Multi Lingua: Joanna Olejek

Oferowane przez firmę kursy to usługa szyta na miarę – zajęcia, ich forma, tryb, zakres tematyczny, czas oraz miejsce są dopasowane do potrzeb naszego Klienta.

logo-7

Multi Lingua – aktywnie działa na rynku od roku 2009 stopniowo zdobywając zaufanie coraz szerszego grona klientów korporacyjnych oraz indywidualnych.

Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że firmy, które powierzyły nam misję szkolenia swoich pracowników, z roku na rok znacznie zwiększają liczbę szkolonych u nas osób, a także oferują nam wyłączność w prowadzeniu szkoleń – mówi Joanna Olejek.

Oferowane przez firmę kursy to usługa szyta na miarę – zajęcia, ich forma, tryb, zakres tematyczny, czas oraz miejsce są dopasowane do potrzeb naszego Klienta. Lektorzy uczą z pasją i zaangażowaniem, głównie według autorskich programów. Stale wzbogaca zasób materiałów edukacyjnych oraz śledzi najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne w nauce języków. „Wierzymy, że nasza przyszłość uzależniona jest od dokonanych postępów i zadowolenia Słuchaczy, których liczba w ciągu ostatnich lat wzrosła 10-krotnie”.