20.08 Suwałki: Otwarte spotkanie Lady Business Club

Od 10 lat Lady Business Club integruje przedsiębiorcze kobiety biznesu z całej Polski. Zapraszamy do Suwałk w ramach projektu edukacyjnego #MakeYourBusinessBetter skierowanego do przedsiębiorczych Polek, właścicielek firm, które zarządzają firmą minimum 2 lata lub mają doświadczenie w biznesie minimum 5 lat.

Od 10 lat Lady Business Club integruje przedsiębiorcze kobiety biznesu z całej Polski. Zapraszamy do Suwałk w ramach projektu edukacyjnego #MakeYourBusinessBetter skierowanego do przedsiębiorczych Polek, właścicielek firm, które zarządzają firmą minimum 2 lata lub mają doświadczenie w biznesie minimum 5 lat. Do podzielenia się swoimi historiami i doświadczeniami zawsze zapraszamy wspaniałe kobiety biznesu, właścicielki firm, które są świadome własnych talentów, kompetencji, ale także słabości i wyzwań, z którymi się zmierzają. Różnią je historie biznesu czy styl zarządzania, ale łączy radość z realizacji swoich zawodowych marzeń.

Prowadzą biznesy o jakich marzyły i z których czerpią satysfakcję. Oprócz biznesu znajdują także czas na swoje pasje, zainteresowania i działalność społeczną.Do udziału zapraszamy właścicielki firm działające w biznesie minimum 2 lata, managerki z doświadczeniem, kobiety biznesu poszukujące społeczności i otwarte na nowe relacje.

AGENDA SPOTKANIA:

17:30 nawiązywanie relacji biznesowych

18:00 powitanie gości i prezentacja idei Lady Business Club Business Women Foundation

18:30 – 19.00 – “Jak teorię MUSZĘ – MOGĘ – CHCĘ wykorzystałam w zbudowaniu własnego biznesu?” Magdalena Wontek właścicielka i dyrektorka Zespołu Szkół Prywatnych w Sosnowcu

19:00 – 19:30 – ” Jak szukać i zarządzać własnością intelektualną w Twojej firmie? ” Justyna Alchimionek Adwokat, partner w Kancelarii Prawnej SK+ Siekierzyński Kochlewski

19.30 – 20.30 – nawiązywanie relacji biznesowych

20:30 podsumowanie i zakończenie spotkania

KUP BILET >>>TUTAJ<<< Ilość miejsc ograniczona

GOŚCIE SPOTKANIA:

MAGDALENA WONTEK

Od 25 lat właścicielka i dyrektorka Zespołu Szkół Prywatnych w Sosnowcu – ”Szkoły z Dziewiczej”, w skład którego wchodzą przedszkole, 2 szkoły podstawowe i Akademickie Liceum. Członkini Lady Business Club, laureatka Lady Business Awards 2017. Zespół Szkół Prywatnych „Twoja Przyszłość”,  począwszy od 1994 roku, zyskiwał coraz to większą liczbę uczniów i ma już ponad 900 absolwentów. To najlepsze potwierdzenie tego, że stworzyłam tę wymarzoną szkołę… szkołę, w której dziecko chce być. W 2017 roku wystartowała z nową marką NaturDay S.A. – całkowicie polską firmą oferującą  wysokiej klasy suplementy diety (produkcja i dystrybucja).

https://ladybusiness.pl/czlonkinie/magdalena-wontek/

JUSTYNA ALCHIMIONEK 

Adwokat, partner w Kancelarii Prawnej SK+ Siekierzyński Kochlewski, ekspertka w prawie własności intelektualnej, ochrony marki, designu, sporach patentowych i w zagadnieniach prawnych danych osobowych oraz rynku IT.  Członkini Lady Business Club. Swoje życie zawodowe związała z ochroną własności intelektualnej i nowymi technologiami, bo chce być częścią zmian, które najmocniej przedefiniują współczesny biznes, prawo i to jak wygląda nasz świat. zafascynowana programowaniem, sztuczną inteligencją, machine learningiem i neuropsychologią.

Więcej o Justynie tutaj:  

https://ladybusiness.pl/czlonkinie/justyna-alchimionek/

Miejsce spotkania: Hotel Loft 1898, ul. Pułaskiego 24K, Suwałki

W cenie biletu: napoje, catering bankietowy. Strój biznesowy.Prosimy o zabranie pozytywnego nastawienia, otwartość na nowe kontakty mile widziana;-)Zapraszając kobiety biznesu do dyskusji, spotkań na żywo czy online szukamy odpowiedzi na pytania:

  • Czego potrzebuje właścicielka firmy aby tworzyć przyjazne miejsce pracy dla siebie i zespołu?
  • Co zrobić aby biznes przynosił jej satysfakcję?
  • Co zmienić w zarządzaniu firmą aby znaleźć równowagę w życiu biznesowym i osobistym
  • Jak budować swoją markę eksperta aby zarabiać na swojej wiedzy i doświadczeniu?
  • Jak przekuwać swoje pomysły w realne projekty przy wsparciu innych kobiet?

__________________

ORGANIZATOR:

Lady Business Club – fundacja i ogólnopolski klub kobiet biznesu, który działa od 2011 roku i integruje przedsiębiorcze kobiety biznesu, zarządzające firmami minimum 2 lata lub posiadające minimum 5 lat doświadczenia biznesowego.

To biznesowa platforma, w ramach której właścicielki firm zmieniają swoje firmy, budują rozpoznawalność, promują siebie i swoje firmy, zwiększają swoją widoczność w internecie i social mediach, wzmacniają pewność siebie, doskonalą kompetencje oraz systematycznie dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Skutecznie połączył już kilkaset kobiet biznesu, które do tej pory współpracują biznesowo i utrzymują serdeczne relacje. Raz na miesiąc organizujemy otwarte spotkania, na które zapraszamy przedsiębiorcze właścicielki firm, które chcą nawiązać nowe kontakty i zdobyć nową wiedzę merytoryczną.

Główne działania organizacji skupiają się na WSPIERANIU kobiet w zarządzaniu firmami, INSPIRACJI do zmian i podejmowaniu konkretnych działań, budowaniu pozytywnego WIZERUNKU oraz zwiększaniu ROZPOZNAWALNOŚCI kobiet w środowisku lokalnym i ogólnopolskim. Więcej TUTAJ

Aby wziąć udział w spotkaniu, KUP BILET >>>TUTAJ<<<

Do zobaczenia!


Udostępnij