Kobieca moc czeka na odkrycie – dołączysz?

Wiele z nas czuje – mniej lub bardziej wyraźnie – że potrzebuje zmian w swoim życiu, ale się ich boi, boi się reakcji otoczenia, bliskich. Wiele z nas tkwi od lat w schematach i już się do nich po prostu przyzwyczaiłyśmy – zapominając, że może być inaczej. Że nasze życie może być pełniejsze, w zgodzie z naszymi potrzebami, wartościami. Z zgodzie z samą sobą. Odkładamy marzenia np. o własnej firmie / dywersyfikacji usług / sprzedaży firmy z obawy – czy mi się uda, czy dam radę? Czy to dobra decyzja?

Czasami trudno jest samej znaleźć odpowiedzi na te pytania. Wtedy bardzo pomocna może się okazać przestrzeń, w której na te i wiele pytań znajdziemy odpowiedzi. 

Taką przestrzenią jest evolucJA – daj się zainspirować (www.evolucja.biz) – dwudniowy event, który już za kilka tygodni będzie inspirować do zmian w życiu osobistym, zawodowym, do większej uważności i świadomości w myśleniu o swojej przyszłości. To wydarzenie skierowane zwłaszcza do kobiet, które poszukują możliwości rozwoju i osiągnięcia sukcesu. Bo to właśnie kobiety są bardziej otwarte na zmiany i coraz bardziej świadome swoich potrzeb.

5 i 6 czerwca 2021 roku zapraszamy na wartościowe warsztaty rozwojowe, spotkania z psychologami, coachami, praktykami biznesu, ekspertami w swoich dziedzinach. A do tego Goście Specjalni: Paweł Tkaczyk, specjalista budowania marek i Natalia de Barbaro, autorka „Czułej przewodniczki”, książki, która zmieniła już życie wielu kobiet.

EvolucJA – nie rewolucja, czyli drobne kroki, które mogą zmienić wiele.

To jest przesłanie  evolucJI – aby pokazywać drogi, możliwości, kierunki. Inspirować, wskazywać.  Bo jest taki moment, że uwiadamiamy sobie, że coś nas uwiera, że jest ten przysłowiowy kamyk w bucie, który przeszkadza i coś należy z nim zrobić – tylko co? Wówczas z pomocą przychodzi evolucJA, a nie rewolucja ☺. Pokazujemy, że powoli, małymi krokami – ale w zgodzie z własnymi przekonaniami i wartościami – można zmienić to, co nam przeszkadza– mówi Sylwia Petryna, pomysłodawczyni wydarzenia, właścicielka Petra Consulting – firmy, które je organizuje. – Wiele uczestniczek pierwszej edycji przeszło swoją własną zmianę, zmieniło życie, zaczęło inaczej patrzeć na swoje potrzeby, karierę, relacje. Tak działa evolucJA.

Z tego powodu wsparciem jest też projekt #PlanetaKobiet, który pomaga odkrywać kobietom pierwiastki mocy. 

– Ponad 18-letnie doświadczenie pracy z kobietami pozwoliło nam wyodrębnić trzy takie pierwiastki, które pomagają osiągnąć sukces w szerokim znaczeniu. To samoświadomość, uważność i przedsiębiorczość. Pomagamy kobietom odkryć te pierwiastki i wykorzystać dla własnego rozwoju- dodaje Sylwia Petryna. 

Dlaczego warto być na evolucJI?

Powodów jest mnóstwo: inspirujące tematy warsztatów, sprawdzeni praktycy w swoich obszarach, a przede wszystkim interaktywne zajęcia, podczas których będziemy wspólnie z uczestnikami szukać dróg i odpowiedzi na ich pytania. W panelu dyskusyjnym porozmawiamy natomiast o „gorsetach i krawatach”, które nas blokują i nie pozwalają realizować marzeń. Gościnią specjalną tego panelu jest Natalia de Barbaro, której książka o odkrywaniu własnej kobiecości i wychodzeniu z narzuconych nam przez kody kulturowe ról – jest obecnie chyba jedną z najchętniej czytanych przez kobiety. 

Program i bilety dostępne są na https://evolucja.biz/ 

*W ramach biletu 2-dniowego każdy otrzymuje EXTRA 100 zł do wykorzystania na dowolną pigułkę wiedzy, czyli 5-godzinne warsztaty w Petra Consulting.

*W ramach biletu 1-dniowego PREZENT w postaci audiobooka lub e-booka „My name is Woman…BiznesWoman”, czyli kobiecych opowieści o własnych drogach do biznesu. Książkę napisało 5 autorek: Sylwia Petryna, Marzena Stokłosa, Mariola Kruszyńska, Małgorzata Niski i Magda Falkowska – 5 bizneswoman, które swoja przygodę z własną firmą rozpoczęły na różnych etapach życia, z różnym bagażem doświadczeń i przekonań (recenzje i opisy można zobaczyć >>>TUTAJ<<<

evolucja

Czytaj także