Warszawa: spotkanie Tell Your Story 7.08.2020

Prowadzą biznesy o jakich marzyły i z których czerpią satysfakcję. Ale oprócz biznesu znajdują także czas na swoje pasje, zainteresowania i działalność społeczną.

Prowadzą biznesy o jakich marzyły i z których czerpią satysfakcję. Ale oprócz biznesu znajdują także czas na swoje pasje, zainteresowania i działalność społeczną.

Każda z nich opowie swoją historię biznesu i odpowie na 3 pytania:

1. Co było najtrudniejsze w Twoim biznesie?
2. Co jest dla Ciebie największym wyzwaniem?
3. Z czego jesteś dumna?

AGENDA SPOTKANIA:

17:30 Rejestracja uczestników i nawiązywanie relacji

18:00 Początek spotkania, powitanie uczestniczek – Emilia Bartosiewicz – Brożyna – prezes Lady Business Club Business Women Foundation

18:15 Historia Edyty Tecław

„Największą radością jest dla mnie to, że dzięki mojej wiedzy i moim produktom, ludzie stają się szczęśliwsi.

18:40 Historia Agnieszki Bobrukiewicz

19:05 Historia Małgorzaty Kotlonek – Horoch

„W każdym biznesie, jak i w życiu, są okresy wyżu i niżu i to właśnie czas dołków weryfikuje nasze umiejętności radzenia sobie z presją”.

19:30 Czas na pytania

19:55 Podsumowanie spotkania i czas na rozmowy

20:30 Zakończenie spotkania

Miejsce spotkania: Clue Studio, Syta 93, Warszawa

Historie opowiedzą:

edyta tecław

EDYTA TECŁAW

Właścicielka ViaAroma – marki biżuterii zapachowej i niezwykłych olejków eterycznych sprowadzanych z destylarni na całym świecie, która istnieje na polskim rynku od 3 lat.

Większość  dorosłego życia spędziła poza Polską, w Bostonie wyszła za mąż i mieszkała kilka lat, dzieci wychowywały się w Rosji i na Ukrainie. Mimo, iż ze względu na pracę męża, wiele razy zmieniała miejsce zamieszkania, zawsze starała się rozwijać i realizować zawodowo wnikając w kulturę i język każdego z państw. Angażowała się w działalność społeczną przy Ambasadzie Polskiej w Moskwie, była w zarządzie Międzynarodowego Stowarzyszenia Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie. Wspierała też polski biznes po za granicami kraju, zarządzając filią polskiej agencji reklamowej. Po powrocie do Polski zdecydowała się spełnić swoje marzenia i stworzyła markę ViaAroma, dzięki której udało jej się połączyć pasję do piękna z rozkoszą dla zmysłów, łącząc tym samym miłość do podróżowania z pracą.

Więcej o Edycie:

https://ladybusiness.pl/czlonkinie/edyta-teclaw/
Małgorzata Kotlonek

MAŁGORZATA KOTLONEK – HOROCH

Dyrektor artystyczna marki GOSHICO, pomysłodawczyni i współzałożycielka GOSHICO. Charakteryzator z zawodu i złotnik z zamiłowania, artystyczna dusza z biznesowym zacięciem.

O ile powstanie marki jest dziełem serii dość przypadkowych zdarzeń, w jej działaniach nie ma nic przypadkowego. Zajmując się projektowaniem, PR-em i marketngiem we własnej marce, jest kreatorem sukcesu GOSHICO. Laureatka Plebiscytu Lady Business Awards 2019.

W projektowaniu i w biznesie poszukuje nieoczywistych rozwiązań, nowych form i środków wyrazu. To właśnie ona w 2009 roku, jako pierwsza w Polsce, wymyśliła i wypromowała modę na polski folk. Self made businesswoman z bogatym doświadczeniem nabytym we własnej firmie, gdzie oprócz niewątpliwych sukcesów marki musiała radzić sobie z kryzysami i porażkami takimi jak masowe podróbki.

W każdym biznesie, jak i w życiu, są okresy wyżu i niżu i to właśnie czas dołków weryfikuje nasze umiejętności radzenia sobie z presją. Małgo ma wyjątkową zdolność wychodzenia z kryzysów obronną ręką, silniejsza i jeszcze bardziej zorientowana na sukces.

Więcej o Małgorzacie: https://ladybusiness.pl/czlonkinie/malgorzata-kotlonek-horoch/

AGNIESZKA BOBRUKIEWICZ

Pomysłodawczyni i założycielka marki Christine Granville, dyrektor marketingu w spółce paliwowej, mentorka kobiet, od lat zaangażowana w różnego rodzaju akcje charytatywne i programy mentorskie, mające na celu wspieranie kobiet w biznesie.

Ma ponad 16-letnie doświadczenie w retail marketingu, w tym ponad 8 lat w branży paliwowej na rynku polskim, czeskim i słowackim — z ramienia Grupy Orlen zajmowała się marketingiem marki Benzina na rynku czeskim i słowackim. Jej zaangażowanie w rozwój marki Benzina było wielokrotnie nagradzane, w tym pierwszą nagrodą w kategorii innowacji „Projekt Roku 2017 w Grupie Kapitałowej Orlen”. W październiku 2019 roku objęła stanowisko dyrektor marketingu w grupie UNIMOT, gdzie odpowiada za tworzenie i wdrażanie strategii marketingowych i komunikacyjnych marki AVIA w Polsce i na Ukrainie, a także wspieranie innych spółek z portfolio grupy.

Więcej o Agnieszce: https://ladybusiness.pl/czlonkinie/agnieszka-bobrukiewicz/

Miejsce wydarzenia: Clue Studio, Warszawa, Ul. Syta 93

__________________

Organizatorzy:

Lady Business Club to pierwszy w Polsce ogólnopolski klub kobiet biznesu, który powstał w 2011 roku aby integrować środowisko ambitnych i przedsiębiorczych kobiet biznesu zarządzających firmami minimum 2 lata lub posiadających minimum 5 lat doświadczenia biznesowego.

Działa przy fundacji Lady Business Club Business Women Foundation i do tej pory skutecznie połączył już kilkaset kobiet biznesu, które do dziś współpracują biznesowo i utrzymują serdeczne relacje. Naszą wizją i marzeniem jest połączenie jak najwięcej przedsiębiorczych Polek w Polsce i na świecie, tak aby mogły współpracować, wymieniać się doświadczeniami i wiedzą.

Główne działania organizacji skupiają się na WSPIERANIU kobiet w zarządzaniu firmami, INSPIRACJI do zmian i podejmowaniu konkretnych działań, budowaniu pozytywnego WIZERUNKU oraz zwiększaniu ROZPOZNAWALNOŚCI kobiet w środowisku lokalnym i ogólnopolskim. Więcej TUTAJ

ClueStudio jest luksusową marką działającą w branży projektowania i wyposażania wnętrz, oferującą luksusowe meble, oświetlenie, tekstylia oraz dodatki. Firma działa na wielu płaszczyznach, od doradztwa, przez projektowanie, po realizację projektów u klientów indywidualnych oraz B2B. Dzięki współpracy z architektami i projektantami wnętrz powstaje luksus szyty na miarę.

Aby wziąć udział w spotkaniu, kup bilet >>>TUTAJ<<<


Udostępnij