• Przedsiębiorczy czy chytry? Zastanawiasz się po czym poznać odpowiedzialnego człowieka?
 • Czy bycie przedsiębiorczym oznacza konieczność założenia własnej firmy?
 • Czy każdy rodzi się z genem przedsiębiorczości?
 • Jesteś odpowiedzialny czy odważny?

Zapraszamy na spotkanie 12 lipca 18:00 – 20:30 w Warszawie oraz przez transmisję online! Bohaterką szóstego odcinka sezonu 2022 jest EMILIA BARTOSIEWICZ-BROŻYNA – założycielka Lady Business Club

Stworzyła Lady Business Club, platformę biznesową dla właścicielek firm, które dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą, wspierają się, motywują, ale także wprowadzają zmiany w swoich biznesach. Redaktorka naczelna portalu www.ladybusiness.pl, który codziennie publikuje nowe treści skierowane do kobiet biznesu. Od 10 lat łączy przedsiębiorcze Polki, pracuje z nimi, zachęca je oraz uczy jak świadomie budować swoją rozpoznawalność i widoczność w mediach.

Od 2017 organizuje plebiscyt Lady Business Awards, jeden z niewielu konkursów dla kobiet biznesu w Polsce, w którym statuetki ani wyróżnienia nie można kupić. Jako konsultant osobistego PR i budowania spójnego wizerunku w sieci zachęca kobiety biznesu do opowiadania własnej historii w social mediach. Uczestniczyła w zmianie wizerunku marki osobistej w sieci ponad 350 właścicielek firm w Polsce, biorąc udział w tworzeniu ich profili publicznych, konsultując, doradzając i wspierając ich działania na każdym etapie “bycia w sieci”.

Mówi głosem kilkuset kobiet, z którymi na co dzień pracuje i jest w stałym kontakcie w ramach Fundacji LBC. Angażuje się w projekty, które zmieniają świat wokół nas.

Założenia wystąpienia:

 • Ostatnie dwa lata to prawdziwa rewolucja w podejściu do biznesu. Wiele firm nie przetrwało, właściciele zamknęli swoje działalności, ale w tym samym czasie wiele osób z dużych organizacji postanowiło odejść i założyć własną firmę. Każdy wybór wymaga odpowiedzialnych i mądrych decyzji. Każda postawa to pewne określone wartości i indywidualne patrzenie na życie i biznes. Jakie jest Twoje podejście do przedsiębiorczości? Kierujesz się odpowiedzialnością, zyskiem, targetami, a może intuicją i spełnianiem Twoich marzeń?
 • Sprzedajesz? Jakie cechy wykorzystujesz na co dzień w sprzedaży, a jakich nie? Dlaczego? Które z nich świadczą o Twojej przedsiębiorczości? W słowniku języka polskiego słowo przedsiębiorczy wyjaśnione jest jako “chęć i zdolność do podejmowania działań gospodarczych z własnej inicjatywy”. Posłuchaj kilku historii przedsiębiorczych kobiet – jakie cechy i działania pomogły im w rozwoju firmy, zwiększaniu sprzedaży czy budowaniu zespołów.
 • Zapewne znasz wielu ekspertów, którzy “wyskakują z lodówki”, mylą budowanie marki oparte na wartościach, z pokazywaniem się na eventach i ściankach prasowych. Często to, kim są online, nie przekłada się na to, kim są w realu. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, czy jesteś częścią zespołu, warto pomyśleć o budowaniu osobistego PR. Marka to Ty, Twoja historia, cechy, określona postawa, to, jak traktujesz drugiego człowieka, jak pomagasz klientowi. Jak Twoja przedsiębiorcza postawa może wpłynąć na Twoje działania i sprzedaż?


Podczas wystąpienia: 

 • Dowiesz się jakie cechy przedsiębiorcy i talenty pomagają w lepszej sprzedaży i dotarciu do klientów
 • Dowiesz się co łączy przedsiębiorcę, lidera i sprzedawcę
 • Dlaczego odpowiedzialność to kluczowy element w sprzedaży
 • Dlaczego warto być częścią różnych społeczności, otaczać się ludźmi mądrzejszymi od Ciebie
 • Jakie cechy przedsiębiorcy pomogły mi w zbudowaniu społeczności kilku tysięcy kobiet oraz rozwoju biznesu, nie mając ani jednego kontaktu i zewnętrznego finansowania

Więcej informacji i bilety można kupić >>>TUTAJ<<<

emilia barto | sales angels | sprzedawanie to pomaganie

Czytaj także