Wielka Wymiana Kontaktów – spotkania networkingowe w 14 miastach

Wielka Wymiana Kontaktów to cykliczne spotkania networkingowe, które odbywają się w 14 miastach Polski. Projekt kierowany jest do przedsiębiorców, którzy szukają kontaktów do rozwoju firmy oraz budowy relacji biznesowych.

logo_wwk

Wielka Wymiana Kontaktów to największe cykliczne spotkania networkingowe, które odbywają się średnio raz na kwartał w 14 dużych miastach w Polsce oraz za granicą w Londynie i w Berlinie. W spotkaniu bierze średnio od 80 do 120 Przedsiębiorców.

Wielka Wymiana Kontaktów to platforma wymiany kontaktów i biznesowych doświadczeń. Podczas networkingu każdy może poćwiczyć autoprezentację i obserwować jak inni uczestnicy reagują na jego ofertę. To również szansa na zdobycie wiedzy m.in. na temat strategii zarządzania przedsiębiorstwem.

Pomysł na powstanie WWK powstał na facebookowej grupie, do której należały głównie przedsiębiorcze kobiety. Początkowa wymiana linków przerodziła się w spotkanie, z którego powstały kolejne. Początkowo Katarzyna Dziubałka organizowała spotkania w samej Warszawie, potem dołączył Wrocław i Kraków.

Po łódzkim spotkaniu, które zorganizowała Agencja Eventy Diamenty Lidii Popławskiej zaczęła się ekspansja projektu. Lidia stwierdziła, że projekt ma ogromny potencjał i należy  go rozwinąć na całą Polskę. Podeszła do niego biznesowo i eventowo tj. stworzyła strefy konsultacji z Partnerami oraz zadbała o atrakcyjną oprawę spotkań czyli dodatkowe atrakcje i muzykę na żywo.

Atrakcjami na WWK były m.in. violin show, roboty reagujące na ruch, nauka tańca, pokaz świetlny, show z ciekłym azotem, tworzenie plakatów na żywo, występy chóru czy kabaretu.

Oprócz dodatkowych atrakcji agencja postanowiła dodać również opcję kolacji VIP po wydarzeniu, zadania powitalne i tematykę każdego wieczoru.

Spotkania podzielone są na trzy części – część networkingową, merytoryczną oraz kolację VIP. Pierwsza część ma pomóc w zapoznaniu się. Uczestnicy dzielą się wiedzą i edukują przedsiębiorców, jak efektywnie używać networkingu, aby zwiększać zyski.

Druga część to merytoryczne wykłady, na których występują trenerzy biznesu oraz przedsiębiorcy, którzy mogą podzielić się praktyczną wiedzą z zakresu prowadzenia biznesu. Poruszane tematy to m.in. sprzedaż, marketing, social media, negocjacje, aspekty prawne, budowanie strategii finansowej czy pozyskiwanie dotacji na rozwój firmy.

Projekt rozwinął się na tyle, że działa w 14 miastach Polski oraz w Londynie.

Przyciągnął mocne marki Partnerskie, m.in. : Gatta, Arche, Przelewy 24, Mzuri, Ziaja. Partnerzy mogą liczyć na różnorodne świadczenia, m.in. kampanie na FB, konkursy aktywizujące FB Partnera, tworzenie haseł reklamowych, promocja marki na miejscu, concierge do pozyskiwania rozmówców, dedykowane jednej marce konferencje WWK a nawet wieczory tematyczne skrojone pod Partnera czy transmisje live.

Po każdym wydarzeniu pytamy uczestników co się podobało a co można zmienić. Jesteśmy uważni na ich ocenę konferencji.

Projekt Wielka Wymiana Kontaktów dowodzi, jak konsekwencja i stały kontakt z klientami oraz liczenie się z ich opinią prowadzą do wypracowania biznesu, który zyskuje zasięg ogólnopolski.

Szczegóły i terminy wydarzeń>>
Eventy Diamenty Agencja Eventowa Strona organizatora>>