Przez trzy dni konferencji uczestniczki poznają historie niezwykłych prelegentek, przedsiębiorczyń, które tak jak one, niedawno zaczynały i bały się równie mocno. Dzięki wytrwałości, samozaparciu i konsekwencji dziś rozwijają swoje biznesy online i budują markę ekspercką w sieci.

Podczas wydarzenia, uczestniczki będą mogły się przekonać, że kobiety, które budują własne biznesy i odnoszą w nich sukcesy – są takie same jak one – mają rodziny, marzenia, cele, ale również problemy, obawy, lęki. Mają też wiedzę, umiejętności, doświadczenie i chęci. Chęci do zmian i podjęcia rękawicy, aby walczyć o spełnienie zawodowe i realizację najskrytszych planów.

Każdego dnia konferencji wystąpi 6 prelegentek, które prowadzą swoje biznesy online w różnych branżach – by pokazać, że bez względu na talenty – można zamienić je na dochodowy biznes. 

Gościnią specjalną wydarzenia będzie Joanna Gacek-Sroka założycielka i właścicielka marki PROPS, twórczyni wielu kampanii społecznych, które mają na celu edukację, wsparcie i motywację kobiet w ich życiu codziennym. Joanna jest laureatką wielu plebiscytów takich jak m.in. Osobowość Roku w kategorii biznes czy Kobieta inspiracja wg Woman In The World.

Każdego dnia wydarzenia będziemy dyskutować na dedykowany temat:

Dzień 1 | 04.04.2023
Jak odkryć swoje Supermoce i na ich podstawie zacząć budować swój dochodowy biznes

Dzień 2 | 05.04.2023
Jak dzięki zbudowaniu marki eksperckiej rozwijać dochodowy biznes

Dzień 3 | 06.04.2023

Jak stworzyć markę osobistą, gdy jesteś wysokowrażliwa i boisz się sprzedawać

Podczas rozmowy zadajemy prelegentkom 4 pytania:

  • Jak zaczęła się Twoja przygoda z biznesem online i jak odnalazłaś pomysł na siebie/dlaczego właśnie w tym temacie postanowiłaś pomagać innym?
  • Jakie miałaś obawy, zaczynając? (Czy nazwanie się ekspertką było jedną z nich?)
  • Jakie widzisz korzyści z dzielenia się wiedza online? Jak ten biznes wpłynął na Twoje życie?
  • Co możesz doradzić uczestniczkom w temacie pójścia w stronę biznesu online i bycia ekspertką w sieci? Co Tobie pomogło najbardziej?

Wydarzenie jest bezpłatne, łączy nas wspólna misja wspierania kobiet w rozwoju i dążeniu do niezależności finansowej.

Zarezerwuj miejsce >>>TUTAJ<<<

biznes online | konferencja biznesowa dla kobiet

Czytaj także