• Twoja aktualna praca nie przynosi Ci ani satysfakcji ani pieniędzy i zastanawiasz się jak lepiej wykorzystać swój potencjał?
  • Nieśmiało myślisz o biznesie online, ale nie wiesz od czego zacząć?
  • Obserwujesz inne osoby, które z sukcesami rozpoczęły swój biznes w sieci, ale nie wierzysz w siebie i w to że Twoją wiedzę da się też tak przenieść?
  • Przeraża Cię ilość narzędzi, brak kapitału na potrzebnego do rozpoczęcia własnego biznesu?
  • Marzysz o większej wolności , swobodzie w działaniu, uwolnieniu czasu dla rodziny czy podróżach i zastanawiasz się jak to osiągnąć?

W ciągu 3 dni poznasz historie i rady niezwykłych prelegentek, które tworzą prężnie działające biznesy online (i nie tylko) i które były kiedyś w tym miejscu, co Ty!

Szukały rozwiązań, a dziś mogą podzielić się z Tobą doświadczeniem, byś mogła zbudować swoją niezależność finansową – na własnych zasadach.

Skorzystaj z tej szansy, zarezerwuj miejsce i zrób pierwszy krok do zmiany swojego życia na lepsze!

GOŚĆ SPECJALNY: SIGRUN – Online Business Mentor. Przedsiębiorczyni, międzynarodowa mówczyni TEDx, strateżka biznesowa, prowadząca podcast The Sigrun Show. Wspiera kobiety w budowaniu i rozwijaniu biznesów online, jest autorką książki “Kickstart Your Online Business. Create An Online Course And Start To Make Sales”.

Całe wydarzenie zostało zaplanowane tak, by odpowiedzieć na Twoje potrzeby. 

Być może zastanawiasz się skąd wiem, z czym się możesz mierzyć na początku? Z doświadczenia, nie tylko swojego, ale przede wszystkim setek kobiet, które zgłaszają się do mnie po wsparcie mentorskie rozpoczynając lub rozwijając swój biznes online. – mówi Karolina Kizińska – pomysłodawczyni wydarzenia.

Czytaj dalej i zobacz, jak Twoje wątpliwości mogą znikać z każdym wystąpieniem prelegentek i każdym kolejnym dniem Summitu!

Uważasz, że nie da się przenieść Twoich umiejętności i talentów do biznesu online?

Nie wierzysz, że możesz i potrafisz osiągnąć sukces?

Przeraża Cię budowanie społeczności w sieci, pokazywanie Twojego wizerunku w świecie online?

Jeśli te pytania są Ci bliskie, to pierwszego dnia wydarzenia, poznasz sposoby, jak poradzić sobie z Twoimi wątpliwościami.

Więcej informacji i zapisy >>>TUTAJ<<<

business summit | superkobiety onlajnu

Czytaj także