Creative Coop: Dominika Rostocka

Istnieje od 2005 roku. Głównym celem i ideą firmy jest tworzenie wyjątkowych i niepowtarzalnych wnętrz

Istnieje od 20 wtedy jako działalność jednoosobowa w 2014 roku przekształciła się w sp. z o.o. Powstała na podwalinach wcześniejszej firmy DR DESIGN, która działała od 1998 roku. Od 2008 roku wykonywane są również projekty kompleksowe architektoniczne budynków z uwzględnieniem zagospodarowania i projektu terenu otaczającego budynek. Ten rodzaj usługi zapewnia zaspokojenie wszystkich możliwych potrzeb klienta w zakresie indywidualnego „szycia na miarę” jego przyszłej posiadłości. Tworzenie równoległe brył i wnętrza rozwiązuje setki niepotrzebnych problemów, tworząc idealnie dopasowaną przestrzeń życiową.

Kompleksowa obsługa jaką proponujemy, odsuwa inwestora od procesu budowlanego, dzięki czemu tworzenie inwestycji nie jest dla niego procesem stresującym, a wręcz przeciwnie. Przekazując mu własne doświadczenie i pasje tworzenia, wprowadzamy go w świat europejskiego designu. W ofercie specjalnej klient może zamówić również usługę wyszukania idealnej lokalizacji i miejsca pod dom czy rezydencje. A dla pasjonatów zdrowego życia mamy unikalny, autorski program Mineralnego Budownictwa, eliminujący całkowicie materiały toksyczne i szkodliwe dla zdrowia, używający jedynie materiałów naturalnych i tych posiadających certyfikat TÜV Rheinland.

Firma funkcjonuje w oparciu o wieloletnie doświadczenie, kreatywność i niepowtarzalność proponowanych projektów, oraz autorskich metod projektowych. Wyróżnia się indywidualnym i profesjonalnym podejściem do każdego tematu, przez co pozyskuje klientów głównie z polecenia i współpracuje z nimi wiele lat tworząc często kolejne inwestycje.

Kontakt: www.rostocka.com, www.creative-coop.pl, www.spwid.pl