Prawdziwe piękno tkwi w idealnie dopasowanych detalach – nowa kampania CAL

Polska marka CAL, produkująca drzwi od 34 lat, pierwszy raz w historii, pokazała proces produkcji prawdziwych drzwi, nawiązując do tworzenia najpiękniejszych kreacji z jedwabiu czy kaszmiru.

Na każdym etapie procesu produkcji prawdziwych drzwi z drewna dotyka ich wiele par rąk. Jest w tym precyzja i siła, dbałość o detale, ale też wyczucie i rodzinna pasja. Widzimy tu analogię do procesu produkcji kreacji z tkaniny– mówi Sylwia Ciszewska – Dyrektor Zarządzająca CAL. I dodaje: – Stąd pomysł zaproszenia do współpracy polskiej marki Patrizia Aryton, która podobnie jak nasza jest firmą rodzinną, zarządzaną przez kobietę.

Projekty obu marek są nowoczesne, tworzone zgodnie z najnowszymi, światowymi trendami oraz dbające o detale, bezpieczeństwo produkcji i rodzinne wartości.

Produkcja drzwi wymaga rzemieślniczego kunsztu, podobnie jak proces szycia sukni skrojonych na miarę. Akcent kobiecy, towarzyszy akcentom męskim. Razem tworzą wyjątkowe, harmonijne i naturalne połączenie. Wizji i potrzebom klienta nadaje realny kształt produkując ekologiczne drzwi na miarę.

W spocie pokazano, między innymi, proces wymiarowania i szycia sukienki. Tak jak ona – prawdziwe drzwi powinny być dopasowane do ich właścicieli – ich stylu i życia. Zgodnie z wartościami marki produkcja powstała w oparciu o prawdziwe historie, dom i ludzi, dlatego wystąpiła w niej sama Dyrektor Zarządzająca CAL, która przechodzi przez markowe drzwi w kreacji uszytej przez projektantów Patrizia Aryton. W filmie wykorzystano ujęcia misternej pracy ręcznej produkcji drzwi, których marka wcześniej nie pokazywała oficjalnie.

Kreacji filmowej towarzyszą hasła: „trwałość – najlepsze materiały”, „precyzja wykończenia”, „idealne dopasowanie”. To ukazuje marki w nowy i nieszablonowy sposób. – Mówimy wprost: Twoje drzwi to Twój styl. Ponieważ Twój dom jest dla Ciebie. Takie też są drzwi CAL. Prawdziwe drzwi dla prawdziwych ludzi, żyjących prawdziwym życiem. Dopasowane pod względem wyglądu i wyposażenia do mieszkańców  – dodaje Sylwia Ciszewska.

Wychodzimy z założenia, że możesz założyć najpiękniejszą sukienkę, ale prawdziwe piękno  jest w Tobie. – mówi Patrycja Cierocka – dyrektor kreatywna Patrizia Aryton

Spot wyprodukowany przez CAL możesz zobaczyć tutaj: >>>TUTAJ<<<

Nagranie zostało zrealizowane w Zakładzie Produkcyjnym CAL w Suwałkach oraz siedzibie firmy Patrizia Aryton w Chmielnie.

***

CAL to firma rodzinna z Suwałk, którą od 34 lat tworzy doświadczony zespół specjalistów i pasjonatów znających się na drzwiach. Istnieje na polskim rynku jako spółka jawna z polskim kapitałem od 1985 roku. CAL produkuje drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Ma w swojej ofercie zarówno rozwiązania standardowe, jak i modele realizowane w oparciu o indywidualne projekty. Więcej o CAL i polityce biznesu odpowiedzialnego społecznie tutaj: www.drzwi-cal.pl

Patrizia Aryton – polska marka stworzona przez rodzinę i przez 30 lat prowadzona i współtworzona przez kilka pokoleń. Od 2019 roku marka realizuje kampanię „Jesteś idealna kiedy jesteś sobą” pokazując historie prawdziwych kobiet, w myśl idei, że prawdziwe piękno kryje się wewnątrz.


Udostępnij