Joanna Olejek: Multi Niania / Multi Lingua

Właścicielka Multi Niania i Multi Lingua, anglistka po UW i politolog, absolwentka UMCS, ukończyła również studia podyplomowe na Katedrze Języków Specjalistycznych UW z tłumaczeń tekstów specjalistycznych.

Joanna.OlejekUkończyła także Akademię Zarządzania dla Właścicieli Szkół Językowych, absolwentka Akademii Marki z Klasą, absolwentka programu Biznes w Kobiecych Rękach w ramach Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet.

Ukończyła bardzo wiele kusów, warsztatów i szkoleń branżowych. Pomysłodawczyni i twórczyni autorskiego warsztatu nauki języka „5 steps to excellence”. Mama 2-letniego Aleksa. Wspomaga Dom Samotnej Matki i Dziecka „Nazaret” na Pradze w Warszawie. Kocha dalekie podróże z plecakiem i czytanie książek w towarzystwie czekolady.

O firmach:

Multi Lingua – aktywnie działa na rynku od roku 2009 stopniowo zdobywając zaufanie coraz szerszego grona klientów korporacyjnych oraz indywidualnych.

Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że firmy, które powierzyły nam misję szkolenia swoich pracowników, z roku na rok znacznie zwiększają liczbę szkolonych u nas osób, a także oferują nam wyłączność w prowadzeniu szkoleń – mówi Joanna Olejek.

Oferowane przez firmę kursy to usługa szyta na miarę – zajęcia, ich forma, tryb, zakres tematyczny, czas oraz miejsce są dopasowane do potrzeb naszego Klienta. Lektorzy uczą z pasją i zaangażowaniem, głównie według autorskich programów. Stale wzbogaca zasób materiałów edukacyjnych oraz śledzi najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne w nauce języków. „Wierzymy, że nasza przyszłość uzależniona jest od dokonanych postępów i zadowolenia Słuchaczy, których liczba w ciągu ostatnich lat wzrosła 10-krotnie”.

Multi Niania to niania z plusem, ponieważ projekt ten jest wyjątkowy w swojej wielowymiarowości. Firma jest pionierem w profesjonalizacji usług dwujęzycznych opiekunek. Jej celem jest wspieranie świadomego rozwoju potencjału każdego dziecka poprzez języki obce. Zapewnia fantastyczne materiały edukacyjne (gry, książeczki, piosenki), które poprzez zabawę pozwalają w naturalny sposób zwiększać potencjał językowy dziecka. Spośród całego spektrum różnorodnych metod dydaktycznych i pedagogicznych zespół Mulit Niani wybrał te o sprawdzonej skuteczności. Tak jak dr Montessori, firma wierzy, że ciekawość dziecka jest wrodzona i naturalna, a rolą dorosłego/opiekuna.

Kontakt: www.multiniania.edu.pl, www.multilingua.edu.pl