Warszawa: Tell Your Story – Dzień Kobiet z LBC

„Chęć stania się kimś innym jest marnotrawstwem osoby, którą jesteś” Marylin Monroe. Do podzielenia się swoimi historiami i doświadczeniami zaprosiłyśmy wspaniałe kobiety biznesu, właścicielki firm, które z pewnością wiedzą kim są i czego pragną od życia i gdzie zmierza ich biznes. To kobiety świadome własnych talentów, kompetencji, ale także słabości i wyzwań, z którymi się zmierzają.

„Chęć stania się kimś innym jest marnotrawstwem osoby, którą jesteś” Marylin Monroe

Różnią je historie biznesu, ale łączy radość z bycia w miejscu, w którym aktualnie są. Prowadzą biznesy o jakich marzyły i z których czerpią satysfakcję. Ale oprócz biznesu znajdują także czas na swoje pasje, zainteresowania i działalność społeczną.

Każda z nich opowie swoją historię biznesu i odpowie na 3 pytania:

  1. Co było najtrudniejsze w Twoim biznesie?
  2. Co jest dla Ciebie największym wyzwaniem?
  3. Z czego jesteś dumna?

——————————————-

AGENDA SPOTKANIA:

17:30 Rejestracja uczestników i nawiązywanie relacji

18:00 Początek spotkania, powitanie uczestniczek – Emilia Bartosiewicz – Brożyna – prezes Lady Business Club Business Women Foundation

18:15 Historia Edyty Tecław

Największą radością jest dla mnie to, że dzięki mojej wiedzy i moim produktom, ludzie stają się szczęśliwsi.

18:40 Historia Brygida Beck

„Każdy ma w życiu to, na co się odważy”

19:05 Historia Małgorzata Kotlonek – Horoch

„W każdym biznesie, jak i w życiu, są okresy wyżu i niżu i to właśnie czas dołków weryfikuje nasze umiejętności radzenia sobie z presją”.

19:30 Historia Doroty Wagi

„Najlepszym ambasadorem naszego biznesu jesteśmy my sami”.

19:55 Podsumowanie spotkania i czas na rozmowy

20:30 Zakończenie spotkania

Historie opowiedzą:

edyta tecław

EDYTA TECŁAW

Właścicielka ViaAroma – marki biżuterii zapachowej i niezwykłych olejków eterycznych sprowadzanych z destylarni na całym świecie, która istnieje na polskim rynku od 3 lat.

Większość  dorosłego życia spędziła poza Polską, w Bostonie wyszła za mąż i mieszkała kilka lat, dzieci wychowywały się w Rosji i na Ukrainie. Mimo, iż ze względu na pracę męża, wiele razy zmieniała miejsce zamieszkania, zawsze starała się rozwijać i realizować zawodowo wnikając w kulturę i język każdego z państw. Angażowała się w działalność społeczną przy Ambasadzie Polskiej w Moskwie, była w zarządzie Międzynarodowego Stowarzyszenia Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie. Wspierała też polski biznes po za granicami kraju, zarządzając filią polskiej agencji reklamowej. Po powrocie do Polski zdecydowała się spełnić swoje marzenia i stworzyła markę ViaAroma, dzięki której udało jej się połączyć pasję do piękna z rozkoszą dla zmysłów, łącząc tym samym miłość do podróżowania z pracą.

Więcej o Edycie:

https://ladybusiness.pl/wierze-ze-zapachy-zmieniaja-nasze-zycie-wywiad-z-edyta-teclaw/

https://ladybusiness.pl/czlonkinie/edyta-teclaw/

brygida beck

BRYGIDA BECK  

Założycielka i prezes Medycznego Centrum Naukowo – Diagnostycznego BB-Med. W ramach działalności firmy zmienia “na plus” Medyczne Laboratoria Diagnostyczne oraz organizuje szkolenia i konferencje naukowe w dziedzinie nauk medycznych.  

Kierownik Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu. W zeszłym roku jej firma obchodziła 10 lecie istnienia

Absolwentka Wydziału Farmaceutycznego, Oddziału Analityki Medycznej Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od 1989 do 2006 roku pracowała w Śląskiej Akademii Medycznej w Zakładzie Biochemii Ogólnej Katedry Biochemii w Zabrzu.

Prowadziła wykłady, seminaria i ćwiczenia dla studentów Wydziału Lekarskiego, Oddziału Stomatologicznego oraz Wydziału Zdrowia Publicznego.

