Leśne SPA: Anna Stokłosa

Działa od 2009 roku. W Leśnym Spa można skorzystać z ekskluzywnych zabiegów z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej, pakietów odchudzających, odmładzających i relaksujących ale nie tylko!

leśne spa

Leśne SPA mieści się w Hotelu City SM, już w pierwszym roku działalności otrzymał drugie miejsce w Polsce w konkursie wSPAniałe Spa na Najlepszy Ośrodek Biologiczny w Polsce i utrzymał to miejsce w tym ogólnopolskim konkursie przez kolejne lata. O najwyższej jakości usług świadczy również rekomendacja miesięcznika „Uroda”. Nagroda BESTSELLER ROKU 2015 i 2016 w kategorii NajwSPAnialszy salon odnowy biologicznej SPA magazynu Imperium Kobiet jak i przyznany CERTYFIKAT COMFORT SPA QUALITY STANDARD.

Kontakt: www.lesnespa.pl

To doskonałe miejsce dla romantyków z bogatą ofertą masaży, rytuałów i pakietów dla par. Wspaniałe miejsce dla przyjaciółek i przyjaciół chcących w sposób niekonwencjonalny spędzić wspólne chwile. Obiekt jest też doskonale przystosowany do organizowania wszelkich spotkań integracyjnych, biznesowych oraz okolicznościowych.

AS Studio to pracownia projektowa stworzona z pasji, ma na swoim kącie projekty licznych rezydencji i wnętrz, projekt deweloperski ,przebudowę i rozbudowę rodzinnego hotel oraz kompleksowy projekt SPA