Monika Toczyńska: Kancelaria Audix Polska Sp. z o.o.

Prezes zarządu Kancelarii Audix Polska Sp. z o.o. Udziałowiec w kilku innych spółkach i w zarządach spółek od 2006 roku.

monika toczyńska

Bohaterka książki „Sukces jest Kobietą! Piękna twarz biznesu” oraz „Skuteczny Biznes czyli…. Gra o sukces. Pisze artykuły eksperckie z dziedziny prawa gospodarczego do EKSMagazynu dla portalu Link to Poland oraz Gazety Finansowej. Laureatka konkursu Lwice Biznesu 2015, nominowana do Bizneswoman 2015. Bohaterka książki „Lwice Biznesu inspiracyjne wywiady z kobietami sukcesu”. Nagrodzona w konkursie „Diamenty Kobiecego Biznesu 2016” jako Firma Godna Zaufania.

Jej marzeniem było stworzenie w jednym miejscu wszystkich niezbędnych usług dla biznesu, co się udało i na dzień dzisiejszy przynosi bardzo dobre efekty. Prywatnie: mama wychowująca 15 letnią córkę, uwielbia ruch i dobrą „papierową” książkę.

Swoimi działaniami pokazuje i promuje przedsiębiorcze projekty kobiet, osobowości kobiece, które mają wpływ na rozwój gospodarczy naszego kraju. Równość szans dla kobiet i mężczyzn oraz pełnoprawnego uczestnictwa w życiu społeczeństwa jest według niej jednym z podstawowych praw człowieka.

Motto życiowe: „zakaz narzekania”

audix-logoO FIRMIE:

Kancelaria Audix Polska Sp. z o.o. jest organizacją stworzoną w 2006 roku przez ludzi i dla ludzi. Zapewnia skuteczną obsługę należności i wierzytelności. Współpraca z Kancelarią to efektywny sposób na odzyskanie płynności finansowej i rozwiązywanie problemów prawnych. Kancelaria zatrudnia ekspertów z wielu obszarów wspierających działania firmy. Zapewniam kompleksową obsługę przedsiębiorców w każdym aspekcie prowadzenia firmy od pomocy przy założeniu firmy, obsługę prawną, poprzez profesjonalne prowadzenie księgowości, po pozyskiwanie funduszy na finansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych ze źródeł krajowych i programów pomocowych Unii Europejskiej.

Dostarcza usługi z zakresu konsultacji i opracowywania umów z zakresu prawa gospodarczego, prawa pracy, rynku nieruchomości, rejestrację podmiotów prawa handlowego, wprowadzania zmian w dokumentach rejestrowych. Podejmuje się rozwiązywania „spraw trudnych” z dziedziny obrotu gospodarczego. Specjalizuje się, w szeroko pojętej, dziedzinie rozwiązywania problemów, które pojawiają się przy prowadzeniu przedsiębiorstw, spółek, fundacji. W każdym aspekcie działalności firma przestrzega kilku prostych zasad: poufność, bezstronność, niezależność i rzetelność. Kompleksowość i profesjonalizm świadczonych usług oraz jasne zasady, to główne narzędzia realizacji powierzanych Kancelarii zadań.

Kontakt: www.audix.pl

gadzety-reklamoweO FIRMIE: 

Firma POS – MARKETING jest dystrybutorem wszelkiego rodzaju artykułów piśmienniczych oraz gadżetów reklamowych.  Świadczymy następujące usługi:

  • Pomoc przy wyborze odpowiedniego produktu
  • Projekt graficzny nadruku (logo)
  • Znakowanie: tampodruk, sitodruk, grawerowanie, sitodruk na okrągło, nadruk brokatem
  • Wizualizację

Nasze główne atuty to duży wybór długopisów począwszy od klasycznych starszych modeli do najnowszego designu.  POS – MARKETING świadczy najwyższą jakość usług przy każdym kontakcie z naszą firmą i przy każdym realizowanym zleceniu. Wszechstronny wybór, starannie wyselekcjonowanych produktów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

POS – MARKETING jest również dystrybutorem pendrive’ów, power banków oraz myszek komputerowych. Szeroki wybór pendrive’ów (drewniane, metalowe, w formie kart płatniczych, breloczków do kluczy i długopisów) to nasz niewątpliwy atut, dzięki któremu jest wybór spośród naprawdę szerokie gamy produktów.

http://pos-druk.bluecollection.pl/

http://pendriveusb24.pl

http://dlugopisy24.pl/