Toruń: Spotkanie Tell Your Story, 2.10.2020

To kolejne spotkanie organizowane przez społeczność Lady Business Club Business Women Foundation. Do podzielenia się swoimi historiami i doświadczeniami zaprosiłyśmy wspaniałe kobiety biznesu, właścicielki firm, które z pewnością wiedzą kim są i czego pragną od życia i gdzie zmierza ich biznes. To kobiety świadome własnych talentów, kompetencji, ale także słabości i wyzwań, z którymi się zmierzają.

“Ludzie nie chcą dodatkowych informacji. Mają ich już powyżej dziurek w nosie. Oni chcą wierzyć. Wierzyć w Was, w Wasze cele, w Wasze sukcesy, historie, które opowiadacie”. 

Anette Simmons, Whoever Tells the Best Story wins

Różnią je historie biznesu, ale łączy radość z bycia w miejscu, w którym aktualnie są. Prowadzą biznesy o jakich marzyły i z których czerpią satysfakcję. Ale oprócz biznesu znajdują także czas na swoje pasje, zainteresowania i działalność społeczną.

Każda z nich opowie swoją historię biznesu. O tym co było najtrudniejsze, o wyzwaniach, ale także o tym, z czego jest dumna i co jest jej misją życiową.

AGENDA SPOTKANIA:

17:30 Rejestracja uczestników i nawiązywanie relacji
18:00 Początek spotkania, powitanie uczestniczek – Emilia Bartosiewicz – Brożyna – prezes Lady Business Club Business Women Foundation i Tatiana Dembska – Gospodarz spotkania
18:15 Promuj siebie i swoją firmę – przedstawienie wszystkich uczestniczek spotkania ok 20 s / os.

18:30 Historia Tatiany Dembskiej18:50 Przerwa
19:05 Historia Beaty Block

19:25 Historia Marzeny Ramotowskiej
19:45 Czas na pytania
20:30 Podsumowanie spotkania i czas na rozmowy. Zakończenie oficjalnej części spotkania

Spotkanie prowadzi: Tatiana Dembska

Historie opowiedzą:

TATIANA DEMBSKA – Prezes Zarządu ALIKON Sp. z o.o. – agencji zatrudnienia, współtwórca marki Nomess Sp. z o.o. – serwisu sprzątającego. Zarządza firmami: ATRI Trade – handel międzynarodowy, ATRI Invest – Nieruchomości i Home Staging, ATRI BUD – firma remontowo-budowlana.

Ekspert w branży HR, specjalizująca się w legalizacji pracy obcokrajowców. Jako coach i mentor, pomaga kobietom świadomie przechodzić procesy zmiany na różnych etapach drogi zawodowej.

Budując zespół najbliższych współpracowników, Tatiana kieruje się przekonaniem, że w różnorodnym zespole należy wykorzystywać potencjał każdego pracownika. Jako szef, stawia na ciągły rozwój kompetencji pracowników, dając im dostęp do szkoleń i innych form doskonalenia się.

Na pewnym etapie swojego życia stawiła czoła przeciwnościom losu i sukcesywnie tworzyła firmy, które odpowiadają na zapotrzebowanie rynku i dzisiaj dają zatrudnienie dziesiątkom osób.

W 2018 roku ukończyła studia podyplomowe na Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu na kierunku „Coaching”. Zdobytą wiedzę wykorzystuje w zarządzaniu personelem oraz w indywidualnych sesjach mentoringowych.

W 2017 roku ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku „Tłumaczenia specjalistyczne, prawne, prawnicze, sądowe”, co sprzyja większej skuteczności negocjacji, które przeprowadza ze swoimi zagranicznymi klientami.

W 2005 roku ukończyła wyższe studia w Kijowie na kierunku „Ekonomia. Zarządzanie biznesem”.

Uważam, że proces zmiany jest ciekawym procesem, który warto przejść świadomie podejmując odważne decyzje. Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu firmami w różnych branżach pozwala mi dostrzegać więcej możliwości realizacji nowych projektów.

Więcej o Tatianie >>>TUTAJ<<<

BEATA BLOCK – Prezes Zarządu, CEO i współwłaściciel RDL Hydraulics Sp. z o.o. z Pomorza, zajmującej się rozwiązaniami dla przemysłu i hydrauliki olejowej – sprzedażą, serwisem i produkcją elementów napędów i sterowania hydraulicznego, bloków zaworowych, zasilaczy hydraulicznych i innych elementów.

