W czasach, gdy w sklepach i restauracjach króluje niezdrowa żywność, a zanieczyszczenie powietrza przekracza kolejne dozwolone normy, warto zadbać o swoje zdrowie i nie tylko zagłębić się w tematykę zdrowego odżywiania, ale również rozważyć wprowadzenie do swojego życia zmian. Zdrowe żywienie to jednak nie wszystko! Poza oczywistymi plusami XXI wiek zaoferował nam również stres, przebodźcowanie, szum informacyjny i wypalenie – niestety nie tylko zawodowe, ale i w życiu prywatnym. Remedium już blisko, wręcz na wyciągnięcie ręki. Wszystkie dręczące Cię pytania znajdą swoje odpowiedzi podczas Festiwalu Witariada. To tutaj połączysz fantastycznie spędzony czas z poznawaniem samego siebie i nauką wszystkiego, czego potrzeba ci, aby stanąć na nogi, pokochać swoje życie i stać się po prostu lepszą i zdrowszą wersją samego siebie. 

WITARIADA to festiwal rodzinny, dla wszystkich, którzy chcą lepiej poznać siebie i kochają zdrowy tryb życia. Przez 3 dni festiwalowe, od 21 do 23 lipca, uczestnicy będą mieć okazję wzięcia udziału w panelach edukacyjnych, wykładach i rozmowach na tematy związane z żywieniem, alternatywnymi metodami uzdrawiania, rozwojem osobistym i duchowym, profilaktyką czy ekologią. W planach są również aktywności takie jak medytacja, zajęcia sportowe, joga, taniec, ćwiczenia oddechowe oraz świetne, wieczorne koncerty!

Organizatorzy przewidują również specjalną strefę dla dzieci, witariańską strefę gastronomiczną z naprawdę pysznym jedzeniem, strefę zakupową, wspólne ogniska i… nieustanny uśmiech na twarzy swoich uczestników!

Nad całością wydarzenia czuwać będą Mariusz Budrowski oraz Agnieszka Juncewicz, twórcy projektu Odmładzanie na surowo oraz organizatorzy Witariady. Podczas Festiwalu odbędą się liczne zajęcia oraz prelekcje z ich udziałem. Oprócz nich wśród gości specjalnych Witariady pojawią się między innymi specjaliści od rozwoju osobistego i duchowego, ale i specjaliści od żywienia i stylu życia. Podzielą się oni z uczestnikami festiwalu wiedzą, której nie znajdziecie na pierwszym lepszym portalu lifestylowym. Każdy z prelegentów zajmie się zagadnieniami dotyczącymi zarówno ciała jak i ducha…

W temacie biohackingu oraz programowania ciała wystąpi Adriana Bąkała, trenerka mentalna, szkoleniowiec oraz mówczyni motywacyjna. Wiedzą w kwestii rozwoju osobistego, duchowego, biznesowego i sportowego podzieli się Dawid Piątkowski certyfikowany coach i autor książek. Całości dopełni natomiast wystąpienie Somanandy, duchowego jogina, wykładowcy i nauczyciela oraz założyciela „Somananda Tantra School”. 

Wśród specjalistów zaproszonych na Festiwal znaleźli się również: Małgorzata Lorenz, terapeutka 5 Praw Natury wg Medycyny Germańskiej; Wojciech Bajer, muzyk, badacz i zapalony empirysta, wykładowca Nowej Biologii i Nowej Fizyki oraz nauki Wzniesionych Mistrzów; Bogdan Juncewicz, autor bestsellerowych książek, wykładowca i założyciel platformy edukacyjnej 'Potencia’; Justyna Pargieła, zielarka-fitoterapeutka i naturopatka; Dr Dariusz Sobieraj, lekarz, łączący działalność zawodową i naukową ze sprawami społecznymi poprzez zaangażowanie w liczne akcje m. in. „Zadbaj o swoje zdrowie!”, zgodnie z hasłem „lepiej zapobiegać niż leczyć”; Joanna Kaszuba, certyfikowana facylitatorka i wykładowczyni Recall Healing/Totalnej Biologii, Psychologii oraz trenerka wspierania rozwoju; Ewelina SeisaKI Yu, refleksolożka i nauczycielka wietnamskiej metody Dien Chan, masażystka, dietetyczka i psychodietetyczka, trenerka oddechu; Ullenka, autorka warsztatów kulinarnych i programu Zielony Restart, oraz wielu ebooków z przepisami, propagatorka naturalnego stylu życia; Katarzyna Weronika Kurowiak, mgr dietetyki, terapeutka CCM (klasycznej medycyny chińskiej), nauczycielka jogi, prowadząca Instytut Dietetyki i Profilaktyki Zdrowia SHI LIAO…

ORAZ WIELU INNYCH!!!

Wśród artystów na scenie muzycznej będzie można posłuchać sławnych i uwielbianych wykonawców oraz zespołów. Wśród nich znajdą się: Elektryczne gitary, exMaanam, czy Damian Syjonfam – artyści, którzy przyciągają na koncerty ludzi w każdym wieku. To oczywiście nie wszystko. Bogactwo oraz różnorodność repertuaru zaproszonych muzyków z pewnością znajdą uznanie u każdego uczestnika Witariady.

Jedz i baw się, a także poznawaj osoby, które wyznają podobne wartości, ciesz się naturą, DOŚWIADCZAJ lub po prostu zacznij swoją przygodę ze zdrowym i świadomym trybem życia właśnie na Witariadzie!

Kiedy 21-23 lipca 2023
Gdzie Gościniec Wiecha, ul. Gościnna 22, 05-555 Kawęczyn (k. Tarczyna)

Więcej informacji na stronie wydarzenia >>>TUTAJ<<<

Źródło: Materiały prasowe.

metody uzdrawiania | rozwój duchowy | rozwój osobisty | Witariada

Czytaj także