu, Warszawie, Siedlcach, Wrocławiu. Ponieważ posiadamy standard apteczny jesteśmy w wielu aptekach. Na chwilę obecną prowadzimy rozmowy z klinikami chirurgii plastycznej. Chcemy być jak najbliżej naszych Klientów, więc sukcesywnie rozwijamy sieć dystrybucji. Posiadamy punkty dystrybucji na Cyprze. Nawiązaliśmy ścisłą współpracę z magazynem Face & Look. Efekty będzie można zobaczyć już wkrótce.

Dziękuję za rozmowę.

Agata Cupriak, Z-ca Redaktora Naczelnego LadyBusiness.pl Więcej>>

kosmetyki | Madame Justine | uroda

Czytaj także