Sopot: Wieczór Biznesowy – Emocje w Sprzedaży. Co zrobić, aby Klient zapamiętał właśnie Ciebie?

„Ludzie zapomną o tym, co powiedziałeś, ludzie zapomną o tym, czego dokonałeś, ale ludzie nigdy nie zapomną tego, jak dzięki tobie się czuli”. Maya Angelou. Wielu marketingowców i ekspertów ds. sprzedaży podkreśla, że najważniejsze w biznesie jest jakość i emocje – szczególnie te, które dostarczysz swoim klientom. Reklamując produkt, należy pokazać go w taki sposób, by potencjalny klient poczuł chęć bycia kimś innym i możliwość odczuwania tego, co mu oferujesz. Współpracując z nim wybieraj taką drogę, która zostanie przez niego najbardziej zapamiętana, uszczęśliwi go lub zaskoczy.

Wieczór Biznesowy MAKE YOUR BUSINESS BETTER

Emocje w Sprzedaży. Co zrobić, aby Klient zapamiętał właśnie Ciebie?

Termin: 27.10.2016, godz. 18:30 – 21:30

Miejsce: Sopot, Hotel Haffner, ul. J.Haffnera 59

W przypadku bezpośrednich kontaktów międzyludzkich, podobnie jak w przypadku procesu uczenia się, efektywność przekazów w około 80 proc. opiera się na materiałach oraz wrażeniach wizualnych.

Jeśli w spocie reklamowym mówi się o korzyściach wynikających ze stosowania danego produktu, twarz aktora powinna wyrażać związane z tym emocje. Przed ukończeniem nagrania pod okiem specjalisty ćwiczy się różne możliwości pełnego wyrażenia emocji, które mają być przesłaniem do odbiorcy. Także reklamy prasowe oraz billboardy są pełne emocji związanych z przekazywanymi treściami. Mówi się, że właściwie wyrażone w reklamach emocje mogą zwiększać sprzedaż oraz rozpoznawalność marki o 5 procent.

Kolejne z cyklu spotkań Wieczór Biznesowy zostało zaplanowane właśnie po to, żeby pokazać współczesnym właścicielkom małych i średnich firm jak rozwijać swoje biznesy używając do tego najnowszych technik sprzedaży i marketingu bazując na emocjach. Jak działać i myśleć w wielkim stylu aby osiągnąć sukces i zbudować autentyczną markę premium swojej firmy.

Spotkanie z pewnością zgromadzi wiele przedsiębiorczych kobiet, dbających o swój rozwój osobisty, zawodowy i wypracowanie drogi do sukcesu.

Prelegenci spotkania to znani eksperci w swoich dziedzinach:

Natalia SuskaNATALIA SUSKA – badacz i psycholog. Dyrektor Działu Analiz w firmie NEUROHM Polska. Od ponad ośmiu lat zajmuje się badaniami rynku i opinii. Specjalizuje się w badaniu emocji. Obecnie w NEUROHM Polska jest odpowiedzialna za całościową realizację projektów badawczych i wdrażanie innowacyjnych metod do badań konsumenckich. Współpracuje z największymi markami w Polsce i na świecie, m.in. z branży bankowości, farmaceutycznej, kosmetycznej i spożywczej. W swojej badawczej karierze realizowała również wiele projektów międzynarodowych, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Czechach, Rosji i Rumunii. Współautorka książki ”Techniki promocji sprzedaży”. Członek Polskiego Towarzystwa Badań Rynku i Opinii oraz Polskiego Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego

TEMAT WYSTĄPIENIA: Jak wywołać emocje klientów i przełożyć na sprzedaż?

ewa czertak

fot. Anja Choluy

EWA CZERTAK – Ekspert i praktyk personal branding dla przedsiębiorców, mentor biznesu, mówca motywacyjny. Twórczyni Akademii Marki z Klasą, wspólnik Business Unlimited Sp. J., Master Business Trener, level superior, od 2004 Certyfikowany coach ICC, praktyk storytellingu, prelegentka konferencji, autorka artykułów o marce. Twórca autorskiego programu kursu budowania marki osobistej dla przedsiębiorców “Bądź widzialna marką” oraz Akademii Mentora, która szkoli i rozwija przedsiębiorców do roli mentorek biznesu. Ekspert portalu Centrum Kariery Golden Line, rekomendowany ekspert Brand 24. Lubi aktywnie spędzać czas wolny, biega, jest maratończykiem, jeździ konno. Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

Od 2008 roku pracuje z Top menadżerami największych korporacji, przygotowuje do inspirujących wystąpień publicznych oraz wdraża skuteczne metody prezentowania osobistej marki w środowisku biznesowym.

TEMAT WYSTĄPIENIA: Jak dzięki marce budować dobry biznes i szczęśliwą firmę?

Trudno szanować siebie, kiedy internet, kanały społecznościowe żądają taniej sensacji. Już wkrótce bohaterami bedą ci, którzy w zgodzie ze sobą i wewnętrznym moralnym kompasem zdołają oprzeć się sztuczkom, trikom wizerunkowym i pozostaną prawdziwi w swoich biznesach. Marka osobista uczy szacunku do siebie. Budując markę przestajesz mieć potrzebę oceniania innych i  porównywania się do konkurencji. Dopiero wtedy Twoja marka osobista zacznie zmieniać świat, stanie się inspirująca, mądra, kiedy zrozumiesz, że zawsze masz wybór. Możesz mieć wszystko, po prostu nie możesz mieć wszystkiego w tym samym czasie.
W roli mentorki biznesu wystąpi:
Agnieszka Kośnik Zając

fot. Anja Choluy

AGNIESZKA KOŚNIK – ZAJĄC – założycielka Instytutu Kosmetologii Babiana w Gdańsku, prezes Fundacji Wspierania Rozwoju Medycyny Anizja, autorka felietonów i wywiadów do Luksusowego Magazynu dla Kobiet meLady. 16 lat temu ukończyła Biotechnologię na Politechnice Gdańskiej i rozpoczęła pracę w przemyśle farmaceutycznym. Lata 90-te były przełomowe. Dzięki pracy dla światowych koncernów była świadkiem ogromnych zmian i dynamicznego rozwoju medycyny w Polsce.

