Życie Pełne Pasji powraca, by pokazać Ci, że codzienne wstawanie z łóżka nie musi zaczynać się od niezadowolenia. Naucz się robić to, co kochasz i na tym zarabiać. Wydarzenie pomoże Ci również w identyfikacji pasji, rozwijaniu pozytywnego myślenia, praktykowaniu wdzięczności i znalezieniu inspiracji do obniżenia poziomu stresu. To nie tylko spotkanie motywacyjne, ale też praktyczna droga do pełniejszego i bardziej satysfakcjonującego życia. 

Przekazywana przez Jakuba wiedza oparta jest na badaniach naukowych, a Jego doświadczenie w biznesie, sporcie i treningu mentalnym potwierdzają, że narzędzia, które otrzymasz podczas tego szkolenia – naprawdę działają! Daj sobie prawo do tego by odmienić swoje życie już teraz – zapisz się i zacznij żyć ŻYCIEM PEŁNYM PASJI!

Tegoroczna edycja ŻPP odbędzie się w sobotę 25 maja, w Łodzi. Uwaga! Jest to jedyna data tego wyjątkowego wydarzenia w 2024 roku! 

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie >>>TUTAJ<<<. 

Jakub B. Bączek – Trener mentalny Mistrzów Świata i olimpijczyków, właściciel kilku firm, autor ponad 20 książek, sprzedawanych dziś w 17 krajach. Wykładowca studiów MBA na Akademii Leona Koźmińskiego, ekspert telewizyjny, mówca inspiracyjny, regularnie zapraszany do czołowych banków i korporacji.

Twórca Akademii Trenerów Mentalnych™ i popularnych projektów szkoleniowych w Polsce i za granicą. Prywatnie pasjonat podróży, gry w golfa, buddyzmu i czytania książek. Uważa, że marzenia się nie spełniają – marzenia się… SPEŁNIA!

Źródło: Materiały prasowe

Jakub B. Bączek | konferencja biznesowa | Życie Pełne Pasji

Czytaj także