Maria Śliwka: Instytut Zdrowego włosa i skóry głowy, Salon Fryzjersko Kosmetyczny Maria Śliwka

Fryzjer, stylista, wizażysta. Właścicielka Salonu Fryzjersko Kosmetycznego w Kole. Twórczyni pierwszego w Polsce Instytutu Zdrowego Włosa i Skóry Głowy. Stylistka i mistrzyni stylizacji wizerunku ludzi ze świata show i biznesu, autorka innowacyjnej techniki strzyżenia trzy kąty.

Maria Śliwka

Jej nazwisko pojawia się przy najpopularniejszych programach telewizyjnych m.in.: Taniec z Gwiazdami, Got to Dance, Must Be The Music, festiwale Top Trendy, Sopot Festiwal.

Ekspertka szkoleniowiec najnowszych trendów strzyżeń i stylizacji trendów fryzjerskich na Targach Fryzjerstwa i kosmetyki Look&Beaty Poznań, Warszawa Sosnowiec. Aktywnie działa na rzecz zdrowego trybu życia w szczególności skóry głowy i włosów, pasjonatka nowoczesnej wiedzy z zakresu trychologii i pielęgnacji. Jej pasja, kreatywność i doświadczenie oparta jest na wiedzy prestiżowych szkół i akademii. Adeptka szkoły Vidassin Los Angeles, Toni&Guy Londyn, Akademia Sanrizz Londyn, Akademia Bertram Wiedeń.

Członkini elitarnej grupy fryzjerów stylistów kreatorów mody Wielkiego Fryzjerstwa Francji HCF . Współpracuje z autorytetami w dziedzinie mody i stylizacji włosów. Autorka wielu stylizacji gwiazd i współautorka stylizacji włosów do pokazów mody i teledysków muzycznych, sesji zdjęciowych dla największych magazynów mody VIVA , Twój Styl, Elle, Świat Fryzjerstwa, Hair, Kurier Fryzjerski, Fale Loki koki, Estetica. Oficjalny fryzjer Miś Świata 2006 rok w Polsce.

Moją pasją i powołaniem zawsze były włosy. Uważam, że włosy to coś więcej jak ubranie, włosy muszą mieć odpowiednią formę, aby podkreślać styl i osobowość. Poszukuję inspiracji i wydobywam bryłę i kształt przez co podkreślam charakter i piękno osób, które do mnie przychodzą.

Jej pęd do innowacji nie zna granic, inspiracje czerpie z wszystkiego, co ją otacza. Śledzi najnowsze światowe trendy a jej ikoną stylu zawsze była Coco Chanel. Kocha dalekie podróże Afryka, Azja, Brazylia są to nieodkryte do końca kontynenty, czerpie z tych podróży mnóstwo kreatywnych pomysłów i inspiracji.

We fryzjerstwie, tak jak w malarstwie, ważne jest aby wprowadzić siebie i osobę którą zmieniasz w tę sztukę, którą tworzysz.

Zainteresowania: sport wodny, podróże, tradycyjna medycyna chińska, zdrowe odżywianie, akupunktura, psychologia ludzkich zachowań, rozwój osobisty.

W czym mogę pomóc innym: wyróżniam się ogromną wiedzą i doświadczeniem w analizie skóry głowy i rekonstrukcji włosów dzięki czemu jestem w stanie szybko zdiagnozować problem i ukierunkować.

To, w co głęboko wierzymy zawsze znajdzie odzwierciedlenie w naszej rzeczywistości, myślę, że wszystko co spotyka nas w życiu jest odbiciem tego, kim jesteśmy, w co wierzymy , i co myślimy o sobie i innych.

O firmie: Salon Fryzjersko Kosmetycznego oraz Instytut Zdrowego Włosa i Skóry Głowy oferuje szeroką ofertę profesjonalnych zabiegów fryzjerskich, pomaga osobom z problemem skóry głowy i problemem wypadania włosów, oferuje diagnozę trychologiczną skóry z pełną ofertą najnowszych zabiegów i urządzeń profesjonalnych.

 

Kontakt: www.salonsliwka.pl