W biznesie od ponad 22 lat. Ukończyła studia na Uniwersytecie Gdańskim – kierunek geografia; studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim – kierunek transport i logistyka. Skończyła też roczny Management Development Program MANAGEMENT 2013 NA ICAN Institute. Brała udział również w wielu kursach z dziedzin zarządzania, sprzedaży i finansów.

Ukończyła kurs pilota wycieczek – była z klientami w Tajlandii, Holandii, Francji, na Majorce. Beata Block prywatnie podróżuje, kiedy się tylko da. Wybiera miejsca, w których rzadko spotyka się turystów. Ma dwie dorosłe córki. Miłośniczka zwierząt (razem z córkami ma 2 psów, 6 kotów, 2 koni i muła).

Podróżniczka, kocha konie, jeździ na nartach i motorach, żegluje. Generalnie uwielbia spędzać czynnie czas wolny, adrenalina powoduje, że się uspokaja.

Chętnie pomagam innym kobietom biznesu, dzielę się wieloletnim doświadczeniem, pomagam pozytywnie nastawić do życia, pomóc pokonać bariery w czynnym spędzaniu czasu. Posiadam zmysł organizacyjny i jestem pozytywnie nastawiona do życia i świata.

Więcej o Beacie >>>TUTAJ<<<

MARZENA RAMOTOWSKA – Właścicielka marki franczyzowej „Ślubna Pracownia”, jednej z największych agencji ślubnych w Polsce, cenionej w branży ślubno – weselnej, przedsiębiorca od 2008 r. Certyfikowana Trenerka mentalna, Trenerka w zespole Mental Power Jakuba B. Bączka.

W 2019 roku nominowana do nagrody „Sukces pisany szminką”.

Jedna z bohaterek książki „Lwice Biznesu” pod redakcją Ilony Adamskiej. Niedawno otrzymała również statuetkę „Lwica Biznesu 2019”. W grudniu 2019 wzięła udział w sesji do kalendarza charytatywnego  „Stop przemocy” na rzecz Fundacji Art. 

Marzena Ramotowska to profesjonalistka z misją do tworzenia piękna i pomocy innym. Pełna pasji, wrażliwa na potrzeby innych. Uważa, że tylko balans na wszystkich płaszczyznach życia pozwala osiągnąć prawdziwe sukcesy i szczęście. W życiu lubi iść pod prąd, tworzyć nowe wizje i przecierać zamknięte dotąd szlaki. Jest przekonana, że jeśli można sobie coś wymarzyć, można też to zrobić. Zna to z autopsji.

Szczęśliwa żona i mama dwóch cudownych córek. Pasjonatka rozwoju osobistego, podróży i jazdy konnej

Więcej o Marzenie >>>TUTAJ<<<

__________________

Miejsce: Toruń, Hotel Bulwar, ul. Bulwar Filadelfijski 18

W cenie biletu: kawa, herbata, woda, przekąski słone i słodkie przygotowane specjalnie na ten wieczór przez szefa kuchni Hotelu Bulwar.

Strój biznesowy. Prosimy o zabranie pozytywnego nastawienia, otwartość na nowe kontakty mile widziana;-)

__________________

Organizatorzy:

Lady Business Club to pierwszy w Polsce ogólnopolski klub kobiet biznesu, który powstał w 2011 roku aby integrować środowisko ambitnych i przedsiębiorczych kobiet biznesu zarządzających firmami minimum 2 lata lub posiadających minimum 5 lat doświadczenia biznesowego.

Działa przy fundacji Lady Business Club Business Women Foundation i do tej pory skutecznie połączył już kilkaset kobiet biznesu, które do dziś współpracują biznesowo i utrzymują serdeczne relacje. Naszą wizją i marzeniem jest połączenie jak najwięcej przedsiębiorczych Polek w Polsce i na świecie, tak aby mogły współpracować, wymieniać się doświadczeniami i wiedzą.

Główne działania organizacji skupiają się na WSPIERANIU kobiet w zarządzaniu firmami, INSPIRACJI do zmian i podejmowaniu konkretnych działań, budowaniu pozytywnego WIZERUNKU oraz zwiększaniu ROZPOZNAWALNOŚCI kobiet w środowisku lokalnym i ogólnopolskim. Więcej TUTAJ

Aby wziąć udział w spotkaniu, kup bilet.


Udostępnij