TELL YOUR STORY: Pokaż swoją drogę do sukcesu

Startuje nowy projekt promujący kobiety biznesu na portalu ladybusiness.pl: TELL YOUR STORY. Odkryj i opowiedz z nami swoją historię!

Redakcja portalu ladybusiness.pl zaprasza do udziału w nowym projekcie promującym przedsiębiorcze kobiety. Portal rusza z cyklem wywiadów z wyjątkowymi kobietami biznesu pod hasłem TELL YOUR STORY. Sprawdź, dlaczego warto wykorzystać potencjał tkwiący w Twojej historii i jak możesz promować siebie.

Wielka moc historii

Wszyscy lubimy inspirujące historie. Te o markach i ich twórcach również. Czy świat nie zachwyca się historiami Steve’a Jobsa czy Heleny Rubinstein? Ich sukces to nie tylko innowacyjne produkty i nowatorskie technologie, ale w ogromnej mierze umiejętność budowania wizerunku swojej marki osobistej i marki swojej firmy.

Każda firma ma unikalną historię

Ty również możesz opowiedzieć swoją historię, by zbudować atrakcyjny, budzący zaangażowanie i zaufanie wizerunek. Projekt TELL YOUR STORY to szansa dla kobiet biznesu, by zaprezentować siebie i swoje osiągnięcia w ciekawej formie na profesjonalnym, biznesowym portalu. By pokazać swoją markę nie tylko przez funkcjonalność produktów czy niezawodność usług, ale przede wszystkim przez emocje, które pozwolą zbudować Ci relację z przyszłymi klientami.

Nie ma znaczenia, czy jesteś lokalnym biznesem czy masz ogólnopolską sieć sprzedaży, ani w jakiej branży działasz. Każda firma ma za sobą historię, ma swoją wizję, która ją wyróżnia i którą można opowiedzieć tak, by zyskać sympatię otoczenia.

Korzyści dla Twojej firmy

Projekt TELL YOUR STORY jest skierowany do właścicielek firm i kobiet zarządzających przedsiębiorstwami, które szukają świeżej i atrakcyjnej formy promocji, chcą pozyskać nowych partnerów biznesowych i klientów oraz zwiększyć zasięg promocji swojej marki. Udział w projekcie wiąże się z konkretnymi korzyściami dla Twojego biznesu takimi, jak:

  • zwiększenie świadomości Twojej marki,
  • wzmocnienie Twojej widoczności online, jako businesswoman i kobiety sukcesu,
  • zwiększenie zaufania do Twojej firmy,
  • nadanie ludzkiej twarzy Twojemu biznesowi,
  • wyróżnienie na tle konkurencji.

Dlaczego warto promować się z nami?

  • Od 6 lat promujemy przedsiębiorcze kobiety, mamy doświadczenie i wiedzę, jak pomóc Ci opowiedzieć Twoją historię.
  • Z nami dotrzesz do elity biznesu i zbudujesz wizerunek profesjonalistki. Naszymi czytelnikami są właściciele i specjaliści prężnych, nowoczesnych polskich firm oraz eksperci biznesowi. Osoby dojrzałe, wykształcone, dobrze zarabiające, poszukujące wartościowych publikacji, partnerów biznesowych i inspiracji.
  • Zapewniamy szeroki zasięg i długoterminową promocję, również w mediach społecznościowych oraz newsletterze.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas: pr@ladybusinessclub.com lub zadzwoń: +48 660 960 296.


Udostępnij