Online: Cykl spotkań w wirtualnych pokojach dla Przedsiębiorczych Polek

#BrainstormzEkspertem to cykl spotkań, których w wersji tradycyjnej (w realu), odbyło się już 79 w Warszawie, Katowicach, Sopocie i Krakowie a od czerwca 2020 będziemy organizować w Toruniu i w Olsztynie (jeśli chcesz aby odbywały się w Twoim mieście zapytaj o taką możliwość, wysyłając zapytanie na lady@ladybusinessclub.com)

 To spotkanie to spotkanie, w którym udział bierze maksymalnie 30 kobiet, właścicielek firm, które mają okazje aby się przedstawić, poznać i promować swoje biznesy

 W trakcie każdego spotkania swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się ekspert, zaproszony przez nas gość

 Poruszamy tematy biznesowe, dobrane w zależności od potrzeb i zapytań od właścicielek firm

 Ważnym elementem spotkań jest integracja kobiet, które mogą podzielić się swoim doświadczeniem, zadać pytania, znaleźć rozwiązania i inspiracje do dalszego działania.

 Celem spotkania jest także promocja przedsiębiorczych Polek, możliwość prezentacji ofert i produktów.

 Zawsze praktyczne tematy, a wszystko to aby przedsiębiorcze właścicielki firm mogły zrobić kolejny krok by ich biznes był jeszcze lepszy, jeszcze bardziej efektywny.

PROGRAM SPOTKANIA:
– Prezentacja zasad i idei spotkań
– Przedstawienie każdej uczestniczki – można opowiedzieć o sobie, Twojej firmie, Twoich wyzwaniach i zadać pytania
– Merytoryczna i praktyczna prezentacja Eksperta spotkania
– Dyskusja z ekspertem i uczestniczkami, burza mózgów, szukanie najlepszych podpowiedzi, rozwiązań związanych z tematem spotkania lub z aktualnymi zagadnieniami, z którymi przyszły uczestniczki
–  Pytania i odpowiedzi uczestników spotkania

Dołącz i poznaj ciekawe, ambitne i przedsiębiorcze kobiety z całej Polski i z zagranicy. Promuj swoją firmę, nawiąż aktywne i trwałe relacje biznesowe. Podziel się Twoją cenną wiedzą i doświadczeniem oraz w zaufanym gronie właścicielek firm porozmawiaj o zarządzaniu firmą.

Zapiszcie się już dziś (LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!), jeśli prowadzicie firmę minimum 2 lata lub pracujesz na stanowisku managerskim minimum 5 lat. Jeśli chciałybyście regularnie brać udział w brainstormach, uczestniczyć w warsztatach, korzystać z konsultacji ekspertów i wsparcia marketingowego to dołączcie do naszej społeczności (Więcej informacji o Lady Business Club tutaj>>>).

Zapisz się  >>>TUTAJ<<<  Liczba miejsc ograniczona, max 35 osób w grupie


Udostępnij