Doradza uczelni publicznej, spółkom prawa handlowego, jak i przedsiębiorcom prowadzącym jednoodosobową działalność gospodarczą, posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych, stosuje także pozasądowe formy rozwiązywania sporów, autorka publikacji w portalach biznesowych.

Gdy 16 lat temu w mojej głowie pojawiła się myśl o tym, aby rozwijać się w kierunku prawniczym i zostać prawnikiem ze specjalizacją doradztwa biznesowego – wiedziałam do jakiego miejsca chcę dotrzeć. Mam siłę, wiedzę, którą pomaga zwiększyć efektywność. Ciężko pracowałam zdobywając wiedzę i doświadczenie. To był ciekawy czas. Minęło kilka lat. Dziś jestem radcą prawnym-prowadzę KLG Kancelarię. Swoje plany zrealizowałam – doradzam przedsiębiorcom w ich biznesach, jak prowadzić bezpiecznie biznes. 

Wiem, że potrzebny jest pełny obraz, dlatego doradzam kompleksowo, mając świadomość, że obecność prawnika w życiu firmy pomaga uniknąć wielu komplikacji i strat finansowych. Potwierdzają to moi Klienci, którym doradzam i pomagam. Są to nie tylko spółki prawa handlowego, też przedsiębiorcy prowadzący indywidualne działalności. Oni w swoich aktywnościach również stawiają na to, aby transakcje zapewniały im korzyści, a w razie problemów z kontrahentami ich prawa były jasno określone

Kontakt: www.klgkancelaria.pl

Artykuły Autora:
Social media – czy nasze dane są rzeczywiście bezpieczne?
Prawa autorskie produktów
Przekształcenie jednoosobowej działalności gospodarczej – wady i zalety?
Jak zadbać o bezpieczeństwo biznesu w sieci
Dowolność i swoboda w umowach
Do czego potrzebny nam prawnik?
Sprawny przepływ kapitału i obrót środkami pieniężnymi
3 podstawowe zasady sprawnego przepływu kapitału w firmie
Bezpieczeństwo prawne i spokój podczas podróży
Umowa to nie luksus
Jak zabezpieczyć firmę i know-how przed konkurencją?
Jak bezpiecznie wdrożyć w firmie rodo?
Nowości i modyfikacje prawne dla przedsiębiorców w 2018 r.
Jakie wyzwania w biznesie stawia prawo – pomaga czy przeszkadza?

adwokat gliwice | katarzyna lebiedowicz-grzanka

Wszystkie autorki