Joanna Głowacka: Profit Biuro Rachunkowe

Właścicielka i Dyrektor Zarządzająca Biura Rachunkowego Profit w Trójmieście, specjalizującego się w obsłudze polskich i zagranicznych spółek prawa handlowego.

joanna głowacka

Od 22 lat doradza i obsługuje ponad 150 firm, zarówno te największe, działające globalnie, jak również klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Obroty tych spółek w 2016 wyniosły ponad 480 mln złotych.

W mojej pracy kładę duży nacisk na normy etyczne i uczciwość, stąd zastrzegam sobie prawo do odmowy współpracy z klientami, którzy mogą być postrzegani jako kontrowersyjni. Tak wysokie przyjęte wewnętrzne standardy pracy zawodowej owocują także bardzo dobrą współpracą z Organami Podatkowymi co jest dla nas niezwykle ważne. W ten sposób prowadzona polityka pozwoliła również na zdobycie certyfikatu „Marka z Klasą”, a wiele lat działalności biznesowej zostało docenione przyznaniem przez Marszałka Województwa Pomorskiego i Konwencję Przedsiębiorców Województwa Pomorskiego nagrody w 2016 roku „Kobieta Sukcesu”, podsumowującą mój zawodowy sukces i markę na rynku.

W czasie wolnym działa non profit na rzecz wspierania aktywności dzieci i młodzieży poprzez organizację wyjazdów i wycieczek.

Z zamiłowania podróżnik i fotograf miejsc odludnych, które umykają mapom biur podróży. Prywatnie mama dwójki dorastających dzieci, wolny czas najchętniej spędza z plecakiem w amazońskiej dżungli.

Kontakt: www.joannaglowacka.pl