pt.: „SENSowna Marka, Drogą na Biegun”

24 listopada (piątek), godz. 18:00 – 22:00, KARO Restauracja, Hotel, Sala Bankietowa,
ul. J. Pawła II 2, Mleczków 26-652 Zakrzew k. Radomia. http://hotelkaro.pl/
https://web.facebook.com/HotelKaro/?ref=ts&fref=ts#

Wstęp:
120 pln /1os. – przedsprzedaż do 20 listopada
150 pln / 1 os. – sprzedaż od 20 listopada do 24 listopada włącznie
100 pln / 3 os. – bilet grupowy

Bilety dostępna na:
https://brandelite7.evenea.pl/
http://noblebrand.pl/wieczory-biznesowe

UWAGA:
Wymagana wcześniejsza rejestracja: marketing.brandelite@gmail.com,
Prosimy o podanie: imienia i nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego.
Liczba miejsc ograniczona!

Wydarzenie to należy do cyklu Brand Elite – Spotkania z Marką, organizowanego przez Noble Brand Anna Słopiecka & Małgorzata Patynowska www.noblebrand.pl.

Brand Elite to cykl wartościowych wydarzeń biznesowych, mających na celu budowanie przedsiębiorczej społeczności, stawiającej na:
– rozwój osobisty oraz biznesowy
– edukację w zakresie budowania i wzmacniania marki osobistej
– skuteczne promowanie własnej marki
– wymianę doświadczeń i nawiązywanie cennych relacji biznesowych.

7. Edycja adresowana jest do KOBIET I MĘŻCZYZN:
– prowadzących własne firmy
– na stanowiskach managerskich, liderów społecznych oraz samorządowych, zarządzających projektami i zespołami
– chcących tworzyć markę własnego nazwiska
– przedsiębiorczych i aktywnych, stawiających na rozwój osobisty i biznesowy.

Panel 1. Joanna Heidtman – Ekspert. Psycholog i socjolog, trener biznesu, doradca, coach, wykładowca akademicki.
Temat: „SENSOTWÓRCZOŚĆ, czyli o kapitalnych firmach tworzących wartość”

Podczas spotkania zastanowimy się, w jaki sposób nowoczesne organizacje i zespoły mogą wygenerować wartość dla siebie i dla wszystkich interesariuszy? Co jest podstawą tworzenia wartości? Co charakteryzuje i wyróżnia te zespoły i organizacje, które z powodzeniem tę wartość tworzą? Sensotwórczość, to idea nadawania sensu działaniu – tak jednostkowemu, jak i całych organizacji. Między innymi poprzez tworzenie przedsięwzięć opartych na spójnym samookreśleniu się (Kim jesteśmy i po co?), określeniu się względem otoczenia (Dla kogo jesteśmy? Jaką wartość chcemy tworzyć?)  oraz strategicznym ukierunkowaniu wspólnych działań i energii tak, by uzyskiwać rezultaty.

Panel 2. Marek Kamiński – Gość Specjalny. Polski polarnik, podróżnik, przedsiębiorca.

Temat: „NoTrace Expedition – człowiek w poszukiwaniu sensu”

  1. Od dziecięcych marzeń do ostatniej wyprawy, czyli jak każdy cel, z pozoru nieosiągalny, jest możliwy do osiągnięcia.
  2. Wyprawy na krańce marzeń – stawianie sobie celów.

– dynamizm

– determinacja

– działanie w zespole

  1. Wyprawy:

– postęp

– kreatywność

– wizualizacja

– życie jest krótkie, żeby uczyć się na błędach

– najlepszą praktyką jest dobra teoria.

  1. Trzeci biegun:

– droga jest ważna – nie tylko cel

– zarządzanie ryzykiem

– zarządzanie w sytuacjach kryzysowych

– pokonywanie własnych granic

  1. Zdobycie swojego bieguna i co dalej?

– motywacja – jak nią zarządzać? Zwłaszcza, gdy sukces staje się faktem.

– współpraca i wzajemne zaufanie, czyli jak zdobywać własne bieguny.

  1. Runda pytań i odpowiedzi uczestników wykładu (ew. zdjęcia i autografy).

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA:
– unikalna wiedza biznesowa i marketingowa
– możliwość wymiany opinii i doświadczeń oraz dyskusji
– nawiązanie i umocnienie relacji biznesowych podczas części networkingowej.

