Wideo-kampania #PierwszeZwycięstwo firmy Tryumf zachęca wszystkich – niezależnie od wieku lub kondycji – do wkładania w swoją pasję całego serca, nawet wtedy, kiedy wydaje nam się, że czas się poddać. Kampania składa się z dziesięciu wywiadów ze sportowcami i przedsiębiorcami – mistrzami swoich kategorii – którzy opowiadają o tym, jakie wspomnienia przywołuje w nich powrót myślami do chwili, gdy zdobyli swój pierwszy medal lub inne trofeum. Zgodnie podkreślają, że pierwsze zwycięstwo to nie tylko ogromna satysfakcja, ale również zapowiedź wyboistej drogi, usłanej nie tylko kolejnymi wygranymi, ale też chwilami zwątpienia lub porażki.

Czy biznes i sport idą ze sobą w parze? Okazuje się, że w tak. Najlepiej wie o tym ktoś, kto działa aktywnie w obu dziedzinach. Na przykład startująca w biegach z przeszkodami specjalistka w dziedzinie HR-u – Urszula Zając Pałdyna.

Po pierwsze, prowadzi jednego z najpopularniejszych blogów w obszarze rekrutacji i zarządzania talentami „HR na obcasach”. Po drugie, zdobywa medale w biegach: Bieg SGH, Biegnij Warszawo czy Runmageddon – ekstremalny bieg z przeszkodami. To zdecydowanie przedstawicielka generacji „kobiety-rakiety”, która poprzeczkę stawia wyżej niż wydaje się, że to możliwe. A jak osiąga swoje cele? Pracą, podnoszeniem swoich kwalifikacji i nieustannym pokonywaniem przeszkód.

Urszula Zając Pałdyna – z wykształcenia prawnik, certyfikowany trener oraz absolwentka studiów podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej. Od 10 lat zawodowo związana z branżą HR. Pracowała w agencjach pracy tymczasowej i doradztwa personalnego oraz w wewnętrznych działach HR. Czynny rekruter, osoba odpowiedzialna za budowanie wizerunku pracodawcy. Aktywny trener, prelegent oraz wykładowca akademicki. Prowadzi panele z pracodawcami oraz webinary. Autorka artykułów w prasie branżowej oraz ebooków. Wielokrotnie zapraszana do programów telewizyjnych i radiowych. Autorka bloga www.hrnaobcasach.pl

kampania społeczna | sport | Urszula Zając Pałdyna

Czytaj także