“Babiana to piękny kwiat. Ja i mój zespół poprzez specjalistyczne, zaawansowane zabiegi i pielęgnację, wydobywamy piękno, w każdym momencie życia, niezależnie od wieku. Nie chodzi o to, by za wszelką cenę odejmować sobie lat, ale by mieć zdrową i promienną cerę, emanować energią. Najpiękniejszy jest ten, kto dobrze czuje się we własnej skórze.

Po 7 latach od pierwszego zabiegu widzę celowość i efekty swojej pracy. Potwierdza to nagroda „Kobiety Sukcesu”, której patronem jest Marszałek województwa pomorskiego. A przede wszystkim, świadczą o tym nowi pacjenci, którzy zgłaszając się do Instytutu powołują się na rekomendacje, tych którzy nam zaufali”.

Wstęp:

60 zł płatny gotówką w dniu spotkania lub 50 zł przy płatności przelewem.

UWAGA: przychodząc z koleżanką – zamiast 60 zł za osobę zapłacisz tylko 45 zł za osobę.

Członkinie Lady Business Club: wstęp: 40 zł. UWAGA: przychodząc z koleżanką, która jeszcze nie brała udziału w naszych spotkaniach, masz bezpłatny wstęp.

Do udziału zachęcamy:

  • Przedsiębiorcze panie, które poszukują nowych możliwości rozwoju siebie i swojego biznesu zainteresowanych poszerzeniem swoich kontaktów biznesowych;
  • Właścicielki firm z minimum dwuletnim stażem w prowadzeniu własnej firmy;
  • Osoby decyzyjne na co dzień pracujące w korporacjach lub innych firmach zainteresowanych poszerzeniem kompetencji zawodowych i wymianą doświadczenia;
  • Członkinie Lady Business Club i ich osoby towarzyszące:
  • Osoby rekomendowane przez członkinie Lady Business Club i uczestniczki kursu Akademii Marki z Klasą.

Wymagana wcześniejsza rejestracja: milena.szczesna@businessunlimited.pl lub marta.plowiec@ladybusinessclub.com

Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego.

Liczba miejsc ograniczona! POTWIERDZENIE UDZIAŁU TYLKO DROGĄ MAILOWĄ.

Organizator spotkania: Business Unlimited – firma konsultingowo – marketingowo – PR-owa dla przedsiębiorców zajmująca się budowaniem silnej marki osobistej, marketingiem osobistym, PR-em, aktywną i skuteczną sprzedażą, tworzeniem historii marki i storytellingiem.

Koncept Business Unlimited powstał w 2011, w ramach tworzonych marek, przeprowadza właścicieli firm przez zmianę. Pokazuje, że ta zmiana nie jest łatwa, ma swoją cenę, ale to od przedsiębiorcy zależy, jak się do tego przygotuje i odnajdzie w nowych warunkach, gdzie rządzi Internet, technologia, marketing, PR, aktywna sprzedaż, kanały społecznościowe i gromadzona wokół marki społeczność. W skład konceptu wchodzą marki: Lady Business Club, Akademia Marki z Klasą, Marka z Klasą, portal biznesowy ladybusiness.pl, tytuł Ambasadorka Klasy oraz Agencja Marketingu Osobistego.

Od 5 lat gromadzi wokół siebie społeczność kilku tysięcy aktywnych przedsiębiorców. Uczestniczy w zmianie i rebrandingu ponad 300 marek przedsiębiorczych właścicielek firm. Zorganizowała kilkaset spotkań biznesowych i ogólnopolskich konferencji oraz wprowadziła na rynek szkoleniowy kilkadziesiąt praktycznych warsztatów dedykowanych przedsiębiorcom z zakresu budowania marki osobistej, storytellingu, e-wizerunku, sprzedaży i wystąpień publicznych.

Twórczynie konceptu Emilia Bartosiewicz i Ewa Czertak tworzą i konsolidują marki, których zadaniem jest przygotowanie właścicieli firm do podjęcia działań, zapewniających im dobrą i przewidywalną przyszłość.

mennica wrocławskaPartner Główny Spotkania: Mennica Wrocławska Grupa Goldenmark to jeden z największych dealerów złota i srebra inwestycyjnego w Polsce. Spółka powstała w 2010 roku, a od 2015 roku działa w ramach Grupy Goldenmark, która skupia spółki wyspecjalizowane w dystrybucji detalicznej i hurtowej oraz skupie i rafinacji metali szlachetnych. Złoto oferowane przez Mennicę Wrocławską-Grupę Goldenmark sprzedawane jest w 15 oddziałach własnych w największych miastach Polski. Mennica Wrocławska współpracuje z najbardziej prestiżowymi mennicami świata. W ramach Grupy Goldenmark, z marką Mennicy Wrocławskiej związane są również inne marki i serwisy sprzedażowe: Goldsaver.pl i skupzlota24.pl. W Gdańsku znajdujemy się na ul. Heweliusza 12, serdecznie zapraszamy.


Udostępnij