Jeśli stawiasz na rozwój osobisty i biznesowy, chcesz dowiedzieć jakie działania musisz podjąć by zbudować markę na światowym poziomie oraz pragniesz działać na rzecz wspólnego dobra w biznesie, serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.
WYDARZENIE MA WYMIAR CHARYTATYWNY
Każdy Uczestnik wydarzenia w ramach społecznej odpowiedzialności, staje się równocześnie Darczyńcą akcji dożywiania dzieci prowadzonej przez Fundację Dobry Duszek pod hasłem Dobry + Duszek = Pełny Brzuszek (www.fundacjadobryduszek.pl). Dodatkowo istnieje możliwość licytacji wartościowych przedmiotów na http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationId=342

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
https://web.facebook.com/noblebrand.annaslopiecka/
https://web.facebook.com/brandelitespotkaniazmarka/

GOŚCIE SPECJALNI:

marek-kaminski_fotoMAREK KAMIŃSKI – Polarnik, zdobywca – jego wyczyny zapisały się na kartach historii i w Księdze Rekordów Guinnessa, ale… On poszedł o krok dalej, bo Marek Kamiński to podróżnik po przestrzeniach geograficznych, intelektualnych i duchowych.   Po wielu ekspedycjach przekraczających granicę ludzkich możliwości i dokonując rzeczy, które wielu uznało za niemożliwe, Kamiński zebrał swoje doświadczenia i stworzył Metodę Biegun, czyli sztukę osiągania celów w każdym obszarze życia  – zarówno osobistego, jak i zawodowego. Pomaga ona sformułować, a potem  osiągnąć swój Biegun, czyli największe marzenie, pragnienie, cel.

Marek Kamiński to również przedsiębiorca, mentor, mówca. Prywatnie mąż i ojciec, który każdego dnia rano pije zieloną herbatę gdzieś niedaleko plaży, a potem spaceruje wzdłuż morza.

joanna-heidtman_fotoJOANNNA HEIDTMANPsycholog i socjolog, trener biznesu, doradca, coach, wykładowca akademicki. Wiedzę i doświadczenie zdobywała min. w University of South Carolina i Cornell University w USA. Jest współzarządzającym w firmie Heidtman & Piasecki  (Businessdoctors) i współzałożycielem Fundacji na rzecz Kapitału Intelektualnego, wykładowcą SWPS i Wyższej Szkoły Europejskiej im. Tischnera. Od wielu lat realizuje projekty głębokiej diagnozy kultury organizacyjnej, rozwoju przywództwa oraz umiejętności i kompetencji menedżerskich. Jako coach pracuje indywidualnie z menedżerami wyższego szczebla, specjalistami i szefami zespołów projektowych. Jej publikacje pojawiły się w Harvard Business Review Polska, Marketing & More, Think Tank, Sens, w Charakterach, w magazynie Coaching i Leader’s Magazine. Współpracuje jako ekspert z telewizją TVN, TVN24 oraz TVN 24 BiŚ. Jest współautorką książki „SENSOTWÓRCZOŚĆ. 7 sposób tworzenia wartości w zespole i w organizacji”, autorką książki poświęconej efektywności osobistej (“W zgodzie ze sobą, w zgodzie z innymi” wyd. Emka) i redaktorką pracy zespołowej “Procesy grupowe – perspektywa socjologiczna” (Wyd. Scholar). Jej pasje to podróże po Azji, przyglądanie się ludziom różnych kultur i fotografia socjologiczna.


ORGANIZATORZY:

NOBLE BRAND ANNA SŁOPIECKA – ekspert ds. kreowania wizerunku i promocji marki. Właścicielka Agencji Kreatywnej Noble Brand (www.noblebrand.pl). Sekretarz Radomskiej Loży Business Centre Club. Członkini Izby Przemysłowo – Handlowej Ziemi Radomskiej. Stypendystka programu mentoringowego Vital Voices Poland fundacji Hillary Clinton. Adeptka „Akademii Marki z Klasą”. Trzykrotny Lider Rejonu Radom w projekcie Szlachetna Paczka. Z wykształcenia Dziennikarka. Propagatorka budowania marki osobistej opartej na wartościach. We wszystkich działaniach przyświeca jej idea „Najważniejszy drugi człowiek”.

MAŁGORZATA PATYNOWSKA – Założycielka Fundacji „Dobry Duszek” w Radomiu. Adeptka „Akademii Marki z Klasą”. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w koordynowaniu projektami na rzecz działań społecznych i lokalnych. Dzięki zaangażowaniu Fundacji, pomoc cyklicznie otrzymuje 1200 osób, a fundacja przekazała ponad 800 ton żywności i ponad 100 000 obiadów dla dzieci. Jej misją jest wspieranie rozwoju osobistego na płaszczyźnie duchowej. Jest przekonana, że każda sytuacja, problem czemuś służy. Wszystko jest po coś, trzeba tylko rozeznać po co. Pragnie czynić siebie i świat lepszym.

Marka

Czytaj także