16.07 Warszawa: Otwarte śniadanie biznesowe Lady Business Club

Spotkanie dla przedsiębiorczych Polek w Clue Studio w Warszawie organizowane jest przez klub biznesowy i fundację Lady Business Club Business Women Foundation w ramach projektu edukacyjnego #MakeYourBusinessBetter. To projekt dla przedsiębiorczych Polek, właścicielek firm, które zarządzają firmą minimum 2 lata lub mają doświadczenie w biznesie minimum 5 lat.

Zapraszając kobiety biznesu do dyskusji, spotkań na żywo czy online szukamy odpowiedzi na pytania:

  • Czego potrzebuje właścicielka firmy aby tworzyć przyjazne miejsce pracy dla siebie i zespołu?
  • Co zrobić aby biznes przynosił jej satysfakcję?
  • Co zmienić w zarządzaniu firmą aby znaleźć równowagę w życiu biznesowym i osobistym
  • Jak budować swoją markę eksperta aby zarabiać na swojej wiedzy i doświadczeniu?
  • Jak przekuwać swoje pomysły w realne projekty przy wsparciu innych kobiet?

Do podzielenia się swoimi historiami i doświadczeniami zawsze zapraszamy wspaniałe kobiety biznesu, właścicielki firm, które są świadome własnych talentów, kompetencji, ale także słabości i wyzwań, z którymi się zmierzają. Różnią je historie biznesu czy styl zarządzania, ale łączy radość z realizacji swoich zawodowych marzeń. Prowadzą biznesy o jakich marzyły i z których czerpią satysfakcję. Oprócz biznesu znajdują także czas na swoje pasje, zainteresowania i działalność społeczną.

  Do udziału zapraszamy właścicielki firm działające w biznesie minimum 2 lata, managerki z doświadczeniem, kobiety biznesu poszukujące społeczności i otwarte na nowe relacje.

AGENDA SPOTKANIA:

8.30 Rejestracja uczestników

9:00 Śniadanie koktajlowe i nawiązywanie relacji

9:30 Powitanie uczestniczek i przedstawienie działalności Lady Business Club Business Women Foundation – Emilia Bartosiewicz – Brożyna – założycielka i prezes Lady Business Club, redaktor naczelna Ladybusiness.pl

9:40 Promuj siebie i swoją firmę w 20 sekund – prezentacja każdej uczestniczki spotkania

10:15 Tell Your Story – Dominika Rostocka – Architekt od ponad 20 lat, Designer, Artysta. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej, z akredytacją Royal Institute of British Architects, oraz Podyplomowych Studiów Konserwacji Zabytków na Politechnice Krakowskiej.

10:45 Make Your Business Better – Odwaga i sztuka rezygnacji w biznesie – Joanna Zielińska

Joanna Zielińska – Właścicielka i Dyrektor Zarządzająca Szkoły Języka Angielskiego YES w Ostrołęce i Rzekuniu. Absolwentka filologii angielskiej, ekspert w nauczaniu angielskiego oraz pasjonatka aktywnej nauki języka.

11:15 Konkretnie i na temat: Jak przygotować się do sesji zdjęciowej oraz rola światła i kolorów w przestrzeni – Agnieszka Wanat

11:30 Zakończenie oficjalnej części spotkania i czas na nawiązywanie relacji.

GOŚCIE SPOTKANIA:

Dominika Rostocka – Architekt, Designer, Artysta. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej, z akredytacją Royal Institute of British Architects, oraz Podyplomowych Studiów Konserwacji Zabytków na Politechnice Krakowskiej.

Wychowanka prof. Wiktora Zina, zarażona przez mistrza pasją do rysunku i szkicu. Od ponad 20 lat związana z branżą̨ wystroju wnętrz i architektury. Wielokrotna laureatka prestiżowych międzynarodowych konkursów w tym dwukrotną zdobywczynią najwyższego wyróżnienia „Best of The Best” w konkursie International Property Awards.

Założycielka i wykładowca Szkoły Produkcji Wnętrz i Designu prowadzonej dla młodych projektantów. Projektuje obiekty prywatne, tworzy indywidualne wnętrza, zajmuje się konserwacją zabytków. Projekty Rostockiej klasyfikowane jako „haute décoration” osobistej przestrzeni, są doceniane w Polsce i na świecie. Projektantka współpracuje z wieloma manufakturami tworząc własne kolekcje artystycznych elementów wyposażenia wnętrz. Ogromną wagę przykłada do budowania nastroju wnętrza, inspirując się Art Deco, Klasyką oraz Modernizmem. Więcej

Joanna Zielińska – Właścicielka i Dyrektor Zarządzająca Szkoły Języka Angielskiego YES w Ostrołęce i Rzekuniu. Absolwentka filologii angielskiej, ekspert w nauczaniu angielskiego oraz pasjonatka aktywnej nauki języka. Właścicielka marki Dynamic Education. Od 16 lat zajmuje się edukacją dzieci i młodzieży.

