Lucyna Sobieszek: Lucy Style

Właścicielka firmy Lucy Style z Krakowa, stylistka, instruktorka łyżwiarstwa figurowego.

Lucyna Sobieszek

Jej droga zawodowa była bardzo zróżnicowana. Zdobyła dyplomy trzech krakowskich uczelni: Politechniki (budownictwo), Uniwersytetu Pedagogicznego (pedagogika wczesnoszkolna) i Uniwersytetu Jagiellońskiego (matematyka). Ukończyła wiele szkoleń, kursów oraz warsztatów, które przygotowały ją do tego, aby pasja stała się zawodem. Pracowała na budowie, w szkole, a obecnie pomaga klientom odnaleźć swój styl, ubierać się tak, aby byli dumni ze swojego wyglądu.

Zainteresowania: To, co aktualnie robi, jest równocześnie jej pasją. Zawsze interesowało ją łyżwiarstwo figurowe, a od kiedy uzyskała uprawnienia instruktora może swoją miłość do łyżwiarstwa przekazywać innym. Od dzieciństwa projektowała i szyła ubrania (również suknie na turnieje taneczne, zawody łyżwiarskie), lubiła komponować ciekawe zestawy ubrań, bawić się modą. To, co robiła dla przyjemności, stało się jej zawodem.

W czym może pomóc innym: Mogę pomóc osobom, którym brakuje pewności siebie. Dobry wygląd i zadowolenie ze swojego wizerunku, może to zmienić. Chętnie doradzę osobom, które nie mają doskonałej sylwetki jak ukryć mankamenty figury. Pomogę także osobom, które znalazły się w zwrotnym momencie swojego życia i chcą podkreślić pozytywną zmianę, zmianą wizerunku.

Zapraszam też dzieci i dorosłych, którzy chcą się nauczyć jeździć na łyżwach.

Lucy StyleO firmie: Firma Lucy Style istnieje 4 lata. Powstała, w momencie kiedy rozwiązano szkołę, w której pracowała Lucyna Sobieszek. Kiedy szukała nowego pomysłu na życie pasja stała się zawodem.

Oferuje:

  • Analizę sylwetki;
  • Analizę kolorystyczną;
  • Przegląd szafy;
  • Zakupy ze stylistką;
  • Stylizacje okazjonalne, ślubne;
  • Warsztaty i szkolenia stylizacyjne.

Nietypowe w mojej ofercie jest to, że specjalizuję się w stylizacji męskiej. Często uważa się pomoc stylistki za wartość istotną tylko dla kobiet, ale na szczęście powoli to się zmienia. Moja propozycja skierowana jest także do seniorów. Wielokrotnie pracowałam z osobami 60+, organizowałam sesje zdjęciowe „bardzo dojrzałych” modelek, współpracowałam z Fundacją Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie Bez Barier” w dziale „Oswajanie Starości”.

Kontakt: www.lucystyle.pl