Karolina Romanowicz: Ośrodek Szkolenia Kierowców POLDEK w Gdańsku

Instruktor nauki jazdy. Kierownik projektów UE z zakresu szkoleń transportowych oraz kierownik biura w Ośrodku Szkolenia Kierowców POLDEK. Od kilku lat prowadzi własną działalność gospodarczą z zakresu obsługi firm.

karolina romanowicz

Od najmłodszych lat związana ze środowiskiem szkoleniowców zajmujących się nauką jazdy kierowców. Na przekór temu postanowiła robić coś zupełnie innego i została absolwentką Politechniki Gdańskiej (kierunek Inżynieria Materiałowa specjalizacja Inżynieria Korozyjna). Planowała pracować w zawodzie, jednak w pewnym momencie pojawiła się możliwość działań w firmie rodzinnej zajmującej się nauką jazdy. Przyglądając się specyfice pracy, pokochała to, co było obok niej od zawsze. Została trzecim pokoleniem instruktora nauki jazdy w rodzinie.

Od kilku lat czynnie szkoli i uczestniczy w szkoleniach oraz warsztatach dla instruktorów nauki jazdy. Jest Ambasadorem Fundacji Zapobiegania Wypadkom Drogowym, szerząc bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Jej praca skupia się mimo wszystko bardziej na stronie merytorycznej szkolenia, w tym koordynowaniu pracy biura oraz zarządzaniu projektami unijnymi w firmie. Nie zapomina jednak o swojej misji instruktora, w związku z powyższym prowadzi również wykłady i szkolenia organizowane w firmie.

Zainteresowania: muzyka, film, literatura.

logo_poldek

O firmie: Ośrodek Szkolenia Kierowców POLDEK powstał w 1996r. Był jedną z pierwszych firm założonych przez kobietę instruktora. Firma od początku istnienia zajmowała się kursami prawa jazdy, dodatkowo od wielu lat szkoli również Kierowców Zawodowych wykonujących przewóz towarów oraz osób, kierowców przewożących towary niebezpieczne ADR oraz przyszłych i obecnych instruktorów nauki jazdy. Posiada Akredytacje Pomorskiego Kuratora Oświaty w zakresie prowadzonych szkoleń oraz Poświadczenie Potwierdzające Spełnienie Dodatkowych Wymagań, czyli statut „SUPER OSK”.

Firma jest członkiem Polskiego Klastra Edukacyjnego, Pracodawców Pomorza, Klastra Logistyczno Transpotowego Północ-Południe, Klastra Centrum (PIMOT).

OSK POLDEK jest firmą rodzinną, w której pracują nieprzerwanie 3 pokolenia instruktorów nauki jazdy. W związku z długoletnim stażem na rynku, dbaniem o jakość usług, ale przede wszystkim rodzinną, przyjazną atmosferą panującą w Ośrodku klienci z chęcią wracają do nas celem wykonania innego szkolenia, bądź przysyłając kolejnego członka rodziny na kurs.

Atmosfera w firmie przekłada się nie tylko na relację instruktor – kursant, ale również na relacje pomiędzy pracownikami. Wspólne warsztaty, szkolenia czy po prostu imprezy integracyjne powodują, że w traktujemy siebie jak znajomych z pracy tylko jak jedną wielką rodzinę.

Z pozytywnej atmosfery kształtują się pozytywne emocje, wpływające na jakość. Instruktorzy OSK POLDEK mają wieloletnie doświadczenie i traktują swoją pracę jako misję.

W związku z powyższym, w 2016 roku Kierownik OSK POLDEK oraz jeden z pracowników zostali odznaczeni państwowe Zasłużony dla Transportu RP.

Kontakt: www.poldek.pl