Katarzyna Jagiełło: Katarzyna Jagiełło Talent Up

Współzałożyciel i CEO firmy Katarzyna Jagiełło Talent Up, zajmującej się doradztwem i szkoleniami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi - odkrywania naturalnych talentów do prowadzenia biznesu, talentów ludzi z zespołu, komunikacji oraz opracowywania strategii biznesowych.

katarzyna jagiełło

Ukończyła Finanse i Bankowość oraz Studia Podyplomowe Kształtowanie Umiejętności Przywódczych w Szkole Głównej Handlowej. Performance Consultant metodologii of Talent Dynamics i członkini Entrepreneurs Institute. Specjalizuje się w projektowaniu i prowadzeniu usług rozwojowych podnoszących kompetencje osobiste i menadżerskie w szczególności w oparciu o profile Talent Dynamics. Na co dzień poszukuje w ludziach talentów i pokazuje im jak wiedzę o nich można przełożyć na wyniki biznesowe, lepsze relacji i ogólne zadowolenie z życia. Pracuje od 17 roku życia, czyli już ponad 18 lat.

Kocham swoją pracę – pracę z liderami. Chciałabym zmienić system edukacji. Marzę o tym, żeby nasze dzieci żyły w świecie, w którym naturalne jest wykorzystywanie swoich talentów i zdolności, a system oświaty wspiera je w realizacji swojej indywidualnej ścieżki rozwoju i kariery. Pracując z liderami mam szansę docierać do ludzi, którzy mają wpływ na naszą rzeczywistość i na to jak będzie wyglądała przyszłość.

Prywatnie mama dwóch synków oraz szczęśliwa partnerka życiowa i zawodowa Patryka – prowadzą razem firmę.

To właśnie moi synowie zainspirowali mnie do intensywnej pracy nad stworzeniem miejsca rozwoju przywództwa kobiet. Kobiety w momencie urodzenia dziecka stają się naturalnie liderami i wiem, że te umiejętności z powodzeniem mogą wykorzystywać w biznesie – wystarczy im uświadomić jaką mają siłę.

Jej pasją jest podróżowanie, poznawanie świata i praw rządzących jego funkcjonowaniem. Pomimo wielu trudnych doświadczeń życiowych, a może właśnie dzięki nim, koncentruje się na osiąganiu wyznaczonych celów.

Jej naturalne talenty to: kreatywność, innowacyjność, determinacja, wszechstronność, inspirowanie i stymulowanie do działania.

Kieruje się w życiu określonymi wartościami i szuka ludzi, którzy myślą podobnie.Trzy słowa, które najlepiej ją opisują, to jej hasła przewodnie: Wolność Rozwój Zmiana

Wolność rozumiana jako odwaga do życia w zgodzie z własnymi przekonaniami, słuchanie swojego wewnętrznego głosu, samoświadomość i przestrzeń na wyrażanie siebie w pełni.

Rozwój to ciągły proces doskonalenia siebie, bo jeżeli rywalizować, to tylko ze sobą. Porównywanie się z kimkolwiek innym nie ma sensu. To tak, jakby porównywać rybę do ptaka.

Zmiana, bo brak zmiany to nuda.

W CZYM MOŻE POMÓC INNYM: Budowanie i dopasowywanie do naturalnych talentów strategii biznesowych, pomoc w przejściu przez zmiany, motywacja do działania, a co za tym idzie samo działanie. Dostarczanie narzędzi przyspieszających rozwój biznesu. Budowanie i układanie efektywnych, świetnie skomunikowanych zespołów w oparciu o naturalne talenty. Systematyczna praca doradcza i mentoringowa. Wsparcie i konsultacje w podejmowaniu decyzji.

talent up katarzyna jagiełłoO FIRMIE: Powstała w lutym 2016 roku. Doradza i szkoli w zakresie:

  • komunikacji w zespole,
  • budowanie zespołów zgodnie z naturalnymi talentami i predyspozycjami pracowników w oparciu o metodologię Talent Dynamics,
  • personalnego przywództwa – budowania pozycji liderów zwłaszcza kobiet w zespole,
  • tworzenia strategii rozwoju biznesu,
  • tworzenia modeli biznesowych i biznesplanów.

Każdą firmę traktujemy indywidualnie. W zależności od potrzeb stosujemy odpowiedni model współpracy: szkolenia, doradztwo, coaching, mentoring, a najczęściej łączymy te metody. Oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy chcą zgodnie z własnymi talentami budować i zarządzać biznesem w stanie najwyższego flow.

Misją firmy Talent Up: wspieranie przedsiębiorców w budowaniu efektywnych i świetnie skomunikowanych zespołów w oparciu o naturalne talenty.
Wartości firmy to: rozwój, relacje, prostota i efekty. Co nas wyróżnia? Nie utrudniamy. Tak po prostu.