Online: Dołącz do spotkań Mastermind dla właścicielek firm

Od lat wierzymy, że moc jest w grupie, wspólnym działaniu, wzajemnym i realnym wsparciu. Dlatego organizujemy wiele ciekawych spotkań i łączymy przedsiębiorcze Polki w Polsce i za granicą.

Dla jednych świat stanął na głowie, a dla innych stanął w miejscu. Właścicielki firm szukają nowych rozwiązań, możliwości, pomocy, wsparcia. Z naszej perspektywy najważniejsze to działać, nie czekać aż wydarzy się coś samo, reagować.

W działaniach społeczności Lady Business Club to czas kiedy wdrożyliśmy pomysły, które pojawiły się już dawno temu, rozmawiałyśmy o nich, dyskutowałyśmy, ale z jakiegoś powodu nie wdrożyłyśmy ich wcześniej. Nic nie dzieje się bez przyczyny, dlatego z radością informujemy o naszych nowych spotkaniach, a właściwie nowej formie spotkań.

Od lat wierzymy, że moc jest w grupie, wspólnym działaniu, wzajemnym i realnym wsparciu. Dlatego organizujemy wiele ciekawych spotkań i łączymy przedsiębiorcze Polki w Polsce i za granicą.

MASTERMIND Z LBC

#MastermindzLBC to cykliczne spotkania online, w których udział biorą członkinie Lady Business Club w ramach członkostwa w LBC.

  Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla członkiń

 Wirtualny pokój będzie otwarty zawsze w każdą, pierwszą środę miesiąca o godzinie 9:00

 To spotkanie ma formę wirtualnego pokoju, gdzie wszyscy się widzą i słyszą. Zatem możliwe jest przedstawienie się, promowanie swoich biznesów, publikacja linków do stron, ofert, itp

  Do spotkania online mogą dołączyć członkinie z całej Polski i z zagranicy, niezależnie od miejsca gdzie prowadzicie biznes

  Możliwy jest udział w spotkaniu bez członkostwa, ale na zaproszenie członkini LBC lub LBC. Udział bez członkostwa możliwy jest tylko raz.

  W trakcie spotkania można przedyskutować aktualne tematy, zapytać, poprosić o radę, sugestie – wszystko co związane z biznesem, firmą, życiem przedsiębiorczyni;-)

 Zawsze w trakcie spotkania umawiamy się i ustalamy kilka działań mających na celu wzajemne wsparcie członkiń

Już cieszę się na te spotkania i jestem przekonana, że zobaczycie wiele dobrego w tych spotkaniach  

Do zobaczenia

Emilia Bartosiewicz – Brożyna, założycielka i prezes Lady Business Club Business Foundation.

Chcesz dołączyć? Napisz lady@ladybusinessclub.com


Udostępnij