Monika Łukacijewska: ZURBANO

Założycielka i współwłaścicielka firmy obuwniczej ZURBANO. Z wykształcenia prawnik, ukończyła kierunek Prawo na Uniwersytecie Warszawskim.

Monika Łukacijewska

Stypendystka prestiżowej uczelni Instituto de Estudios Bursátiles w Madrycie oraz absolwentka podyplomowych studiów menedżerskich w Szkole Głównej Handlowej. Mówi płynnie po angielsku i hiszpańsku.

Na co dzień z pasją rozwija swoją obuwniczą markę modową, wyznacza jej kierunki, przygotowuje kolekcje, podróżuje do fabryk we Włoszech i Portugalii, gdzie szyte są buty ZURBANO.

Zainteresowania: rynek obuwia, podróże, piłka siatkowa, muzyka latynoamerykańska

W czym mogę pomóc innym: doradzić w zakresie rozpoczęcia oraz funkcjonowania firmy z branży mody w Polsce.

zurbanoO firmie: ZURBANO to firma powstała w 2015 roku. Idea założenia własnej marki obuwniczej narodziła się podczas mojego pobytu na stypendium w Madrycie. Jednak na kształt i styl marki niewątpliwie wpływ miała również Warszawa, w której mieszkam, jej szybkie tempo życia. Można powiedzieć, że ZURBANO w spójny sposób łączy nowoczesną Warszawę z klasycznym, tradycyjnym Madrytem. To te miasta i obserwacja stylu życia ich mieszkanek, zainspirowały mnie do stworzenia obuwia unikatowego, subtelnie wyróżniającego spośród miejskiego tłumu.

Nazwa marki pochodzi od jednej z najbardziej stylowych ulic Madrytu – ZURBANO – zawierając w sobie kluczowe w przekazie słowo „urbano”, co w języku hiszpańskim oznacza „miejski” i tym samym tworzy istotę stylu marki. ZURBANO to nowoczesna, pewna siebie kobieta, żyjąca tętnem miasta.

Wszystkie projekty kolekcji powstają w kameralnym atelier, mieszczącym się w sercu klimatycznej dzielnicy Warszawy – Starej Ochoty.

Do produkcji obuwia ZURBANO używane są starannie wyselekcjonowane włoskie skóry
i komponenty najwyższej jakości. Delikatne zamsze, klasyczne skóry licowe, jak również te
o niestandardowych fakturach i wzorach. Cały proces produkcyjny odbywa się we Włoszech i Portugalii, gdzie pod okiem doświadczonych rzemieślników są szyte ręcznie, z ogromną starannością i pasją subtelne sandałki, eleganckie loafersy, czy modne botki.

ZURBANO to buty kobiece, na co dzień, które sprawiają nam przyjemność, wyróżniają z tłumu w subtelny sposób. Wszystkie modele oparte są na starannie wyprofilowanych kopytach i szyte z najwyższej jakości skór włoskich, co zapewnia wygodę noszenia przez cały dzień.

Oferta ZURBANO jest więc skierowana do kobiet nowoczesnych i niezależnych, które lubią miejski, kobiecy styl. Do kobiet, które żyją tętnem miasta, są aktywne zawodowo, dlatego potrzebują butów zarówno na ważne biznesowe spotkania, jak i na wyjścia z przyjaciółmi.

Kontakt: www.zurbano.pl