Moc, która pomoże Ci zmienić wszystko, cokolwiek zechcesz, spojrzeć na siebie w nowy sposób i zacząć śmiało sięgać po to, o czym marzysz, aby stać się tym, kim pragniesz się stać.Jeśli to, co napisałam wyżej z Tobą rezonuje, przeczytaj proszę do końca!Jeśli zastanawiasz się:✩ jak uwolnić uzdrawiający przepływ energii z Twojego wnętrza✩ jak uwolnić moc, która w Tobie jest od urodzenia✩ jak wydobyć z siebie to wszystko, co w Tobie najlepsze i odnaleźć najlepszą wersję siebie✩ jeśli szukasz autentyczności, bliskości i uzdrowienia kobiecych relacji.

Kobiece Spotkania Mocy są wymarzonym miejscem dla Ciebie!

Kobiece Spotkania Mocy – to seria 5 magicznych spotkań dla świadomych Kobiet, głęboko rozwijających się na wszystkich poziomach Ciała, Duszy, Umysłu, Serca i Energii, które chcą odnaleźć prawdziwą Siebie, które pragną pozbyć się kontroli i z odwagą sięgnąć po swoją Moc. Każde spotkanie jest inne, każde jest wyjątkowe

Na każdym z nich zaprosimy dla Was znakomitego i charyzmatycznego Gościa Specjalnego.

Gościem majowego Spotkania 28.05 będzie Katarzyna Jagiełło – liderka transformacji, właścicielka firmy konsultingowej z obszaru przywództwa i budowania zespołu Talent Up, założycielka @Queen in Flow – Misja Wizja Biznes – społeczności świadomych Liderek, które budują lepszy świat prowadząc firmy z misją. Bez względu na to, kim jesteś i czym się zajmujesz. Bez względu na to, jaka jest Twoja historia – Magia tego spotkania, zmieni być może spojrzenie na Twoje życie!

Zapraszamy Cię serdecznie! Marzena Ramotowska, Weronika Ławniczak i Katarzyna Jagiełło – Gość Specjalny majowego Spotkania Mocy.

Zapisy TUTAJ>>> https://bit.ly/kobiece_spotkania_mocy

Czytaj także