O nas

Lady Business Club to pierwszy w Polsce ogólnopolski klub kobiet biznesu – właścicielek firm, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu zawodowym i prywatnym.

Powstał 6 lat temu aby integrować środowisko ambitnych i przedsiębiorczych kobiet biznesu, aktywnie zarządzających firmami.

Aktywnie wspiera pozycję kobiet biznesu poprzez budowanie rozpoznawalności ich osobistej marki w świecie realnym oraz w internecie (w Polsce i za granicą) wzmacnianie ich pewności siebie, doskonalenie kompetencji rozwoju zawodowego i osobistego.

Klub proponuje:

  • aktywne promowanie  działań i  sukcesów członkiń, również poza granicami Polski m.in. w Portugalii,
  • zwiększenie rozpoznawalności członkini w internecie – bycie na pierwszej stronie wyszukiwarki Google
  • wzmocnienie marki osobistej członkini w środowisku lokalnym i w internecie
  • reklamę biznesu i marek reprezentowanych przez członkinię
  • sprzedaż bezpośrednią usług i produktów do wybranej grupy docelowej
  • rozwój osobisty i zawodowy członkini
  • nawiązanie wartościowej współpracy biznesowej z potencjalnymi partnerami biznesowymi
  • poznanie interesujących przedsiębiorców
  • kojarzenie biznesów – zdobycie konkretnych rekomendacji od innych kobiet biznesu
  • poznanie nowych odbiorców z całej Polski, ponieważ spotkania są organizowane w 3 województwach: mazowieckie, śląski i pomorskie

Klub skupia odważne, dynamiczne, przedsiębiorcze i ambitne kobiety biznesu, aktywnie zarządzające firmą, które świadome zmian i nowych trendów w zarządzaniu chcą być na czasie. Kobiet, które są zainteresowane budowaniem osobistej marki, promocją swoich firm i zwiększeniu siły rażenia szczególnie w internetowych kanałach marketingowych. To indywidualistki i profesjonalistki, które łączy jedno – chcą się rozwijać i są gotowe na zmiany, chcą zdobywać nowe doświadczenie, promować swoje firmy, zwiększyć swoją rozpoznawalność w świecie biznesu, ale również znaleźć nowych partnerów biznesowych.

Lady Business Club znajduje się w portfolio marek zarządzanych przez spółkę Business Unlimited Emilia Bartosiewicz Ewa Czertak Sp. J. (obok Akademii Marki z Klasą, portalu www.ladybusiness.pl, tytułu Ambasadorka Klasy, znaku Marka z Klasą).

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami lady@ladybusinessclub.com

PREZES LADY BUSINESS CLUB

Emilia Bartosiewicz
fot. Anja Choluy

EMILIA BARTOSIEWICZ – Ekspert budowania osobistej marki w sieci. Dyrektor Zarządzająca w Spółce Business Unlimited, twórczyni i prezes Lady Business Club – pierwszego w Polsce ogólnopolskiego klubu biznesowego dla właścicielek firm. Redaktor naczelna portalu www.ladybusiness.pl. Zamienia anonimowość w rozpoznawalność. Współtworzy Akademię Marki z Klasą.

Od 6 lat pracuje z przedsiębiorcami nad skutecznym zwiększaniem ich rozpoznawalności w internecie. Uczestniczyła w zmianie wizerunku marki osobistej w sieci ponad 200 właścicielek firm w Polsce, biorąc udział w tworzeniu ich profili publicznych. Doradza w wyborze odpowiednich kanałów social media i narzędzi zwiększających obecność przedsiębiorcy w sieci, skutecznych kampaniach PR-owych oraz udziela konsultacji z zakresu treści stron internetowych i tworzeniu profili indywidualnych. Zamienia anonimowość w rozpoznawalność.

W wolnych chwilach rozwija swoją największą pasję – projektowanie wnętrz. Zna język angielski i francuski, w planach jest nauka włoskiego. Kocha podróże, marzy o niezwykłej wyprawie do Indii, Chin i Japonii. Amatorka jazdy konnej i gry w golfa.

W 2012 została wybrana do grona 100 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, reprezentujących kobiety biznesu w Polsce. W 2013 otrzymała wyróżnienie w konkursie Pozytywista Roku w kategorii „Wizja i przywództwo”, organizowanym przez Fundację Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości Wokulski.

Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają. Steve Jobs