Monika Łukacijewska: ZURBANO

Założycielka i właścicielka firmy obuwniczej ZURBANO z obuwiem kobiecym. Z wykształcenia prawnik, ukończyła Prawo na Uniwersytecie Warszawskim.

Monika Łukacijewska

Studiowała także w Madrycie na prestiżowej prywatnej uczelni Instituto de Estudios Bursatiles w ramach stypendium naukowego. Ukończyła również podyplomowe studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Mówi płynnie w trzech językach: język polski (ojczysty), język angielski oraz język hiszpański.

Z uwagi na profil zawodowy jej mocną stroną jest przede wszystkim bardzo dobra znajomości rynku obuwniczego oraz rynku mody w Polsce i na świecie.

Zainteresowania: Rynek obuwia, rynek mody, sport, podróże

W czym mogę pomóc innym: Z pewnością doradzić w zakresie rozpoczęcia oraz funkcjonowania firmy z branży mody w Polsce. Czuć się kobieco i wyjątkowo w butach ZURBANO:)

zurbano O firmie: Marka ZURBANO powstała w 2015 roku. Początkiem idei założenia własnej firmy obuwniczej był pobyt Moniki w Madrycie i inspiracja tym miastem oraz hiszpańskim rynkiem obuwniczym.

ZURBANO to marka obuwnicza z kobiecym obuwiem wysokiej jakości. Wszystkie projekty powstają w Showroomie marki w Warszawie, następnie buty są szyte zagranicą, w rodzinnych fabrykach w Hiszpanii, Włoszech oraz Portugalii.

Oferta ZURBANO skierowana jest do kobiet 30+, niezależnych, pewnych siebie, które lubią się wyróżniać z tłumu, które mają swój indywidualny styl, cenią swoją kobiecość, a w obuwiu cenią przede wszystkim wysoką jakość, lekkość, miejskość.

Kontakt: www.zurbano.pl