Pasja oraz własna wizja nowoczesnej edukacji zadecydowała o założeniu własnej  Szkoły Języka Angielskiego YES. W latach 2009 – 2019 roku otworzyła 4 odziały YES w Ostrołęce i Rzekuniu stając się również akredytowanym centrum metody Teddy Eddie dla przedszkolaków. Więcej informacji >>>TUTAJ<<<

Agnieszka Wanat – Fotograf, właścicielka firmy Kobiecy Punkt Agnieszka Wanat, artysta kombinator. Fotografią zawodowo zajmuje się od 2011 roku. Zakochana w portrecie i uzależniona od szeroko rozumianego reportażu. Pokazuje ludzi i świat w swój osobisty sposób. Rejestruje chwile, które poruszają. Współtworzy kreatywną komunikację marek po przez fotografię.

Więcej informacji >>>TUTAJ<<<

__________________

Miejsce spotkania: Showroom Eichholtz by Clue, Warszawa (Wilanów) ul. Syta 93, 02-987 Warszawa

W cenie biletu: napoje, śniadanie koktajlowe w formie przekąsek słonych i słodkich przygotowane specjalnie przez Restaurację MILLE VIGIANI

Strój biznesowy. Prosimy o zabranie pozytywnego nastawienia, otwartość na nowe kontakty mile widziana;-)

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE >>>TUTAJ<<<

__________________

ORGANIZATORZY:

Lady Business Club – fundacja i ogólnopolski klub kobiet biznesu, który działa od 2011 roku i integruje przedsiębiorcze kobiety biznesu, zarządzające firmami minimum 2 lata lub posiadające minimum 5 lat doświadczenia biznesowego.

To biznesowa platforma, w ramach której właścicielki firm zmieniają swoje firmy, budują rozpoznawalność, promują siebie i swoje firmy, zwiększają swoją widoczność w internecie i social mediach, wzmacniają pewność siebie, doskonalą kompetencje oraz systematycznie dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Skutecznie połączył już kilkaset kobiet biznesu, które do tej pory współpracują biznesowo i utrzymują serdeczne relacje.

Główne działania organizacji skupiają się na WSPIERANIU kobiet w zarządzaniu firmami, INSPIRACJI do zmian i podejmowaniu konkretnych działań, budowaniu pozytywnego WIZERUNKU oraz zwiększaniu ROZPOZNAWALNOŚCI kobiet w środowisku lokalnym i ogólnopolskim. Więcej TUTAJ

Clue Studio jest luksusową marką działającą w branży projektowania i wyposażania wnętrz, oferującą luksusowe meble, oświetlenie, tekstylia oraz dodatki. Firma działa na wielu płaszczyznach, od doradztwa, przez projektowanie, po realizację projektów u klientów indywidualnych oraz B2B. Dzięki współpracy z architektami i projektantami wnętrz powstaje luksus szyty na miarę. Clue to showroom, w którym spotykają się Nowy Jork, Paryż, Mediolan i inne znaczące stolice dobrego stylu. Clue kocha design, sztukę i podróże. Clue. W istocie.  Więcej TUTAJ

PARTNERZY MEDIALNI:

WERANDA – luksusowy miesięcznik o wnętrzach, ogrodach i sztuce. W każdym numerze Czytelnik znajdzie sesje fotograficzne prezentujące piękne rezydencje, domy, apartamenty, a także małe mieszkania oraz ogrody. Przedstawiamy najlepszych architektów i dizajnerów. Opisujemy nowości. Odkrywamy tajniki sztuki i kolekcjonerstwa. Podpowiadamy, gdzie zrobić zakupy dla domu. Sklep internetowy Werandy oferuje przedmioty dekoracyjne i urządzenia do ogrodu – link: Więcej TUTAJ

Ladybusiness.pl – portal biznesowy dla kobiet, skierowany do przedsiębiorczych kobiet biznesu, zainteresowanych najnowszymi wiadomościami i trendami z zakresu budowania marki, sprzedaży, marketingu, prawa i księgowości, ale także stylu i designu. Kobiet, które szukają czegoś więcej niż biznes, aktywnie uczestniczą w życiu kulturalnym i biznesowym. Szukają możliwości promocji siebie i swoich marek.


Udostępnij