Zgłoś się do Plebiscytu Lady Business Awards 2017

Ruszył nabór do Plebiscytu Lady Business Awards 2017. Lady Business Club (wkrótce Lady Business Club Business Woman Foundation) nagrodzi ponadprzeciętne kobiety biznesu, które prowadzą firmę od co najmniej 15 lat.

plebiscyt-lady-business-awards-2017

Lady Business Club Business Woman Foundation, nowa organizacja powstająca na bazie  klubu Lady Business Club, zaprasza do udziału w swoim pierwszym projekcie promującym przedsiębiorcze kobiety. W plebiscycie Lady Business Awards 2017 zostaną wyłonione i nagrodzone kobiety prowadzące z sukcesem firmy od co najmniej 15 lat i mające na swoim koncie wyjątkowe osiągnięcia zawodowe.

Pierwsza taka fundacja dla kobiet biznesu

W miejscu istniejącego do 2011 r. klubu kobiet biznesu Lady Business Club powstaje właśnie fundacja, której celem jest wzmocnienie dotychczasowej działalności i misji. Klub przede wszystkim integruje i promuje kobiece biznesy, a także zapewnia profesjonalne wsparcie w efektywnym zarządzaniu firmą oraz budowaniu swojej marki i wizerunku. Od 6 lat organizuje konferencje, warsztaty, spotkania biznesowe, brainstormy i sesje networkingowe.

Fundacja będzie kontynuować działalność klubu w myśl hasła  „Promuj siebie i swoją firmę”, ale też poszerzy ofertę edukacyjną o otwarte warsztaty i bezpłatne e-booki. Status fundacji umożliwi organizacji także promocję polskich biznesów poza granicami kraju, wymianę wiedzy i doświadczeń z międzynarodowymi instytucjami i organizacjami oraz pozyskiwanie funduszy na działalność.

Pierwszym projektem promocyjnym fundacji jest Plebiscyt Lady Business Awards 2017. Podczas uroczystości ogłoszenia wyników i wręczenia statuetek (24 listopada 2017 w Warszawie), odbędzie się oficjalna inauguracja działalności fundacji.

Jaka jest misja Plebiscytu?

– Zapraszam do udziału kobiety, które pragną pochwalić się swoimi sukcesami zawodowymi, wypromować swoje firmy i dołączyć do przedsiębiorczych kobiet będących inspiracją dla innych – mówi Emilia Bartosiewicz, Prezes i założycielka Lady Business Club Business Woman Foundation.

Plebiscyt ma na celu uhonorowanie kobiet, które swoim dorobkiem i postawą budują filary polskiego biznesu. – Chcemy, aby ich wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości został doceniony i aby nagroda zachęciła je do mówienia o swoich dokonaniach w Polsce i za granicą – dodaje Emilia Bartosiewicz.

Kto i jak może wziąć udział?

Do Plebiscytu mogą zgłaszać się kobiety, które spełniają następujące warunki:

  • prowadzą firmę, która nieprzerwanie istnieje na rynku minimum 15 lat,
  • zarządzają firmą minimum od 2007 r.,
  • mają na swoim koncie wybitne osiągnięcia (pozycja firmy, rozpoznawalność marki, wyniki sprzedażowe, nagrody, certyfikaty itp.),
  • zatrudniają minimum 2 pracowników etatowych,
  • realizują projekty społecznej odpowiedzialności biznesu,
  • angażują się w działalność prospołeczna i charytatywną,
  • cieszą się nieposzlakowaną opinią na rynku.

Zgłoszenia przyjmowane są na stronie www.ladybusinessawards.pl do 31 października 2017 r. W Kapitule zasiadają wybitne postaci świata biznesu, m.in.: Stanisława Missala – właścicielka marki Quality Missala, Irena Kurdziel – prezes Grupa Kotrak, Zofia Żuk – prezes Łuksja Sp. z o.o., Alicja Wojciechowska – prezes Alles. Wkrótce organizatorzy ujawnią kolejne nazwiska.

Uroczystość podsumowująca plebiscyt odbędzie się 24 listopada 2017 r. w Warszawie. W wieczorze udział wezmą m.in. polskie kobiety biznesu, członkinie Lady Business Club, dotychczasowy prelegenci konferencji organizowanych przez organizatora.

Partnerem wydarzenia są polskie i międzynarodowe organizacje branżowe. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Biznes Musi Sprzedawać, Klub Integracji Europejskiej, Manager24, Mamo Pracuj, Marketing dla Ciebie, OOH Magazine, Przedsiębiorcy.eu, VIP Magazyn, VIT Woman, Stowarzyszenie Aktywne Kobiety, Świadomi w Biznesie, Apostołowie Opinii, Business Lady Club w Bułgarii, Luxembourgh-Poland Business Club, Polski Klub Biznesu w Portugalii, Polish Business House, Polski Klub Biznesu w Rosji.