Więcej o Brygidzie:

https://ladybusiness.pl/czlonkinie/brygida-beck/

https://ladybusiness.pl/kazdy-ma-w-zyciu-to-na-co-sie-odwazy-wywiad-z-brygida-beck/

Dorota Waga

fot. Lidia Skuza

DOROTA WAGA

Prezes Zarządu Altera Sp. z o.o. zarządzająca markami; Hotel Sielanka nad Pilicą ****, tour operator “Słoneczna Toskania”, klub konesera “Sielanka Travel”, organizator eventów klasy premium. W biznesie od ponad 20 lat.

Zarządza rodzinną, ponad 100 hektarową posiadłością, położoną w Warce. Jest tu prestiżowy i znany w Europie Ośrodek Jeździecki z pensjonatem dla koni, Centrum przygotowań piłkarskich, oraz elitarny klubowy, czterogwiazdkowy Hotel Sielanka nad Pilicą w otoczeniu pięknych łąk i lasów.

Spotkania organizowane przez Lady Business Club wyróżniają się przede wszystkim tym, że udział w nich biorą przede wszystkim właścicielki firm, przedsiębiorcze Polki z Polski i z zagranicy. To kobiety, które chcą dzielić się swoją wiedzą, ale z drugiej strony są otwarte na inspiracje i nowe pomysły.

Kobiety biznesu, które szukają wsparcia i możliwości realizacji marzeń, nie zawsze tylko tych biznesowych.

Więcej informacji: https://ladybusiness.pl/czlonkinie/dorota-waga/

https://ladybusiness.pl/najlepszym-ambasadorem-naszego-biznesu-jestesmy-my-sami-wywiad-z-dorota-waga/

Małgorzata KotlonekMAŁGORZATA KOTLONEK – HOROCH 

Dyrektor artystyczna marki GOSHICO, pomysłodawczyni i współzałożycielka GOSHICO. Charakteryzator z zawodu i złotnik z zamiłowania, artystyczna dusza z biznesowym zacięciem.

O ile powstanie marki jest dziełem serii dość przypadkowych zdarzeń, w jej działaniach nie ma nic przypadkowego. Zajmując się projektowaniem, PR-em i marketngiem we własnej marce, jest kreatorem sukcesu GOSHICO. Laureatka Plebiscytu Lady Business Awards 2019.

W projektowaniu i w biznesie poszukuje nieoczywistych rozwiązań, nowych form i środków wyrazu. To właśnie ona w 2009 roku, jako pierwsza w Polsce, wymyśliła i wypromowała modę na polski folk. Self made businesswoman z bogatym doświadczeniem nabytym we własnej firmie, gdzie oprócz niewątpliwych sukcesów marki musiała radzić sobie z kryzysami i porażkami takimi jak masowe podróbki.

W każdym biznesie, jak i w życiu, są okresy wyżu i niżu i to właśnie czas dołków weryfikuje nasze umiejętności radzenia sobie z presją. Małgo ma wyjątkową zdolność wychodzenia z kryzysów obronną ręką, silniejsza i jeszcze bardziej zorientowana na sukces.

Więcej o Małgorzacie: https://ladybusiness.pl/czlonkinie/malgorzata-kotlonek-horoch/

Miejsce wydarzenia: Clue Studio, Warszawa, Ul. Syta 93

__________________

Organizatorzy:

Lady Business Club to pierwszy w Polsce ogólnopolski klub kobiet biznesu, który powstał w 2011 roku aby integrować środowisko ambitnych i przedsiębiorczych kobiet biznesu zarządzających firmami minimum 2 lata lub posiadających minimum 5 lat doświadczenia biznesowego.

Działa przy fundacji Lady Business Club Business Women Foundation i do tej pory skutecznie połączył już kilkaset kobiet biznesu, które do dziś współpracują biznesowo i utrzymują serdeczne relacje. Naszą wizją i marzeniem jest połączenie jak najwięcej przedsiębiorczych Polek w Polsce i na świecie, tak aby mogły współpracować, wymieniać się doświadczeniami i wiedzą.

Główne działania organizacji skupiają się na WSPIERANIU kobiet w zarządzaniu firmami, INSPIRACJI do zmian i podejmowaniu konkretnych działań, budowaniu pozytywnego WIZERUNKU oraz zwiększaniu ROZPOZNAWALNOŚCI kobiet w środowisku lokalnym i ogólnopolskim. Więcej TUTAJ

Clue Studio jest luksusową marką działającą w branży projektowania i wyposażania wnętrz, oferującą luksusowe meble, oświetlenie, tekstylia oraz dodatki. Firma działa na wielu płaszczyznach, od doradztwa, przez projektowanie, po realizację projektów u klientów indywidualnych oraz B2B. Dzięki współpracy z architektami i projektantami wnętrz powstaje luksus szyty na miarę.

Clue to showroom, w którym spotykają się Nowy Jork, Paryż, Mediolan i inne znaczące stolice dobrego stylu. Więcej TUTAJ


Udostępnij