Instytut Kosmetologii Babiana: Agnieszka Kośnik-Zając

Instytut Kosmetologii Babiana oferuje zabiegi pielęgnacyjne, profilaktyczne oraz likwidujące defekty estetyczne. Specjalizuje się w procedurach wyszczuplających i modelujących sylwetkę oraz terapiach przeciwstarzeniowych na twarz.

Instytut Babiana

Instytut dysponuje bogatym zapleczem urządzeń medycznych renomowanych firm takich jak BTL czy Shar-Pol, znanych ze skuteczności oraz bezpieczeństwa aparatów. Wsłuchując się w potrzeby Klientów przeprowadza zabiegi nieinwazyjne, bez skalpela, nie wymagające długiego okresu rekonwalescencji. Stale wprowadza nowości, na bieżąco uzupełniając ofertę.

Tworzy zespół ambitnych ludzi. Nieustannie dąży do rozwoju, gwarantując najwyższy poziom kompetencji. Ludzie, którzy tworzą Instytut są laureatami prestiżowych tytułów, między innymi „Kobieta Sukcesu 2014” i „Biznesmen Roku 2015”. Pracownicy to uznani specjaliści, którzy z pasją i oddaniem troszczą się o zdrowie oraz dbają o urodę innych. Potwierdzają to nie tylko nagrody. Przede wszystkim świadczą o tym nowi klienci, którzy zgłaszając się na zabiegi powołują się na rekomendacje tych, którzy są już stałymi klientami.

Instytut Kosmetologii Babiana odnajduje piękno w ludziach, bez względu na wiek – rekomenduje naturalne efekty. Klienci zachwycają zdrową cerą i zadbanym ciałem, dobrze czują się we własnej skórze.

Slogan Instytutu „Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”. Henry Ford

Instytut doceniają nie tylko klienci, ale także producenci urządzeń, preparatów kosmetycznych oraz media. Aktywnie uczestniczy we wprowadzaniu nowości na rynek, rekomenduje sprawdzone produkty i zabiegi. Jako pierwszy w Gdańsku przystąpił, między innymi, do zastosowania innowacyjnych zabiegów urządzeniami Exilis, czy HydraFacial. Obecnie jak jedyny w mieście dysponuje linią prestiżowych kosmetyków Diego Dalla Palma. Twórcy Instytutu zapraszani są do wypowiedzi eksperckich w audycjach radiowych, publikacji artykułów eksperckich w magazynach dla kobiet.

Kontakt: www.babiana.igabinet.pl