23.07: Pierwsze otwarte spotkanie Lady Business Club we Wrocławiu

Od 10 lat Lady Business Club integruje przedsiębiorcze kobiety biznesu z całej Polski. Po raz pierwszy zaprasza do Wrocławia w ramach projektu edukacyjnego #MakeYourBusinessBetter skierowanego do przedsiębiorczych Polek, właścicielek firm, które zarządzają firmą minimum 2 lata lub mają doświadczenie w biznesie minimum 5 lat.

Do podzielenia się swoimi historiami i doświadczeniami zawsze zapraszamy wspaniałe kobiety biznesu, właścicielki firm, które są świadome własnych talentów, kompetencji, ale także słabości i wyzwań, z którymi się zmierzają. 

Różnią je historie biznesu czy styl zarządzania, ale łączy radość z realizacji swoich zawodowych marzeń. Prowadzą biznesy o jakich marzyły i z których czerpią satysfakcję. Oprócz biznesu znajdują także czas na swoje pasje, zainteresowania i działalność społeczną.

Do udziału zapraszamy właścicielki firm działające w biznesie minimum 2 lata, managerki z doświadczeniem, kobiety biznesu poszukujące społeczności i otwarte na nowe relacje.

AGENDA SPOTKANIA:

17:00 nawiązywanie relacji biznesowych

17:15 powitanie gości i prezentacja idei Lady Business Club Business Women Foundation

17:30 -18:15 Jak zarabiać na swojej wiedzy i doświadczeniu – Sylwia Petryna, właścicielka Petra Consulting

18:15 – przerwa na relacje

18:30 – 18:45 Czy promujesz swoją markę? Sprawdź czy to robisz legalnie.

Paulina Sosnowicz, partner Kancelarii Legalica Sosnowicz & Nawrocki

18:45 – 19:45 “Speed networking” – moderowane nawiązywanie relacji speed networking przy aromatycznej kawie lub herbacie, pod czujnym okiem Agnieszki Gniotek i Soni Barczyk – Gołdy

20:00 podsumowanie i zakończenie spotkania

GOŚCIE SPOTKANIA:

SYLWIA PETRYNA – CEO Petryna Consulting. Mentorka, trenerka biznesu, coachka. Praktyk Kaizen i małymi krokami transformuje biznesy na wyższy poziom. Uczy jak zarabiać na swojej wiedzy i doświadczeniu. W obszarze doradczo – szkoleniowo – dotacyjnym wspierała w procesie inkubacji ponad 500 firm z całego kraju oraz pozyskała ponad 50 mln. m.in. na ich rozwój. Swoje działania projektowe ukierunkowała również na rozwój kobiet, także w obszarze biznesowym, aktualnie realizuje projekt „Planeta Kobiet” – pokazujący w jaki sposób można wspierać kluczowe pierwiastki kobiecej mocy: samoświadomość, uważność i przedsiębiorczość. 

Więcej o Sylwii >>>tutaj<<< https://ladybusiness.pl/czlonkinie/sylwia-petryna/

PAULINA SOSNOWICZ – Radca prawny, partner KANCELARII LEGALICA Sosnowicz&Nawrocki. Prowadzi własną praktykę radcy prawnego wspierając prawnie przedsiębiorczynie i przedsiębiorców, aby mogli zająć się rozwijaniem swoich firm. Prowadzona przez nią kancelaria usuwa prawne kłody zarówno z drogi do rozwoju grup kapitałowych jak i małych i średnich przedsiębiorstw, zabezpieczając realizację ich umów, czuwając nad przestrzeganiem ich praw. Jako główny radca prawny wspierający Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu, czuwa nad prawnymi aspektami realizacji procesów informatyzacji Gminy Wrocław. Walecznie stawia czoło przeciwnikom procesowym, reprezentując w sądzie swoich klientów. Jak to łuczniczka potrafi trafić precyzyjnie strzałą i paragrafem. Chętnie dzieli się wiedzą, jest ekspertem prawnym serwisu INFOR.PL i mojafirma.infor.pl z jej usług korzysta również Dziennik Gazeta Prawna. W swojej pracy prawnika najbardziej lubi to, że pomaga spełniać marzenia – o firmie, o bezpiecznym biznesie, o wygranym sporze. Kobiety doceniają jej pracę, w  2020 r. otrzymała nagrodę za jakość obsługi prawnej od jednego z magazynów dla przedsiębiorczych kobiet. Mentorka w jednym z programów fundacji Woman in Law, w ramach którego wspiera w rozwoju młodsze koleżanki prawniczki. W 2020 r. została odznaczona złotą odznaką za zasługi dla samorządu radcowskiego, które jest najwyższym odznaczeniem przyznawanym przez samorząd radców prawnych. 

Więcej o Paulinie >>>tutaj<<<

__________________

Miejsce spotkania: Hotel Puro, Wrocław, ul. Pawła Włodkowica 6

W cenie biletu: napoje, przekąski słone i słodkie przygotowane specjalnie przez Szefa Kuchni Hotelu Puro.

Strój biznesowy. Prosimy o zabranie pozytywnego nastawienia, otwartość na nowe kontakty mile widziana;-)

Zapraszając kobiety biznesu do dyskusji, spotkań na żywo czy online szukamy odpowiedzi na pytania:

  • Czego potrzebuje właścicielka firmy aby tworzyć przyjazne miejsce pracy dla siebie i zespołu?
  • Co zrobić aby biznes przynosił jej satysfakcję?
  • Co zmienić w zarządzaniu firmą aby znaleźć równowagę w życiu biznesowym i osobistym
  • Jak budować swoją markę eksperta aby zarabiać na swojej wiedzy i doświadczeniu?
  • Jak przekuwać swoje pomysły w realne projekty przy wsparciu innych kobiet?

__________________

ORGANIZATORZY:

Lady Business Club – fundacja i ogólnopolski klub kobiet biznesu, który działa od 2011 roku i integruje przedsiębiorcze kobiety biznesu, zarządzające firmami minimum 2 lata lub posiadające minimum 5 lat doświadczenia biznesowego.

To biznesowa platforma, w ramach której właścicielki firm zmieniają swoje firmy, budują rozpoznawalność, promują siebie i swoje firmy, zwiększają swoją widoczność w internecie i social mediach, wzmacniają pewność siebie, doskonalą kompetencje oraz systematycznie dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Skutecznie połączył już kilkaset kobiet biznesu, które do tej pory współpracują biznesowo i utrzymują serdeczne relacje. Raz na miesiąc organizujemy otwarte spotkania, na które zapraszamy przedsiębiorcze właścicielki firm, które chcą nawiązać nowe kontakty i zdobyć nową wiedzę merytoryczną.

Główne działania organizacji skupiają się na WSPIERANIU kobiet w zarządzaniu firmami, INSPIRACJI do zmian i podejmowaniu konkretnych działań, budowaniu pozytywnego WIZERUNKU oraz zwiększaniu ROZPOZNAWALNOŚCI kobiet w środowisku lokalnym i ogólnopolskim. Więcej TUTAJ

Kancelaria Legalica Sosnowicz & Nawrocki – zespół ambitnych prawników z pasją. Mając praktykę w różnych obszarach radcowie prawni kancelarii połączyli wiedzę, umiejętności i doświadczenia, aby stworzyć wspólny kapitał mogący pracować dla klientów sprawnie, szybko i skutecznie. Kancelaria doradza przede wszystkim przedsiębiorcom prywatnym i podmiotom z sektora publicznego, ale również wspiera również klientów indywidualnych w ich sprawach osobistych.


Udostępnij