Marzena Kamińska: Up&More

Managing partner w Up&More z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży internetowej. Odpowiada za rozwój agencji i koordynuje pracę działu handlowego i wsparcia sprzedaży, oraz nadzoruje prace działu Social Media i Public Relations.

marzena kamińska

Lubi się dzielić wiedzą i zdobytym doświadczeniem, dlatego jest częstym gościem w roli preleganta na wybranych wydarzeniach i konferencjach branżowych, prowadzi warsztaty z marketingu aplikacji mobilnych i aktywnie wspiera inicjatywy edukacyjne z zakresu digital marketingu. Autorka wielu artykułów i publikacji branżowych. Prywatnie żona i mama 3 dzieci oraz koneserka dobrej kuchni własnego pomysłu.

Z zamiłowania jestem sprzedawcą, z wyboru żoną i mamą, z konsekwencji obranego kursu życiowego managing partnerem w mojej agencji Up&More.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży internetowej i odpowiada za rozwój agencji, koordynację pracę działu handlowego i wsparcia sprzedaży, oraz nadzoruje prace działu Social Media i Public Relations.

Zainteresowania: sprzedaż, digital marketing, PR, media społecznościowe

W czym mogę pomóc innym: Zdecydowanie w zaprojektowaniu pomysłu na promocję swojego biznesu w środowisku internetowym. Wiem jak współpracować z agencją, jaką widzę trzeba posiadać, aby móc efektywnie wytyczać cele i je weryfikować. Z chęcią wspieram w zebraniu wiedzy o podstawowych narzędziach jakie wspierają aktywność internetową, z jakimi budżetami można wyruszyć w promocyjną przygodę, kiedy warto coś zrobić samemu, a kiedy lepiej skorzystać z profesjonalnego wsparcia.

logo_up_more_rO firmie: Agencja Up & More powstała w roku 2014, ale swoje korzenie czerpie z agencji, którą założyłam z mężem w roku 2002. Widzieliśmy jak powstawał i rozwijał się rynek digital w Polsce. Wspólnie z nim rozwijaliśmy portfolio naszych usług i aktywnie czerpaliśmy inspiracje z rynków zachodnich, aby wdrażać innowacyjne rozwiązania w naszych działaniach i kampaniach.

Oferta jest skierowana przede wszystkim do świadomych uczestników rynku marketingowego, którzy mają już swoje doświadczenia, ale teraz chcieliby aby ich działania zostały zdynamizowane, zoptymalizowane i przede wszystkim – zrealizowane. Agencja opiekuje się praktycznie każdym zagadnieniem związanym z promocją i aktywnością online – od kreacji, poprzez realizację serwisów www, aplikacji mobilnych, prowadzenie kanałów społecznościowych, audyty, wdrożenia analityczne, na efektywnych kampaniach SEM / SOCIAL / SEO skończywszy.

Kontakt: www.upmore.pl