We wszystkie lipcowe czwartki o godz. 18:00 w Sali Kameralnej śląskiej multigalerii odbędzie się cykl czterech szkoleń z przedsiębiorczości, stworzony specjalnie z myślą o kobietach. Spotkania poprowadzą cenione specjalistki od komunikacji i wizerunku, nie zabraknie też kobiet biznesu, które podzielą się swoim cennym doświadczeniem. Uczestniczki, które zaliczą wszystkie spotkania, otrzymają certyfikaty potwierdzające przeszkolenie. – Jesteśmy przekonani, że bytomianki mają w sobie wielkie pokłady przedsiębiorczości. Trzeba je tylko umiejętnie uwolnić, w czym ma pomóc cykl. Stworzony przez kobiety i z myślą o kobietach ma dać im więcej pewności siebie, być impulsem, który zachęci do działania – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Szkolenia, współorganizowane przez Przedsiębiorczy Bytom i śląski oddział Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, podzielono na cztery części – każdą o innej tematyce.

I tak już 7 lipca Ewa Bensz z Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu opowie o skutecznych metodach komunikacji – uczestniczki spotkania dowiedzą się, jak dotrzeć do rozmówcy, przekonać go do pomysłu lub rozwiązać konflikt.

Tydzień później (14 lipca) Agata Hagno, specjalistka rynku pracy, opowie o tworzeniu idealnego planu w świecie kobiecego biznesu. Na sukces wpływa także skuteczne budowanie marki własnej i firmy – o czym 21 lipca będzie przekonywać coach i kreatorka wizerunku Barbara Lech. Ostatnie szkolenie cyklu (28 lipca) będzie lekcją biznesu znanego z praktyki – swoim doświadczeniem podzieli się Anna Bulwicka. Założycielce firmy B. Loves Plates w ciągu zaledwie dwóch lat udało się przekuć pasję do pięknych paznokci w dobrze funkcjonujący biznes.

Organizatorzy cyklu szkoleń „Kobieta ikoną sukcesu” nie zapomnieli też o chcących wziąć w nim udział mamach. W Sali Kameralnej przygotowany zostanie specjalny kącik, w którym dzieci będą pod stałą i czujną opieką, a mamy całą uwagę poświęcą szkoleniu. – Mamy świadomość, że godzenie obowiązków rodzinnych i kariery nie jest łatwe. Dlatego dążymy do tego, by jak tylko się da, umożliwić samorozwój także młodym mamom – dodaje Hanna Petters.

Cykl szkoleń „Kobieta ikoną sukcesu”

 Każdy czwartek lipca, godz. 18:00

Harmonogram szkoleń:

  • Komunikat doskonały – kobieca strategia dialogu (7 lipca)
  • Zarządzanie w kobiecym stylu, czyli plan idealny (14 lipca)
  • Stylowa bizneswoman (21 lipca)
  • W biznesie postawa na pasję (28 lipca)

 Sala Kameralna Agory Bytom (poziom +3), Plac Tadeusza Kościuszki 1

Czytaj także