Przez te trzy dni uczestnicy konferencji poznają aktualne trendy oraz sposoby na działanie w Social Mediach, które przynosi efekty. Dowiedzą się czym jest Content Marketing oraz jak wykorzystać go w swojej działalności. A na sam koniec otrzymają informacje o tym gdzie oraz w jaki sposób Sprzedawać swoje produkty.

Kto stoi za organizacją?

Jestem Ola Gościniak i jestem właścicielką marki Jestem Interaktywna, która od lat wspiera kobiety w realizowaniu ich marzeń o własnym biznesie. Na swoich szkoleniach, wykładach i kursach przeszkoliłam już blisko 50 000 kobiet pokazując im m.in. jak stworzyć od zera swoją stronę www czy sklep internetowy. Tworzę zgraną, pomocną i zaangażowaną społeczność w ramach Jesteśmy Interaktywne.

Byłam prelegentką i mówczynią na takich wydarzeniach jak I <3 Marketing czy Blog Conference Poznań. Oprócz tego jestem laureatką XII edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku w kategorii Przeciwdziałanie Wykluczeniu Cyfrowemu. Od 2022 jestem też wykładowczynią na Collegium Da Vinci, gdzie przekazuję wiedzę o tworzeniu i promocji własnych produktów, networkingu oraz komercjalizacji kanałów własnych w Internecie.

Dla kogo jest III Interaktywna Konferencja Online?

Na konferencji odnajdą się zarówno osoby startujące z biznesem online, jak i te, które już sprzedają w Internecie, ale chciałyby poprawić swoje wyniki. Nie ukrywajmy – w social mediach rzeczy zmieniają się bardzo dynamicznie i chwilami ciężko z nimi nadążyć.

Na konferencji poznasz skuteczne metody sprzedaży, dowiesz się na czym skupić się najpierw przy promocji produktu online, jak przeprowadzić kampanię sprzedażową krok po kroku oraz gdzie i jakie treści publikować.

Oni to zrobią!

W trakcie III Interaktywnej Konferencji Online swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu Promocji Produktu Online podzielą się między innymi:

  • Bartek Popiel
  • Anna Skura
  • Eliza Wydrych
  • Maja Strzelecka
  • Bartosz Bartczak
  • Magdalena Pawłowska
  • Agata Koman

i wielu, wielu innych, których znajdziesz na stronie konferencji >>>TUTAJ<<<

Jak wziąć udział w III Interaktywnej Konferencji Online?

Chcesz zostać uczestniczką III Interaktywnej Konferencji Online? Super! W tym celu musisz kupić bilet. Do wyboru masz jeden z trzech pakietów w promocyjnych cenach:

Bilet Regular – dostęp na żywo do konferencji, Workbook konferencyjny, teczka konferencyjna, dostęp do grupy konferencyjnej, powtórki dostępne do 18 czerwca 2023 r. za 199 zł.

Bilet Premium – to samo co w Bilecie Regular, ale z nielimitowanym dostępem do powtórek wystąpień plus m.in. książki: Pomysłowi Kreatywni, Historie Twórców, kołozeszyt Planuj na okrągło za 297 zł.

Bilet VIP – to samo co w Bilecie Premium plus nielimitowany dostęp do nagrań z II Interaktywnej Konferencji Online z 2022 roku z tematem przewodnim Pierwszy Produkt Online za 397 zł.

Sprzedaż biletów trwa od 16 maja do 12 czerwca 2023 r.! Promocyjne ceny obowiązują jedynie do 31 maja 2023 r.! 1 czerwca 2023 r. ceny biletów wzrosną!

Bilety kupisz na >>>TUTAJ<<<

Chcesz wznieść swój biznes o poziom wyżej i osiągać jeszcze lepsze efekty?

A może dopiero myślisz o sprzedaży swoich produktów?

Ta konferencja jest dla CIEBIE.

To nie tylko wiedza i doświadczenie, którym podzielą się prelegenci. To także szansa na poznanie nowych osób i zdobycie kontaktów biznesowych, które rozwiną Twój biznes.

Źródło: Materiały prasowe

konferencja biznesowa | konferencja dla kobiet

Czytaj także