Sopot: 11.09.2020 Spotkanie LBC Tell Your Story

Do podzielenia się swoimi historiami i doświadczeniami zaprosiłyśmy wspaniałe kobiety biznesu, właścicielki firm, które z pewnością wiedzą kim są i czego pragną od życia i gdzie zmierza ich biznes. To kobiety świadome własnych talentów, kompetencji, ale także słabości i wyzwań, z którymi się zmierzają.Różnią je historie biznesu, ale łączy radość z bycia w miejscu, w którym są aktualnie.

Prowadzą biznesy o jakich marzyły i z których czerpią satysfakcję. Ale oprócz biznesu znajdują także czas na swoje pasje, zainteresowania i działalność społeczną.Każda z nich opowie swoją historię biznesu i odpowie na 3 pytania:1. Co było najtrudniejsze w Twoim biznesie?
2. Co jest dla Ciebie największym wyzwaniem?
3. Z czego jesteś dumna?

AGENDA SPOTKANIA:

17:30 Rejestracja uczestników i nawiązywanie relacji

18:00 Początek spotkania, powitanie uczestniczek – Emilia Bartosiewicz – Brożyna – prezes Lady Business Club Business Women Foundation

18:15 Historia Aldony Talagi – Działochy

„Największą radością jest dla mnie to, że dzięki mojej wiedzy i moim produktom, ludzie stają się szczęśliwsi.

18:40 Historia Aleksandry Bobkowskiej

19:05 Historia Renaty Gabarkiewicz

„W każdym biznesie, jak i w życiu, są okresy wyżu i niżu i to właśnie czas dołków weryfikuje nasze umiejętności radzenia sobie z presją”.

19:30 Czas na pytania

19:55 Podsumowanie spotkania i czas na rozmowy

20:30 Zakończenie spotkania

Miejsce spotkania: SOPOT, Radisson Blu, ul. Bitwy pod Płowcami 54, Sopot

Historie opowiedzą:

Aldona Talaga-Działocha – Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w różnych organizacjach co pozwala spojrzeć na działalność klienta z różnej perspektywy i w szerokim zakresie. Tworząc własną firmę chciała poczuć jak to jest być wolnym,  poświęcając więcej czasu dla siebie i rodziny, a jednocześnie tworząc coś zupełnie nowego w jej życiu, przede wszystkim chciała sprawdzić siebie. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch synów.

Więcej o Aldonie: Aldona Talaga – Działocha

 

Aleksandra Bobkowska – Właścicielka marki Piękny Dom – to czego potrzebujesz, punktu sprzedaży w Baninie, drogerii w Bojanie oraz sklepu internetowego www.skleppieknydom.pl. Właścicielka lokali komercyjnych, inwestorka na rynku nieruchomości. Z wykształcenia technik geodeta z tytułem magistra filologii polskiej, w praktyce handlowiec. Swoją zawodową ścieżkę zaczęła w 2005 roku jako agent bankowy specjalizujący się w kredytach hipotecznych. W 2010 roku zaczęła pracę na etacie jako doradca kredytowy w międzynarodowym banku. Z powodzeniem realizowała założone cele sprzedażowe i w 2012 roku została najlepszym doradcą w Polsce. Jednak już na samym początku pracy zdała sobie sprawę, że sam etat nie będzie w pełni realizował jej możliwości. W 2010 roku otworzyła w miejscowości Banino sklep wielobranżowy, który nazwała Piękny Dom. Więcej o Aleksandrze: Aleksandra Bobkowska

Renata Gabarkiewicz – Współwłaścicielka i prokurentka Silcare Sp. Zo.o. sp.k. Prezeska fundacji Dla Kobiet Autentycznych, która tworzy autentyczną przestrzeń dla kobiet poszukujących możliwości rozwoju. Manager z zamiłowania, początkująca w wystąpieniach publicznych. Mama 3 wspaniałych córek, kociara. Otoczona ludźmi poszukuje swojej autentyczności stosując uważność w życiu prywatnym i w pracy.

Więcej o Renacie: Renata Gabarkiewicz

__________________

Organizatorzy:

Lady Business Club to pierwszy w Polsce ogólnopolski klub kobiet biznesu, który powstał w 2011 roku aby integrować środowisko ambitnych i przedsiębiorczych kobiet biznesu zarządzających firmami minimum 2 lata lub posiadających minimum 5 lat doświadczenia biznesowego.

Działa przy fundacji Lady Business Club Business Women Foundation i do tej pory skutecznie połączył już kilkaset kobiet biznesu, które do dziś współpracują biznesowo i utrzymują serdeczne relacje. Naszą wizją i marzeniem jest połączenie jak najwięcej przedsiębiorczych Polek w Polsce i na świecie, tak aby mogły współpracować, wymieniać się doświadczeniami i wiedzą.

Główne działania organizacji skupiają się na WSPIERANIU kobiet w zarządzaniu firmami, INSPIRACJI do zmian i podejmowaniu konkretnych działań, budowaniu pozytywnego WIZERUNKU oraz zwiększaniu ROZPOZNAWALNOŚCI kobiet w środowisku lokalnym i ogólnopolskim. Więcej TUTAJ

Aby wziąć udział w spotkaniu, kup bilet >>>TUTAJ<<<

Do zobaczenia!


Udostępnij