Małgorzata Kusyk: AgilePMO

Małgorzata Kusyk, właścicielka firmy AgilePMO oraz marek Akademia Transition Managera i Akademia Zwinnej Liderki, koordynatorka Kozminski Executive Business School, członkini Agility Scales Founders Club, Prezes PMI Poland Chapter w latach 2014-2016. Mentorka, trenerka biznesu, wykładowczyni MBA.

malgorzata-kusyk_srednie

Ekspertka zarządzania projektami z ponad 16. letnim  doświadczeniem w globalnych projektach i programach w różnych sektorach i branżach. Certyfikowany Project Manager PMP®/PRINCE2®/ AgilePM®. Propagatorka idei zwinności i turkusu – zmienia świat na lepsze poprzez tworzenie szczęśliwych miejsc pracy. Specjalizuje się w tranzycjach i transformacjach, łącząc w nich podejścia tradycyjne i zwinne. Twórca innowacyjnych szkoleń i metodyk zarządzania projektami, w tym pierwszej Akademii Transition Managera. Prelegentka na konferencjach w Polsce i na świecie, autorka wielu artykułów oraz inspirującego bloga. Aktywna wolontariuszka, pomysłodawczyni i liderka wielu projektów społecznych, w tym programów zarządzania projektami dla dzieci, młodzieży i nauczycieli.   To co ją wyróżnia to kreatywność i otwartość na eksperymentowanie, dzięki czemu rozwiązania, które proponuje są unikatowe i dostosowane do potrzeb klienta. Tak jak Michael Jordan wierzy, że „dzięki talentowi możesz wygrywać spotkania, ale to inteligencja i gra zespołowa sprawia, że wygrywa się mistrzostwa”.

O firmie:

agileAgilePMO, innowacyjne biuro zarządzania projektami, powstało z pasji oraz potrzeby rynkowej na nowoczesne koncepcje zarządzania przedsięwzięciami, które zapewnią firmom przewagę konkurencyjną i pozwolą osiągnąć sukces na rynku. Budujemy i rozwijamy zwinne organizacje, które w obliczu wyzwań i zmian potrafią dostosować się do nowej sytuacji rynkowej. Wierzymy, że odrzucając hierarchię i kontrolę i zastępując ją zaufaniem można osiągać ponad przeciętne wyniki. W przeciwieństwie do naszej konkurencji, nie skupiamy się wyłącznie na dostarczeniu szkolenia, czy usługi konsultingowej, a szukamy większego sensu w naszych działaniach. Pomagamy naszym klientom w zaplanowaniu ścieżek rozwoju, w zgodzie z ich mocnymi stronami, predyspozycjami i talentami, a następnie wspieramy ich we wdrożeniu.

Zespół AgilePMO został wyróżniony tytułem “Most Innovative Project Management Consultancy – Poland & Most Renowned Project Management Training Provider – Europe” w konkursie Corporate Vision Magazine w kategorii 2016 Eastern European Business Elite Awards.

Firma AgilePMO posiada status Project Management Institute Registered Education Provider (PMI R.E.P., który jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług szkoleniowych.

project-managment

Project Management Institute, PMI, R.E.P. są zarejestrowanymi znakami towarowymi Project Management Institute, Inc.

transition-managerAkademia Transition Managera to innowacyjny, kompleksowy program zarządzania projektami zgodny z wytycznymi Project Management Institute®, z tzw. nowym trójkątem kompetencji (ang. PMI® Talent Triangle). Głównym celem Akademii jest przygotowanie obecnych oraz przyszłych liderów projektów i programów do koordynacji złożonych inicjatyw. Ważne jest także zrozumienie teorii i praktyki przywództwa oraz jego roli we wdrażaniu trwałych zmian.

Akademia Zwinnej Liderki to program rozwojowy skierowany do menedżerek i przedsiębiorczyń, którego celem jest wsparcie w rozwoju autentycznego i świadomego przywództwa.

Kontakt:
www.agilepmo.pl
www.akademiatransitionmanagera.pl
www.zwinnaliderka.pl