Biuro Podróży ESTA Estera Hess: Estera Hess

Firma Biuro Podróży ESTA Estera Hess istnieje od 2007 roku. ESTA zajmuje się organizacją wyjazdów egzotycznych zarówno dla grup jak i klientów indywidualnych, także firm oraz rodzin z dziećmi.

untitled-design

Firma została założona w wyniku wewnętrznej potrzeby połączenia pasji i chęci przekucia hobby w pracę. Proponuje wyjazdy egzotyczne na każdy kontynent, krótkie pobyty typu city break w najbardziej popularnych stolicach lub miastach europejskich.

Misją ESTY jest przybliżenie świata każdemu kto ma chęć poznawania, odkrywania i jest osoba odważną oraz kreatywną.

Wszystko co przygotowuję, opracowuję oparte jest na osobistym doświadczeniu, polecam tylko sprawdzone kierunki i służę radą przy konkretnych wyjazdach.

Podczas organizacji moich wyjazdów szczególnie dbam o bezpieczeństwo, dlatego zawsze korzystam z pomocy kontrahenta lokalnego; równie ważna jest dla mnie kuchnia i tu proponuję różne lokalne specjały uwzględniając smakołyki typowe dla danego kraju jak i najlepsze restauracje na naszej trasie. Wygoda to kolejna ważna kwestia – chciałabym aby każdy wyjazd był swoistą przygodą życia i w pełni satysfakcjonował moich Klientów. Co nie znaczy, że nie potrafię przygotować oferty wyjazdu w określonym budżecie, takie wyzwania cenię sobie szczególnie: łączę wtedy jakość i pieniądze.

Kontakt: www.esta.net.pl