Przedsiębiorcza Kobieta to wydarzenie stworzone specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie.
Każda edycja skupia ambitne kobiety zorientowane na osiągnięcie sukcesu, stwarzając im możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych. Motywujące wystąpienia, inspirujące prelegentki i przyjazna atmosfera – tak właśnie wyglądają spotkania przedsiębiorczych kobiet! 

Serdecznie zapraszamy na ogólnopolską konferencję pt. „Maraton online z Przedsiębiorczą Kobietą – Sukces niekoniecznie w szpilkach” 

4 dni – 8 prelegentek. Tak, by każda z nas mogła znaleźć coś dla siebie – zaczynając od biznesu a kończąc na sukcesie, po drodze zahaczając o kwestie ekologii, psychologii oraz związane z kreatywnym zarządzaniem. 💪🌿 Dodatkowo w tej edycji zadbamy o swoje zdrowie i zaprosimy Was na jogę .

Harmonogram wydarzenia:

10 maja KOBIETY W BIZNESIE:

17:00 Sylwia Królikowska – „Silna płeć, czyli które stereotypy płciowe blokują kobiety w osiąganiu ich celów i co z tym zrobić.”
18:00 Wardaszka i Biznesowa skrzydłowa – Q&A – Ty pytasz, duet strategiczno-kreatywny odpowiada. 
19:00 Maria Surzycka Mary Kate – Joga All levels

11 maja KREATYWNE ZARZĄDZANIE
17:00 Aldona Polniak – „Zmiana, czyli kreatywność własna w zarządzaniu zespołem”
18:00 Malwina Wawrzynek – „Kreatywne podejście do biznesu – PRÊT-À-CREATE”

12 maja EKOLOGIA
17:00 Mamy Wene – „Ekologia nie jest nudna”
18:00 Aleksandra Juszkiewicz – „Edukacja ekologiczna”
19:00 Katarzyna Krzysztofiak Projekt joga.pl – Joga13 maja SOCIAL MEDIA W BIZNESIE
17:00 Agata Dutkowska/ Latająca Szkoła – „Instagram jako narzędzie biznesowe”
18:00 Dagmara Kokoszka – Lassota – „Jak przygotować się do włączenia swojej pierwszej (i każdej kolejnej) kampanii na Facebooku?” 

Zapisy >>>TUTAJ<<<

Czytaj także