Nowa odsłona brainstormów Lady Business Club! Dołącz do nas w listopadzie

Lady Business Club zaprasza na spotkania biznesowe - brainstormy, w nowej formule i nowych lokalizacjach! Z brainstormu wyjdziesz nie tylko z nowym pomysłem, ale i nową energią, by go zrealizować. Znamy już termin spotkań w Krakowie, Sopocie i Warszawie. Przyjdź i zobacz, ile możesz zyskać.

brainstormy_lis_17

Lady Business Club zaprasza członkinie klubu oraz kobiety, które prowadzą firmy co najmniej 2 lata do udziału w spotkaniach z wyjątkowymi kobietami biznesu, w wyjątkowych miejscach. Jeśli chcesz poznać ciekawe, przedsiębiorcze kobiety, dołączyć do społeczności Lady Business Club oraz promować swoją firmę to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

Nowa formuła

Od listopada nasze cykliczne wydarzenia przyjmują nową formułę – każde spotkanie rozpoczynamy prezentacją zaproszonego gościa – eksperta. Będzie to możliwość zdobycia cennej wiedzy i zadania pytań dotyczących ważnych i aktualnych zagadnień związanych z rozwojem Twojej firmy.

Drugą część spotkań przeznaczamy na aktywny brainstorm, podczas którego rozwiązujemy problemy Waszych firm i mierzymy się z wyzwaniami, przed którymi stoicie. Dyskutujemy, znajdujemy najlepsze rozwiązania, dzielimy się doświadczeniami i sprawdzonymi kontaktami. A to wszystko w otwartej i serdecznej atmosferze w towarzystwie inspirujących kobiet!

Nowe miejsca

Lady Business Club nawiązał współpracę z sopocką restauracją L’Entre Villes mieszczącą się w pięknej, ponad stuletniej willi. W willi znajduje się elegancka restauracja, oranżeria, taras letni,  salon prive, a także winiarnia. To nowe miejsce cyklicznych spotkań, a także przestrzeń, z której członkinie mogą korzystać, spotykając się ze swoimi klientami i kontrahentami.
Również w Warszawie będziemy spotykać się w nowej przestrzeni – Studio Kulinarne The Plate to nowatorski koncept na mapie stolicy. Miejsce nowoczesne, ale przyjazne i kameralne, które łączy ludzi i oryginalne smaki.
Z kolei w Krakowie widzimy się w czterogwiazdkowym Hotelu Rubinstein, w samym centrum Kazimierza. Butikowy charakter, oryginalny wystrój pełen unikatowych historycznych elementów przyciąga znawców pięknego i rzadkiego budownictwa.To zabytkowa, XV-wieczna kamienica, w sąsiedztwie której mieszkała niegdyś słynna Helena Rubinstein.
Dzięki nowym lokalizacjom spotkania będą nie tylko wartościowym, ale i przyjemnym doświadczeniem.

Zobacz kalendarz najbliższych spotkań:

10 listopada 2017, Kraków

Miejsce spotkania: Hotel Rubinstein, Szeroka 12, Kraków
Temat spotkania: „Jak zwiększyć swoją rozpoznawalność w sieci i więcej sprzedawać”
Ekspert spotkania: Emilia Bartosiewiczekspert e-wizerunku i budowania marki w sieci, prezes i założyciel Lady Business Club, współzałożyciel Akademii Marki z Klasą, redaktor naczelna portalu ladybusiness.pl

Agenda spotkania:
Start: 10:00
20 minut – Przywitanie i przedstawienie gości
20 minut – Prezentacja eksperta i pytania uczestników
60 minut – Brainstorm
20 minut – Podsumowanie spotkania, informacja o nowych wydarzeniach i pożegnanie gości
Zakończenie: 12:00

Więcej>>

14 listopada, Sopot

Miejsce spotkania: Restauracja L’Entre Villes, Aleja Niepodległości 737, Sopot
Temat spotkania:Korzyści i zagrożenia z prowadzenia działalności gospodarczej lub spółki
Ekspert spotkania: Joanna Głowacka – właścicielka i Dyrektor Zarządzająca Biura Rachunkowego Profit w Trójmieście, specjalizującego się w obsłudze polskich i zagranicznych spółek prawa handlowego. Od 20 lat doradza i obsługuje ponad 120 firm, zarówno te największe, działające globalnie, jak również klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Agenda spotkania:
Start: 10:00
20 minut – Przywitanie i przedstawienie gości
20 minut – Prezentacja eksperta i pytania uczestników
60 minut – Brainstorm
20 minut – Podsumowanie spotkania, informacja o nowych wydarzeniach i pożegnanie gości
Zakończenie: 12:00

Więcej>>

16 listopada, Warszawa

Miejsce spotkania: Studio kulinarne The Plate, Nowolipki 15, Warszawa
Temat spotkania: „Korzyści i zagrożenia z prowadzenia działalności gospodarczej lub spółki”
Ekspert spotkania: Monika ToczyńskaPrezes zarządu Kancelarii Audix Polska Sp. z o.o. Udziałowiec w kilku innych spółkach i w zarządach spółek od 2006 roku.

Agenda spotkań:
Start: 09:30
20 minut – Przywitanie i przedstawienie gości
20 minut – Prezentacja eksperta pytania uczestników
60 minut – Brainstorm
20 minut – Podsumowanie spotkania, informacja o nowych wydarzeniach i pożegnanie gości
Zakończenie: 11:30

Więcej>>

Serdecznie zapraszamy!

 

Lady Business Club to pierwszy w Polsce ogólnopolski klub kobiet biznesu – właścicielek firm, który integruje oraz promuje ambitne i przedsiębiorcze kobiety biznesu, zainteresowane nowymi, wartościowymi kontaktami i rekomendacjami. Aktywnie wspiera pozycję kobiet biznesu poprzez budowanie rozpoznawalności ich osobistej marki w świecie realnym oraz w internecie (w Polsce i za granicą), wzmacnianie ich pewności siebie, doskonalenie kompetencji niezbędnych w zarządzaniu firmą i rozwoju osobistym. Więcej informacji o klubie znajdziesz TUTAJ