Często na prowadzonych przeze mnie warsztatach rozwojowych dla kobiet słyszę od uczestniczek:

  •  „Powinni tego uczyć w szkole”,
  •  „Chciałabym, żeby moja córka wiedziała to wszystko wcześniej niż ja…”,
  •  „Jak to wszystko przekazać teraz swojej córce?”,
  •  „Czy mogę umówić do Ciebie córkę na konsultacje?”

Dlatego też, wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, zapraszam Cię wraz z córką na warsztaty rozwoju osobistego dla Matki i Córki, które wzmocnią Waszą więź i będą piękną inwestycją w przyszłość. – mówi Katarzyna Cukierska – prowadząca warsztaty.


Dlaczego właśnie te warsztaty?


Pogłębicie swoją relację, popracujecie nad emocjami, komunikacją ze sobą i światem, wzmocnićie asertywność. Spędzićie wyjątkowy czas ze sobą, świadomie z większą uważnością.
Nauczycie się wspierać siebie nawzajem w rozwoju i osiąganiu swoich marzeń.
Wspólnie odczarujemy szkodliwe przekonania przekazywane z pokolenia na pokolenie i zaprogramujemy je na nowe i pozytywne.


Co dokładnie?

To będzie wyjątkowe spotkanie, które tworzę, łącząc swoje doświadczenie w pracy z kobietami. Wnioski z mojej indywidualnej ścieżki rozwojowej, a także refleksje płynące z wieloletniej pracy z młodzieżowymi liderami oraz bycia założycielką i dyrektorką Niepublicznej Szkoły im. Elżbiety Sołtys. Będziemy pracować metodą warsztatową przez 2 dni. Ten weekend – dwa dni będą pełne doświadczania, inspiracji i pracy nad sobą oraz wzmacnianiem Waszej relacji.

Nie określam wieku córek, sugeruję jedynie nie mniej niż 10 lat, nie więcej niż 18 ale poza tymi widełkami jeśli czujesz, że to dla Ciebie i Twojej córki to zaufaj sobie. Poprzedni warsztat pokazał, że nie ma co ograniczać uczestnictwa co do wieku bo wszystkie sobie nawzajem na warsztacie jesteśmy bardzo potrzebne.

Cena: 1.670 PLN za parę (Matka i Córka) – cena zawiera wszystko! nocleg, pełne wyżywienie, przerwy kawowe, materiały warsztatowe oraz oprawę merytoryczną a także sesję fotograficzną i dodatkowe atrakcje! W Waszym zakresie jest tylko dojazd do tego jakże urokliwego miejsca!

Termin:

8-9 października 2022

Gościniec Koćmierzów, Koćmierzów 2, gm. Samborzec, nad Wisłą 27-650 Sandomierz

Jak zarezerwować miejsce? Napisz maila: inspiracjapiro@gmail.com w odpowiedzi dostaniesz najważniejsze informacje.

Poproszę Cię o info o Waszych preferencjach żywieniowych, zapytam o wiek córki i poproszę o najważniejsze oczekiwania. W celu rezerwacji miejsca obowiązuje zaliczka 300zł (bezzwrotna) a w mailu otrzymasz dane do przelewu.Kim jestem? Dlaczego warto ze mną popracować?

Prowadząca – Katarzyna Cukierska

Autorka warsztatów i jednocześnie prowadząca, pedagog, trener biznesu, doradca zawodowy, mentorka, tutorka posiadająca wieloletnie doświadczenie w pracy rozwojowej z grupą, jak również w procesach indywidualnych. Prywatnie mama trójki wspaniałych dzieci. Autorka tomiku poezji „O Niej”. Właścicielka Pracowni Inspiracji Rozwoju Osobistego od 2012 roku. Główna twórczynią Szkoły z Pasją im. Elżbiety Sołtys w Ostrowcu Świętokrzyskim. Prezes Stowarzyszenia Przestrzeń Inicjatyw Społeczno Kulturalnych od 2010 roku. Zafascynowana rozwojem i procesem grupowym od 15 roku życia. Fascynatka tańca, jogi i ŻYCIA!

katarzyna cukierska | matka i córka | warsztat

Czytaj także